Nöbet

Nöbet Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak? Devam Edecek mi?
Nöbet Dizisinin Final Nedeni Belli Oldu Nöbet dizinin plato, ulaşım ve konaklama gibi harcamalarına Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin sponsor olmuştu. Bu nedenle de yüksek maliyetlere rağmen çekim yeri Antalya Elmalı olarak..
Nöbet Vedat Leblebici Kimdir? (Burak Sarımola) Burak Sarımola Kaç Yaşında Oynadığı Diziler
Dev senaryosu ve güçlü oyuncu kadrosu ile Show Tv ekranlarında yer alacak olan Nöbet dizisinde oyuncu tanıtımına devam ediyoruz. Nöbet dizisine Savaşçı dizisinden Temo karakteri ile tanıdığımız Burak Sarımola dahil..
Nöbet Söğüt Neresi? Hatay’da mı? Nöbet Seti Nerede?
Nöbet dizisi çok yakında izleyicisi karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Kurtlar Vadisi serisinin yapımcısı ve teknik ekibi tarafından hazırlanan Nöbet dizisi farklı karakterleri ile ve orijinal senaryosu ile çok sevilecek bir dizi..
Nöbet Oğuz Kimdir? Gökhan Gencebay Kimdir? Kaç Yaşında? (Üsteğmen Oğuz)
Nöbet dizisi oyuncu kadrosunu yakından takip etmeye devam ediyoruz. Pana Film tarafında şubat 2019 da izleyicisi karşısına çıkarılması beklenen Nöbet dizisinde set çalışmaları hızla devam ediyor. Antalya Elmalı’da kurulan dev platoda..
Nöbet Nerede Çekiliyor? Hangi İlçe’de?
Gökhan Erkut’un yönetmenliğini üstleneceği Jandarma Özel Harekat dizisi Nöbet için çalışmalar devam ediyor. Daha önce bir çok oyuncunun kadroya dahil olduğu ancak dizinin hazırlık sürecinin çok uzun olacağının anlaşılması üzerine..
Nöbet Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri
Nöbet dizisinin beklenen yayın tarihi açıklandı. Nöbet dizisi ilk bölümü ile 3 mart 2019 pazar akşamı yayında olacak; böylece Nöbet yine bir asker dizisi olan Savaşçı ile rakip olacak.  Nöbet..