Güvercin Zülüf Kimdir? Almila Ada Kimdir? Kaç Yaşında?

Star Tv’nin Pastel Filme hazırlatıp 24 kasım pazar günü izleyicisi karşısına çıkaracağı Güvercin dizisinde en çok dikkat çeken oyunculardan biri de dizinin kadın başrol oyuncusu Almila Ada olacak. Aslında Almila Ada bilinmeyen bir oyuncu değil; zira daha önce Bir Deli Rüzgar, Adı Efsane, Kaderimin Yazıldığı Gün ve Kırgın Çiçekler gibi dizilerde yer almış tanınan güzel bir oyuncu ancak Almila Ada’nın dikkat çeken özelliği ise dizide ki kendinden 15 yaş büyük partneri. Daha 25 yaşında olan Almila Ada neredeyse babası yaşında ki Mehmet Ali Nuroğlu ile partner olacak. Almila Ada ile Mehmet Ali Nuroğlu arasında 15 yaş var.

Peki yapımcılar hiç mi dikkat etmedi iki ismin arasında ki yaş farkında? Dikkat etmez olur mu asıl dikkat çeksin diye bu iki isim partner olarak seçildi. Sonuç olarak  Güvercin dizisi yeni başlayacak diziler arasında en çok merak edileni diyebiliriz.

Peki yeni dizi Güvercin’de yer alacak güzeller güzeli Zülüf karakteri kimdir bir yalından bakalım?

Güvercin Zülüf Kimdir?

Zülüf  24 25 yaşlarında İstanbul’da eğitim almış hayalleri ve idealleri olan güvercin kadar naif ve kırılgan bir kızdır. İstanbul’da eğitimini tamamladıktan sonra aile bağları kuvvetli olduğu için Gaziantep’e geri dönmüştür. İyi niyetli ve akıllı bir kız olan Zülüf babası Bedir hapse düştükten sonra evin sorumluluğunu annesi ile paylaşmış kardeşi Müslüm’e de sahip çıkarak ablalık yapmıştır.

Tam babam hapisten çıkıyor derken Müslüm Zülüf’ün başına büyük bel açmış ve bir kız kaçırmıştır. Kardeşi kaçırılan Ökkeş Müslüm’ün kardeşi Zülüf’ü kardeşi karşılığında kaçırmış ve kardeşi tekrar kendilerine teslim edilene kadar Zülüf’ü kör bir kuyuya atmıştır. Güvercin Zülüf fotoğrafları

Güvercin dizisinde zülüf Bedir ile Mesude’nin güzelle güzeli kızıdır. Zülüf’ün abisi Müslüm Ökkeş’in kız kardeşi Nefise’yi kaçırınca Ökkeş de Müslüm’ün kız kardeşini kaçırır ve Müslüm kardeşini getirene kadar Zülüf’ü bir kuyuya atar. Zülüf kuyuda çok korkar ama Zülüf’ü kurtaran ise yine Ökkeş’in abisi Kenan olur tahminimce.

Güvercin dizisinde güzelliği dillere destan Zülüf ile Kenan’ın aşkını izleyeceğiz ama bu aşk hiç de bekledikleri gibi kolay olmayacak. Zülüf’ün babası yıllar önce tahminimce Ökkeş ve Kenan’ın babasını öldürmüş ve 15 yıl hapiste yatıp cezasını çekmiştir; ancak tahminimce Zülüf’ün babası Bedir iyi bir insan olacak ve ailesini korumak için Kenan’ın babasını öldürmek zorunda kalmış olacak. Güvercin Zülüf Kimdir

Zülüf ve Kenan’ın bu imkansız aşkının önünde tabi ki Bedir’in döktüğü kan olacak zira Bedir hapiste yatsa da cezasını çekmiş olmayacak; hapisten çıkan Bedir öldürdüğü adamın eşi Kevsa’nın ve oğlu Ökkeş’in hışmına uğrayacaktır.

Bilindiği üzere Güvercin dizisi Gaziantep’te çekiliyor ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde hala kan davaları çok fazla. Güvercin dizisi de kan davasının içine sıkıştırılan bir aşk hikayesi olacak.

Dizi de Zülüf güvercin kadar naif ve kırılgan bir kız olacak. Kimseye bir zararı olmayan Zülüf 25 yaşında ve İstanbul’da  üniversite okuyarak katkısını memleketine vermek için Gaziantep’e geri dönen sorumluluk sahibi bir kızdır. Bir taraftan da ile bağları kuvvetli olduğu için Gaziantep’e geri dönen Zülüf hem özgürlüğüne düşkün hemde çok zeki bir kızdır.

Almila Ada Kimdir?

Almila Ada 4 Ağustos 1994 İstanbul doğumlu güzeller güzeli bir kızımızdır. 25 yaşının tüm güzelliklerini üzerinde taşıyan Almila Ada lise eğitimi sırasında hep balerin olmak istemiş ve sonunda hayallerine kavuşarak Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Bale  bölümünü kazanmıştır. Bale’nin sağladığı o güzel vücudu ve bir çok markadan modellik teklifi alan Almila Ada Bale’yi bırakmadan modellikte yapmaya başlamıştır.

Bir model olarak yapımcıların gördüğü Almila Ada podyumlarda izleyiciyi güzelliği ile büyüleyince Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi yapımcısı Almila Ada’ya oyunculuk teklif etmiş ve Almila Ada için çok özel bir işin kapısını aralamıştır. Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi ile kendini ispat eden Almila Ada 2017 de ise Atv’de yayınlanan Kırgın Çiçekler dizisine sonradan dahil olan bir isim olmuş ama dahil olduğu bölümden itibaren dizi de çok konuşulan olmayı başararak diziye katkı sağlamıştır.

2017 yılına gelindiğinde Kırgın Çiçekler dizisi bitmiş Almila Ada ise kendine gelen teklifler arasında en çok göz önünde olabileceği Adı Efsane dizisini seçmiş ve dizi de hayat verdiği Melis karakteri ile bir kez daha oyunculuk yeteneklerini ispat etmiştir. Daha sonra Cennet’in Gözyaşları dizisinde Cennet karakteri ile dünyada tanınan bir yıldız haline gelen Almila Ada 2018 de Bir Deli Rüzgar dizisinde Melike’nin gençliğine hayat veren Almila Ada Pastel Filmin kendisine Güvercin dizisinde sunduğu başrol teklifini havada kabul ederek büyük sevinç yaşamıştır.

Almila Ada Kaç Yaşında?

4 Ağustos 1994 doğumlu olan Almila Ada 25 yaşındadır.

Almila Ada’nın Boyu Kilosu?

Almila Ada 174 cm ile oldukça uzun bir kızdır ve Almila Ada’nın kilosu ise 48’dir.

Almila Ada’nın Sevgilisi?

Eğer şimdiye kadar ayrılmadılarsa  Almila Ada’nın Paul Sevdik isimli genç ile 6 yıllık bir ilişkisi varmış; ancak son zamanlarda ne kulislerde ne de sosyal medyada sevgilisi ile bir fotoğrafına rastlamadım. Almila Ada sevgilisi

Güvercin Zülüf Kimdir? Almila Ada Kimdir? Kaç Yaşında? (1 Yorum)