Hekimoğlu 1. Bölüm Özeti (House M.D Özeti) 17 Aralık

Amerika da Tıbbı Drama dizisi olarak 16 Kasım 2004 – 21 Mayıs 2012 yılları arasında 8 sezon ve 177 bölüm yayınlanan Dr. House M.D dizisi Türkiye’de Hekimoğlu ismi ile  17 aralık 2019 salı akşamı Kanal D ekranlarında yayına alınacak. Mucize Doktor dizisinin Fox TV’de elde ettiği büyük başarı sonrası bizde de doktor dizilerine geri dönüldü yıllar sonra diyebiliriz.

Hekimoğlu 1. Bölüm Özeti 17 Aralık Salı

Ateş Hekimoğlu başarılı bir onkolog ve genel cerrahtır. Çocukluk dönemşnde yaşadığı bir hastalık yüzünden topallamakta ve değnek kullanarak yürümek zorunda kalmaktadır. Aslında iyi bir doktora denk gelmediği için bacağına pıhtı atmıştır bu nedenle de yürüyememektedir. Hekimoğlu 1. Bölüm resimleri

Sürekli ağrı kesici alan Ateş Hekimoğlu çok vurdumduymaz bir doktordur. Tıp kurallarına genelde uymaz. Aklına estiği gibi yapar. Çalıştığı hastahanenin açık ara en başarılı doktorudur. Özel hastahanede hasta tanılama ekibinin başındadır. Ülkenin bir çok bölgesinden Ateş Hekimoğlu’na gelir hastalar ama Ateş çok fazla hastaların karşısına çıkmaz. Hastaları dinleyip onların hikayesini dinlemez; çünkü hastaların yalan söylediğine inanmaktadır.

Hastahane baş hakimi ve sahibi Gaye hanım artık Ateş’in az hasta bakmasından çok sıkılmıştır; çünkü artık karından çok zararı dokunmaktadır hastahaneye.

Hekimoğlu 17 Aralık Özeti Devam Ediyor

Hastahaneye bir kadın anaokulu öğretmeni gelir. Derste sesini kaybetmiş, konuşamamış ve bayılmıştır. Diğer öğretmenlerin hastahaneye kaldırdığı öğretmen hastaya beyin tümörü tanısı konulmuştur. Ateş Hekimoğlu ve ekibi ise hastaya tümör tanısı koymamıştır; Doktor Ateş’in isteği ile görüntülü ve renkli bir MR istemiştir. MR’a giden hasta MR cihazı içinde nefes alamamaya başlamış ve klostrofobi sonrası hasta ölmek üzere iken son anda cihazdan çıkarılmış ve boğazı delinerek nefes alması sağlanmıştır. Doktor Ateş’in isteği ile kortizon başlanan öğretmen hasta başta iyiye gitse de sonradan daha da kötü bir duruma düşmüş ve artık yürüyemez ve abdestini tutamaz hale gelmiştir.

Öğretmen hasta Doktor Ateş’i görmek istemiş ama görülemeyeceği ona söylenmiştir. Doktor Ateş yardımcısına hastanın evine gitmesini ve evin de bu hastayı bu hale getiren bir madde bulmasını istemiştir. Ekipten çaylak bir doktor hastanın evine gitmiş ve hastanın evinde domuz eti bulmuştur. Doktor Ateş domuz etinde ki bir bakterinin öğretmenin beynine yerleştiğini tahmin etmiştir; ancak hasta artık tedavi olmak değil evinde ölmek istemiştir. Diğer doktorlar hastayı tedavi için ikna edememiş sonunda hastanın karşısına doktor Ateş Hekimoğlu’nu istemiştir. dr house md bölüm özetleri

Hasta ile konuşan Hekimoğlu da hastayı ikna edemeyince sonunda ekipte bulunan bir doktorun önerisi sonunda hastanın bacağında da bulunan kurtcuğu röntgen ile görüntülemiş ve basit bir kurt ilacı vererek kurtlar öldürülmüş ve hasta iyileştirilmiştir.

Sevgili okuyucularımız. Dr House dizisi tüm bölüm özetlerini yazması için bir admin aramaktayız. Diziyi izleyip bize ücretli özet gönderebilecek olanlar admin@diziseti.tv mai adresimizden veya yorum yoluyla bizlere ulaşabilir. 

Hekimoğlu 17 Aralık Salı Fragmanı

Hekimoğlu 1. Bölüm Özeti (House M.D Özeti) 17 Aralık (4 Yorum)

  1. Bilmiyorum, yorumumu okur musunuz ama virüslere antibiyotik etki etmez. Antivirütik ilaçların kullanımı gerekmektedir. Bu sebeple 2.bölüm özetindeki hatayı düzeltir misiniz? Eski bir House MD izleyicisi ve sağlık personeli olarak dikkatimi çekti. İyi çalışmalar diliyorum.

    • bir kaç arkadaş ile konuşyoruz. Kabul ederseniz sizinle çalışabiliriz. Bölüm başı ücret 15 tl 250 300 kelimelik özet istiyoruz

  2. Bu dizi bizim kanalda vermisler ya cok eski bir dizi doktor her ise burun sokur ama cikmayida iy bilir ya tanidik geldimi azerbaycanlilar size ans kanalinda bu dizi veriyordular hatirlayan varsa el kaldirsin?