Hekimoğlu Ateş Kimdir? Neden Topallıyor? Kime Aşık Olacak? İşte Detaylar

Hekimoğlu dizisi Kanal D ekranlarında kasım ayı sonunda yayında olacak. İstanbul Tuzla’da bulunan Okan Üniversitesi hastanesinde devam eden Hekimoğlu dizisi çekimleri eğlenceli şekilde devam ediyor. 2004 de Amerika’da başlayan ve 8 sezon 173 bölüm süren  House M. D. dizisinden Banu Kiremitçi’nin uyarlayacağı Hekimoğlu dizisi çok dikkat çekecek bir proje çünkü başrolünde Türkiye’nin en yetenekli isimlerinden biri olan Timuçin Esen rol alacak.

Timuçin Esen Hekimoğlu dizisinde Profesör Doktor Ateş Hekimoğlu karakterine hayat verecek. Topal bir doktor olan Atş Hekimoğlu üniversite hastanesinde bulunan özel bir ekibin başında bulunacak. Bu ekip teşhis edilemeyen hastalıkların kolaylıkla teşhis edilebilmesi beş farklı uzman doktordan oluşan özel bir ekiptir.

Hekimoğlu Ateş Kimdir?

Hekimoğlu dizisinde Ateş Hekimoğlu Asosyal, huysuz, ukala bir doktordur. İnsanların yalan söylediğini düşündüğü için çok fazla hastalarla konuşmak istemez. Hastaların bilgilerini ekipte bulunan diğer doktorlar alır. Hastaları onu genelde göremez. Profesör Doktor Ateş Hekimoğlu aynı zamanda zekâsıyla hayranlık uyandıran bir doktordur. Hekimoğlu hayatında otoriteyi pek sevmez. Hekimoğlu ekipte sorun giderici ve kurtarıcıdır; ama hastahanenin en sorunlu doktorudur. Hasta bakmak istemez genelde mesaisini doldurmak için oyun oynar bulmaca çözer bu nedenle de hastahane yönetimi çok başarılı bir doktor olsa da onu sevmez çünkü para kazandırmaz. Hekimoğlu Ateş

Ateş poliklinikte basit hastalıklara bakmaktan nefret eder. Hastahenenin müdürü Gaye ise onu polikilinğe yazar inatla. Hastalar başka yerlerden ünlü doktor Ateş Hekimoğlu için gelir ama genelde onu göremeden giderler.

Hekimoğlu Dr. Ateş Neden  Topallıyor?

Doktor Ateş Hekimoğlu çocukluk döneminde yaşadığı bir rahatsızlıktan dolayı ömür boyu topallamak zorundadır. Halk dilinde pıhtı atması denen olay çocukluk çağında Ateş’in başına gelmiştir. Bir çok hastanın beynine atan pıhtı Ateş’in bacağına atmıştır. Aslında doğru teşhis konulabilse aslında Ateş’in bacağının kurtulma şansı vardır; ancak yanlış teşhis konulduğu için sakat kalmıştır. Bu nedenle de doktor olmaya and içmiş çok çalışmış ve iyi bir doktor olmuştur.

Ateş Hekimoğlu Kime Aşık Olacak?

Ateş Hekimoğlu hiç evlenememiştir zaten buna da vakti olmamıştır. Kadınlara karşı da şansı hiç yaver gitmemiştir. Çok ukala olduğu için kadınlarla sadece tartışmıştır. Kadınlara da insanlara da pek güvenmez ama hastahane müdürü yada sahibi Gaye ileri de bir aşka yelken açabilir.

Hekimoğlu Tanıtım Fragmanı

Yorum yaz

Hekimoğlu Ateş Kimdir? Neden Topallıyor? Kime Aşık Olacak? İşte Detaylar (2 Yorum)

  1. topallaması bu sebepten kaynaklanmıyor sonradan gerçekleşmiş bir durum hastane müdürünün adı ipek ve son olarak ekip 4 doktordan oluşuyor.

  2. Benim oğlumun hayat hikayesini bir bölümde oynarsanız. En azından neden öldüğünü Hekimoğlu bulurdu. Belkide teşhisi vardı kurtulur şu an yaşıyor olurdu. Lütfen oynayın hekimoğlu