Gülperi Eyüp Öldü mü? Gülperi’nin Kocası Öldü mü? Nerede

Güncelleme 3 Ekim 2018 Gülperi  dizisinde sonunda Eyüp geldi. Bilindiği üzere Gülperi’ye aşık olan Ejder ölmüş ve pisliği ortadan kalmıştı. Gülperi dizisinde Eyüp’ün ölmesi sonrası Kadir ve Gülperi’ye düşmanlık yapacak kimse kalmayınca senaristler Eyüp kozunu erken kullanmaya karar verdi. 

Erkan Bektaş Gülperi dizisinde Eyüp karakterine hayat verecek. Erkan Bektaş Gülperi dizisinden önce Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Ateş karakterine hayat vermişti. Erkan Bektaş Ateş karakteri ile adeta efsane bir kötü karakter olmuştu bu kadar iyi kötü karakter oynaması ona yeni rollerin önünü açtı3E5596C4 7C58 45F1 95FA 16ACA6C42B75

Gülperi dizisinin 14 aralık cuma günü ekranlara gelecek 14. bölümüne Eyüp karakteri diziye dahil olacak. Eyüp başa bela bir adam olarak Gülperi dizisine geri dönecek ve Gülperi’yi delicesine sevecek. Şimdi Gülperi kendisini çok seven iki adam arasında kalacak? Gülperi çocuklarının hatrına tutsak olduğu için gelemediğini ve geldiğinde de babasını hapse attırdığını söyleyen Eyüp’ü mü yoksa kendisi için boşanan Kadir’i mi seçecek?

Aslında Eyüp ne babası nede kardeşi Ejder kadar kötü bir adam değildir ama Gülperi kendisi değil Kadir’i seçince Eyüp’de değişecek.
Gülperi Eyüp geliyor

Gülperi dizisinde Eyüp karakteri hiç gösterilmedi; Eyüp normalde Gülperi’nin eşi olarak tanıtımlarda anlatıldı; ama Gülperi dizisi başladığında Gülperi kocasının mezarını Suriye’de arıyordu. Gülperi dizisinde Eyüp en az 6 yıldır kayıp.

Eyüp ve Gülperi’nin hikayesi iyi başlasa da Gülperi’nin Gaziantep’e yani Taşkınhan’a gelmesi ile işler karışır. Yakup Taşkın ve eşi Fatma Taşkın hiç bir zaman gelinleri Gülperi’yi kızları gibi kabul etmemiş ve sürekli Gülperi’ye iş vererek eziyet etmiştir.

Gülperi Taşkınhan’da mutlu olamamış ve evini ayırmak istemiştir. Eyüp’de karısı Gülperi’ye hak verince ayrı eve taşınırlar ancak işler hiç de beklediği gibi gitmez. Yakup ve Fatma Gülperi’nin oğullarını elinden alacağını düşünür ve bu ayrılığa karşı çıkar. Gülperi’yi istemeyen Yakup ve Fatma oğulları Eyüp’e de baskı yapar. Eyüp ise babasına muhtaç olmadan para kazanabilmek için kaçak mazot işine girer; Gülperi’ye gelen bilgi ise Eyüp’ün sınırda öldüğü şeklinde oldu ama Gülperi eşinin öldüğüne hiç inanmadı; çünkü bir mezarı bile bulunamamıştı.gülperi Eyüp

Gülperi dizisinin ilk bölümünde Hasan ile Yakup ağa konuşurken Hasan annesi ile gitmek istemedi. Beni gönderme dede beni Suriye’ye kaçır aynı babamı kaçırdığın gibi dedi. Yakup Taşkın ise Suriye’ye kaçırmak kolay ama sonrası zor baksana yıllardır hasretlik sen onu göremiyorsun o seni göremiyor ben bu işi daha kolay şekilde halledeceğim dedi.

Bu konuşmalardan Eyüp’ün Gülperi’den vazgeçememesi sonrası sanki Yakup Taşkın’ın onu Suriye’ye kaçırdığını ve aslında Eyüp Taşkın’ın şuanda yaşadığını anlayabiliriz; ancak ben Yakup Taşkın’ın Gülperi’ye karşı Eyüp kozunu hemen oynayacağını düşünmüyorum zira Eyüp nasıl çıkacak Gülperi ve çocukların karşısına yıllar sonra hiç bir şey olmamış gibi

Avukat Kadir ve Gülperi arasında bir aşk ilişkisi başlarsa ki bu zaten kaçınılmaz işte o zaman Gülperi’ye karşı Eyüp’ü geri getirebilir.

 

Etiketler

Gülperi Eyüp Öldü mü? Gülperi’nin Kocası Öldü mü? Nerede (1 Yorum)