Hakan Hatipoğlu Survivor 2018’e Devam Edebilecek mi? Hakan Hatipoğlu’nun Durumu Nasıl? Diskalifiye Olacak mı?

Hakan Hatipoğlu Survivor 2018’den Diskalifiye Olacak mı?

Hakan Hatipoğlu Survivor 2018’de 12 haziran pazartesi akşamı oynanan bireysel dokunulmazlık oyununda ağır şekilde sakatlandı. Her ne kadar biz Hakan Hatipoğlu için ağır sakatlık geçirdi destek de Survivor 2018’e devam edebileceğini düşünüyorum; zira Hakan Hatipoğlu daha önce de benzer şekilde sakatlıklar geçirmiş ve Survivor 2018’e devam edebilmişti.

Hakan Hatipoğlu güçlü ve inatçı bir kişiliğe sahip. Bu nedenle de Survivor 2018’e Hakan Hatipoğlu devam edecektir diye düşünüyorumHakan Hatipoğlu Survivor 2018den Diskalifiye Olacak mı

Güncelleme:

Hakan Hatipoğlunun alın bölgesinde çok önemli olmayan bir açılma olmuş devam edeceği kesinleşti gibi ancak tedavisi hastahanede yapılacağı için biraz dinlenecek ve adaya dönecek.122211 1

Survivor 2018’de 16 şubat cuma akşamı 5. bölüm izleyicisi karşısına çıkacak; ancak Survivor 2018’de çok ürkütücü bir olay meydana gelecek ve Ünlüler takımından Gönüllüler takımına geçen ve yeni takımında da başarıdan başarıya koşan Hakan Hatipoğlu ağır bir sakatlık geçirecek.

Hakan Hatipoğlu 16 şubat cuma akşamı yayınlanacak bölümde halatların arasından geçerken gözünü budaktan sakınmayacak ve halat yüzünü kesecek. Hakan Hatipoğlu’nun yüzünü kesen halat Hakan Hatipoğlu’nun ağır bir yara almasına sebep olacak. Halat kesiği biraz büyük olunca Hakan Hatipoğlu hemen hastahaneye kaldırılacak. Hakan Hatipoğlu’nun açılan bölgesine muhtemelen dikiş atılacak.

Hakan Hatipoğlu Survivor 2018

Hakan Hatipoğlu’nun Survivor 2018’e devam edip edemeyeceği şuanda resmi olarak açıklanmamışken daha önce 2014 sezonunda Survivor’da yarışmış daha sonrada Fox Tv ekranşarında yayınlanan Şehrin Melekleri dizisinde baş rol oynamış Yiğit Dikmen Survivor 2018’e dahil olacak.

Survivor 2018 Yiğit Dikmen’in nasıl dahil olacağını şuanda bilmiyoruz ancak  akıllara Hakan Hatipoğlu devam edemeyecek Acun Ilıcalı Hakan Hatipoğlu yerine Yiğit Dikmen’i mi getirecek soruları gündeme geldi ancak Hakan Hatipoğlu’nun Survivor 2018’e devam etmesini engelleyecek bir yarası olduğunu düşünmüyorum.Hakan Hatipoğlu Survivor 2018 2

Survivor 2018’de Acun Ilıcalı daha önce bir kaç sürpriz açıklamıştı.Bu sürprizlerden ilki  bu sene Survivor 2018’de tek dokunulmazlık oyunu oynanacak. Acun Ilıcalı’nın ikinci sürpriz değişikliği ise elemelere 3 isim çıkarılacak ve bir tanesi adaya veda edecek. Acun Ilıcalı Survivor 2018’in daha uzun sürmesi için ilerleyen zamanlarda takımlara 2’şer kişi dahil olacak.  Bahsettiğimiz gibi şuanda Survivor 2018’e ilerleyen zamanlara Yiğit Dikmen ve Berkan Karabulut dahil olacak.

Survivor 2018 16 Şubat Fragmanı