Söz Agah Öldü mü? Mehmet Özgür Söz’den Ayrıldı mı? 2018 2019 Yeni Sezon

Söz dizisinde Agah karakterine Mehmet Özgür geçen sezondan itibaren hayat vermeye devam ediyordu; ancak Söz dizisinin 3. sezon 51. bölüm tanıtımında Yavuz KARASU’nun ağzından babasını kaybettiğini duyduk; her ne kadar fragmanların yanıltıcı olduğunu bilsek de Söz dizisinde neler olacağına bir yakından bakalım.

Söz dizisinde bilindiği üzere Agah Yavuz’un babası çıkmıştı. Yavuz önce annesini sonra sevdiği iki kadını kaybetmişti. Yavuz babası Agah’ı sonradan bulmuş ama ona sarılamadan kader onlara ayrılık yazmıştı. Türk devletinin çıkarları gereği Yavuz Karasu öldü gösterilmesi gerekmekteydi zira yurt dışında hukuksuz operasyon yapıldığı için zaten tutuklanacaktı. Bu nedenle de Yavuz Karasu isim değiştirerek farklı bir kimlikle yeni bir hayata başlamıştı.

Yavuz Karasu babasının yanında yokken ne yazık ki ülkenin başına çok farklı teröristler musallat olmuştu; bunlardan bir tanesi de Dragan Ratkoviç’ti.

Söz Agah Öldü mü?

Dragan Ratkoviç ile Agah arasında süren istihbarat savaşını görünen fragmanda sanki kasap lakaplı Dragan kazanmakta. Söz’ün yeni sezon fragmanında Dragan’ın Agah’ı sıkıştırdığı ve Agah’a çarptığı görülüyor. Agah bu kazada ölecek mi bilinmez ama asker dizilerinde istihbaratçıların bir özelliği vardır onlar genelde ölmezler.

Zira Eylem’de bir istihbarat elemanı ve dizide aylarca öldü bilinmesine rağmen ölmediği ortaya çıkmıştı. Ben de Agah’ın ölmediğine inanıyorum ama sezon başında verilen fragmanda akılları karıştırıyor tabi ki.

Tabi Yavuz’un yeniden geri dönmesi için bir kayıp olması bekleniyordu; zira Yavuz Karasu yeni bir kimlikle bir tamirhanede çalışıyordu ve araba tamir ediyordu. Babasını kaybetmesinden sonra onun intikamını alabilmek için  yeniden risk alarak görevine dönmüş de olabilir. Zaten biz birinin ölmesini bekliyorduk bu Agah’da olabilir tabi ki.

Mehmet Özgür Söz’den Ayrıldı mı?

Mehmet Özgür Söz’den Ayrılmış olabilir; zira Agah karakterinin misyonu bitmese de Yavuz’un tekrar göreve dönmesi için bir intikam meselesi olacağı biliniyordu; Yavuz babasının intikamı için dönmüş olabilir; ancak Mehmet Özgür’ün Söz’den ayrıldığına dair de bir medyada bilgi yok.

Mehmet Özgür Söz dizisi oyuncu kadorsosunda görülüyor; zaten Mehmet Özgür 2018 2019 yeni sezonunda Söz’den başka bir dizi de yer almayacak hiç bir yapım şirketi ile sözleşmesi bildirilmedi

Söz 51. Bölüm 2. Fragmanı 17 eylül 2018 3. sezon

Etiketler

Söz Agah Öldü mü? Mehmet Özgür Söz’den Ayrıldı mı? 2018 2019 Yeni Sezon (1 Yorum)

  1. Agah karakteri diziden cikmasi diziyi reyting dusmesine nedeen oldu oyuncu geri gelsin bekliyorum lutfen agahi cok seviyorum