Gelinim Mutfakta Bitecek mi? Gelinim Mutfakta Final mi Yapacak?

Gelinim Mutfakta programı için RTÜK devreye girdi. Bilindiği üzere daha önce evlendirme programları konusunda özel bir çalışma yapan ve ağır cezalar getiren RTÜK şimdi de aile hayatını korumak için Kanal D ekranlarının en çok izlenen programlarından Gelinim Mutfakta için devreye girmeye hazırlanıyor.

Gelinim Mutfakta programında gelinler ve kaynanalar olduğu için doğal olarak aile hayatı da konu alınıyor. Gelinim Mutfakta sunucu Fatih ÜREK tartışma açabilmek için ailelerin özel hayatlarına ve aile içi ilişkilerine giriyor; tabi ki bu tür tartışmalar reyting getiriği kadar Türk adet örf ve aile yapısını da derinden yaralıyor.

Gelinim Mutfakta Final mi Yapacak?

Gelinim Mutfakta programının oldukça iyi bir izleyici kitlesi var yani Gelinim Mutfakta programı eğer final yaparsa bu reytingler ile değil programda aile ile ilgili konulara girmesi nedeniyle programın başına gelecek

Bize gelen bilgiye göre Kültür ve Turizim Bakanlığına bağlanan Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Gelinim Mutfakta programı için detaylı inceleme başlattı; eğer Gelinim Mutfakta programı şikayetlerde konu edindiği gibi yarışmacıların aile hayatlarını konu alan bölümler yayınlıyorsa büyük bir ceza alacak.

Gelinim Mutfakta programı sunucu Fatih Ürek programın bir bölümünde “gelininiz size şunu yapsa ne yapardınız” veya “geliniz şuna sizi söyledi gibi ne düşünüyorsunuz” gibi sorular ile gelin ve kaynanaları karşı karşıya getirtiyor bezende gelinleri bir birine kırdırıyordu.

Gelinim Mutfakta programı yapımcısı alacağı cezadan sonra yarışmacıların aile hayatlarına asla girmeyecek ve bu tür tartışmalardan uzak duracaktır. Böylece Gelinim Mutfakta programı için her hangi bir final durumu söz konusu olmayacaktır. Daha önce evlendirme programlarına defaatle ceza verilmiş ama onların işi bu olduğu için bu cezaları ödeyip devam etmişlerdi; ancak Gelinim Mutfakta programında asıl amaç yemek yapmak.

Gelinim Mutfakta Ne Zaman Final Yapacak?

Gelinim Mutfakta programı şuanda başarı ile devam ediyor;  Gelinim Mutfakta programına verilecek küçük maddi cezalar bu programın geleceğini etkilemez; bu nedenle  Gelinim Mutfakta 2018 2019 yeni sezonunda da Kanal D ekranlarının en önemli gündüz kuşağı programı olmaya devam edecektir. 

Gelinim Mutfakta Bitecek mi? Gelinim Mutfakta Final mi Yapacak? (3 Yorum)

  1. Reyhan ve Ezgi torpili tavan program kötü örnek ekran kirliliği özel hayat dedikodu yerlerde program çığırından çıktı izlenirliği kalmadı mahalle kavgası Canları istediğini eliyorlar canları kimi isterse kazandırılıyor bu bir yarışma değil

  2. Başak ile kaynanası geleli izlemiyorum lütfen onlar çıksınlar tiyolarla birinci oluyorlar açık ve net ama reytin yapıyor diye onları geri getirdiler asıl başak şirkeflik yapıp topluma kötü örnek oluyor lütfen gitsinler severek izledigim pragramdan sogdum