Gülperi Dizisi 1.Bölüm Çalan Şarkılar

Gülperi Dizisi 1.Bölüm’de Gülperi ve Avukat Kadir’in gençliklerinde dillerine dolanan şiir Biliyorum Sana Giden Yollar Kapalı isimli Cemal Süreyya şiiridir. 

Gülperi dizisi Show Tv ekranlarında 14.09.2018 Cuma günü yayınlanmaya başlamıştır. Başrllerini Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen paylaşmaktadır. Gülperi karakteri çocuklarına aşırı derecede hasret kalmış bir annedir. Çocuklarını Yakup ağadan yani kayın babasından almaya çalışmaktadır. Avukat olan eski çocukluk arkadaşını Yani Kadir Aydın’ı bulur. gülperi dizisi afişiÇocuklarının vekaletlerini üstüne almaya çalışmaktadır. Avukatı ile birlikte bu davayı çözmeye çalışmaktalar. Avukat Kadir Karısı ile sıkıntılıdır. Sürekli kavga ederler kızları ise bu durumdan şikayetçidir. Gülperi dizisi Her Cuma Show Tv ekranlarında çıkmaya devam edecektir.

Gülperi Dizisi 1.Bölüm Şarkılar:

Gülperi dizisinde oynatılan şarkı ise Ahmet Kaya adlı sanatçıdan  Kendine İyi Bak şarkısıdır. Ahmet Kayanın ilk olarak hayat verdiği şarkıda daha sonra yeni sesler üstüne cover yapmaya başlamışlardı. Özelllikle Nahide Babashlı şarkıya yeni bir renk katmıştır.

Gülperi Dizisi 1.Bölüm Çalan Şarkılar (1 Yorum)