Beni Bırakma 31. Bölüm Özeti 19 Şubat Meltem’in Planı

Beni Bırakma 31. Bölüm Özeti

Cansu araba ile Zeynep’ten önce dağ  evine gelir. Cansu geldiğinde Emre Zeynep’i unutmak için o kadar çok alkol almıştır ki sızıp kalmıştır. Zeynep elinde ses kayıt cihazı ile köylülerden yardım alarak zar zor Emre’nin dağ evine ulaşır. Zeynep Emre’ye gerçekleri dinlettiğinde her şeyin biteceğini hayal ederken hayalleri bir anda suya düşer. Zeynep dağ evinde Emre ile karşılaşmayı umarken karşısında Cansu’yu bulur. Cansu ise Zeynep’in karşısına geçer ve Zeynep’i Emre’den uzak tutar. Emre sızıp kaldığı için Zeynep’in geldiğini duymaz bile. Zeynep Cansu ve Emre’nin baş başa dağ evinde olduğunu öğrenince Emre’yi çok kıskanır. Cansu her ne kadar Zeynep’i sızmış olan Emre’den bir şekilde uzak tutmayı başarsa da ses kayıt cihazı şans eseri Emre’nin eline geçer. Peki Zeynep suçsuzluğunu ispat edebilecek midir?

Esin ise tüm hazırlıklarını yapmıştır ve Ankara’dan gitme planları yapmaktadır. Yolun sonuna geldiğini düşünen ve zor da olsa Vedat’ı da ikna eden Esin tam Ankara’dan gitmeye hazırlanırken karşısında biranda Cengiz ve Arzu’yu görür. Esin yakalandığını düşünüp köşeye sıkışsa da Cengiz ve Arzu’nun amacı farklıdır. Sonunda Esin rahat bir nefes alır zira Cengiz ve Arzu’nun hiç bir şeyden haberi yoktur.

Meltem Tarık’ın doğum günü olduğu için bir takım hazırlıklara girer ve bunu Sıla’nın, Tarık konusunda canını acıtmak için harika bir fırsata çevirir. Ama işler hiçte Meltem’in istediği gibi gitmeyecek Tarık ve Sıla sürpriz bir şekilde biraraya gelecektir.

bggggf 1

Beni Bırakma 31. Bölüm  Tüyoları

Beni Bırakma dizisi 31. bölümü ile 19 şubat pazartesi günü Atv ekranlarında olacak. Beni Bırakma dizisinin 19 şubatta ekranlara gelecek 31. bölümüne Meltem ve Sıla arasında yaşanacak olaylar damga vuracak

Zeynep ve Emre’nin arası bozuktur. Emre Zeynep’i aklından atmak için dağ evine kalmaya gider. Emre burada kafasını dinlemek ister ama hem Cansu hemde Zeynep Emre’nin dağ evinde olduğunu öğrenir ve yola çıkarlar.

Zeynep’in işi zordur zira dağ evine gidebileceği bir dolmuş yoktur. Dağ evinin bulunduğu köye gidebilmek için bir köy dolmuşuna binen Zeynep köye gidebilmek için ıssız bir yerde iner. Zeynep oradan başka bir arabaya binecek ve Emre’nin yanına ona ses kayıtlarını dinletmeye gidecektir ama Karlı Tepe köyünün arabası ise günde bir defa oradan geçmektedir ve Zeynep o saati kaçırmıştır.

Zeynep şimdi ıssız bir köy yolunda yalnızdır. Cansu ise Emre’nin kaldığı dağ evinin adresini bulur ve araba ile yola çıkar. Muhtemelen Cansu ve Zeynep karşılaşacaktır. Peki Cansu Zeynep’i arabasına alacak mıdır? Tabi ki Cansu böyle bir iyilik yapmayacaktır. Cansu’yu o ıssız köyden kim kurtaracaktır?

Arzu ise Esin’in durumunu merak etmektedir ve kocası Cengiz’e Esin’i merak ettiğini ve ona telefon ile ulaşamadığını söyler. Cengiz ise Esin ve Vedat’ın evine gitmeyi hem Esin’e bakmayı hemde Vedat’a baş hekimlik teklif etmeyi önerir.1222 1

  Beni Bırakma 30. Bölüm Özeti

Meltem ve Sıla arasında yakında başlaması beklenen büyük mücadele öncesi Meltem’in ilk amacı Sıla’yı kendi kontrolü altına almaktır. Bunun içinde Meltem Sıla’yı kendi asistanı olarak yanına almıştır. Sıla ise Meltem ve Tarık’ın nişanlı olduğunun farkındadır ancak Tarık’a olan aşkını kalbine gömmek çok zor olacaktır; zira Sıla deliler gibi Tarık’a aşık olmuştur.

Beni Bırakma 31. Bölüm resimleri

Tarık ise Meltem’in gerçekleri öğrendiğini fark ettikten sonra Meltem ve Sıla arasında bir tercih yapmak zorunda kalacaktır; zira Meltem şimdilik kabul etmiş gibi görünse de bu fırtına öncesi sessizliktir. Meltem Sıla’yı ezmeye başlayınca işler değişecektir. Tarık Meltem’in ne kadar vurdum duymaz ve acımasız bir kız olduğunu gördükçe Sıla’ya daha da yakınlaşmaya başlayacaktır. Sıla ve Tarık arasında ki yakınlaşma ise Meltem’in kötü ruhunun ortaya çıkmasına neden olacaktır.

Beni Bırakma dizisinde Zeynep bir türlü kendini ispat edemedi. Aslı Zeynep’e sonunda dinleme cihazını dinlettirdi ama Aslı büyük bir hata yaparak eve gelen Esin’e dinleme cihazından bahsetti. Esin bu dinleme cihazı olayını öğrenince hemen  o cihazı yok etmek için harekete geçecek. Eğer o cihazda ki kayıt ortaya çıkarsa bu Esin ve Cansu’nun sonu olur. Beni Bırakma 19 şubat fotoğrafları

Diğer taraftan Esin cephesine işler iyiye gidiyor. Esin ilk istediğini ulaştı ve kocası Vedat sonunda Cengiz’in hastahanesinde Başhekim olarak çalışabilecek tabi Ceniz Esin’in oynadığı oyunları öğrenip de bu başhekimlik teklifini geri çekmezse

Beni Bırakma 31. Bölüm Fragmanı

fragman şuanda yayınlanmadı

 

Beni Bırakma 31. Bölüm Özeti 19 Şubat Meltem’in Planı (2 Yorum)