Gözde Kansu Sen Anlat Karadeniz’den Neden Ayrıldı? İşte Üzücü Nedeni

Gözde Kansu Sen Anlat Karadeniz’den ayrıldı. Evet yanlış duymadınız Gözde Kansu bilindiği üzere Sen Anlat Karadeniz dizisinde Eyşan karakterine başarı ile hayat veriyordu. Eyşan Sen Anlat Karadeniz’in önemli başrollerindendi ancak Gözde Kansu  yaşadığı bir rahatsızlık yüzünden SAK dizisinden ayrılmak zorunda kaldı.

Eyşan Vedat Sayar’ın en önemli destekçisiydi. Mustafa Kaleli’ye aşkı ile dikkatleri üzerine çekmişti. Eyşan zeki bir kadındı. Yaşadığı onca sıkıntının üstünden kuzeni Vedat’ın yardımı ile çıkmıştı. Eyşan’ın karanlıktan korkması da eşinden gördüğü eziyet sonrasında kendisinde kalmıştı.

Gözde Kansu Sen Anlat Karadeniz’den Neden Ayrıldı?

Gözde Kansu sosyal medya paylaşımlarında çok hasta olduğunu ve hayranlarından dua beklediğini yazmıştı. Eyşan karakteri bir kaç bölüm senaryodan çıkarıldı ve Gözde Kansu’nun iyileşeceği düşünüldü ancak Gözde Kansu’nun durumunda iyileşme olmayınca mecburen sezon finalinde Eyşan’ın ölüm sahnesi çekildi. Eyşan sahilde cesedi kıyıya vurmuş şekilde bulundu. Bilindiği üzere Eyşan ve Nefes Nazar ve Vedat’ın nişanı öncesi karşı karşıya gelmiş ve Nefes sadece sen Vedat’a boyun eğdin diyerek Eyşan’ın hatasunı yüzüne vurmuştu ve Eyşan bu konuşma sonrasında ağlayarak kendisini denize atmıştı.

Gözde Kansu belki Sen Anlar Karadeniz’in çekimleri İstanbul’da yapılsa iyileşince Sen Anlat Karadeniz’de devam edebilirdi ama çekimler Trabzon’da yapıldığı için Gözde Kansu hastalığı sebebi ile devam edemedi.

Gözde Kansu’nun sağlık durumu nasıl?

Gözde Kansu çok ağır hastaydı uzun süre hikayelere bile bakamadı ve mesajlara bile cevap veremedi; ancak Sen Anlat Karadeniz oyuncuları dizinin sezon finali çekimleri tamamlandıktan sonra Gözde Kansu’ya geçmiş olsun ziyareti yaptı ve ilk fotoğraf geldi. Fotoğrafın altına yorum yazan Gözde Kansu siz geldiniz ya yanıma artık bomba gibiyim yazdı. İşte o fotoğraf.Gözde Kansunun sağlık durumu nasıl

Gözde Kansu Sen Anlat Karadeniz’e Dönecek mi? Eyşan geri gelecek mi

Eyan’ın cesede ise sonunda denizden çıkarılacak. Eyşan karakteri ölerek diziden ayrıldı. Vedat artık yalnız. Gözde Kansu kesin olarak Sen Anlat Karadeniz’den ayrıldı. Umarım Gözde Kansu bir an önce iyileşir ve yeni projelerde tekrar izleyicisi karşısına çıkar.

Gözde Kansu Sen Anlat Karadeniz’den Neden Ayrıldı? İşte Üzücü Nedeni (9 Yorum)

  1. Gözde abla geçmiş olsun sen çok iyi bir oyuncuydun sen anlat Karadeniz’imizde seni çok seviyordum sonra sen diziden ayrıldın ve bu olay beni çok üzdü çok güzel bir kadınsın tekrardan geçmiş olsun

  2. Bu diziyi çok seviyorum ama yeni sezonun okulların açılmasıyla başlaması beni üzüyor.. Eyşan geçmiş olsun

  3. YA ÇOK ÜZÜLDÜM AMA BELLİ Kİ İYİ ULAŞIN TİPİNE BAK ONA BOŞUNA ULAŞK DEMİYORUZ…

  4. Ben en cok Tahir ile nefesi seviyorum
    Manyak vedat Tahir ile nefes evlensin
    Bence gercek hayatta

    • BENCEDE EVLENSİNLER AMA NERDE İREM HELVACIOĞLU YAZMIŞ PARTNERİZ ARKADAŞIZ DOSTUZ… VS.