Hekimoğlu Dizisi Oyuncuları Kadrosu Karakterleri

Hekimoğlu Dizisi Yapımcısı Senaristi

Amerika da House Md ismi ile 8 sezon ve 177 bölüm olarak yayınlanan dizi Türkiye de Hekimoğlu ismi ile yayına çıkacak. 2004 2012 yılları arasında yayınlanan dizi Amerika’nın dışında bir çok ülkede de yayınlandı ve çok sevildi. Doktor drama dizisi olarak ekranlara gelecek Hekimoğlu dizisinde başrolde yer alacak oyuncu bulaşıcı hastalıklar yani enfeksiyon bölümü uzmanı olacak ve aynı zamanda Nefroloji de de ihtisasa yapmış olacak.

Hekimoğu dizisinin yapımcısı Karga Seven Pictures olurken senarist ise Banu Kiremitçi olacak.

Hekimoğlu dizisinde başrol oyuncusu olan doktor  Hekimoğlu karakterine Timuçin Esen hayat verecek. Bilindiği üzere daha önce Hekimoğlu  dizisinin Tv8 ekranlarında yayınlanacağı açıklanmış ancak bütçe konusunda anlaşılamayınca dizi Kanal D’ye satılmıştı. Aynı zamanda daha önce Hekimoğlu dizisi için ünlü oyuncu Cansu Dere ile anlaşıldığı açıklanmış ancak dizinin ocak 2020’ye kalınca Cansu Dere projeden ayrılmıştı.

Hekimoğlu dizisinde iki kadın başrol oyuncusu olacak bu nedenle Hekimoğlu dizisi yapımcısı Karga Seven Pictures şimdiden iki kadın başrol oyuncusu bulabilmek için bir çok ünlü isme teklif götürdü.

Hekimoğlu Dizisi Yapımcısı Senaristi Yönetmeni

Hekimoğlu dizisinin yapımcısı daha önce Her Yerde Sen ve Kayıtdışı gibi dizilerin de yapımcılığını üstlenen Karga Seven Pictures olurken Hekimoğlu dizisinin senaristliğini ise Masum ve İntikam gibi dizilerin senaristliğini üstlenen Berkun Oya üstlenecek. Hekimoğlu dizisinin yönetmenliğini ise Vatanım Sensin ve Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerin yönetmenliğini üstlenen Yağmur Taylan ve Durul Taylan kardeşler üstlenecek.

Hekimoğlu Dizisi Konusu

Hekimoğlu tıbbı tanı departmanı başkanıdır. Ekibinde bir çok doktor vardır. Hekimoğlu başarılı bir doktor olmasına rağmen hastane kurallarını ve yasaları çok takmaz. Bu umarsamaz tavrı sürekli başına iş açar. Bu nedenle de çalıştığı hastahanelerde çok tutunamaz.

Doktor Hekimoğlu karizmatik bir doktordur. Aslında başarılı bir doktor olan Hekimoğlu fazla risk alan bir doktordur ve işinden kovulur. Diğer hastahaneler ise Hekimoğlunu işe almazlar . Doktor Hekimoğlu asosyal ve zeki bir adamdır çoğu zaman huysuz ve duygusuz olsa da tam bir ukaladır.

Hekimoğlu Oyuncu Kadrosu

Timuçin Esen

Türkiye de oyunculuk yeteneği ile  her zaman büyük beğeni toplayan Timuçin Esen 14 Ağustos 1973 de Adana’da hayata gözlerini açmıştır; babası ise Niğde’lidir.  2019 yılı itibari ile Timuçin Esen 46 yaşında olan Timuçin Esen Bilge Türe ile evlidir ve bir kız bir de erkek çocuk babasıdır. Timuçin Esen çok yönlü bir kişiliktir oyunculuğunun yanında müzisyenlik de yapmıştır. Mimar Sinan Üniversitesinde Tiyatro eğitimini tamamladıktan sonra tiyatrocu olarak uzun yıllar çalışan ve deneyim kazanan Timuçin Esen İtalya’da ve Abd’de oyunculuk üzerine master yapmış çok büyük yabancı oyunculardan birebir oyunculuk eğitimi almıştır.

Yeni dönem gençler Timuçin Esen’i 2014 yapımı Vicdan ve Gönül İşleri dizisi ile tanır. Özellikle Gönül İşler dizisin de hayat verdiği Yılmaz karakteri ile beğeni toplamıştır 2016 da ise Bodrum Masalı dizisinde Faryalı karakteri ile diziye büyük bir katkı sağlamıştır. Hayatını tiyatro sahnelerine adayan Timuçin Esen Galip Derviş dizisinin de jenerik müziğini seslendirmiştir.

Timuçin Esen son olarak 2018 de Gülperi dizisinde avukat Kadir Aydın olarak yer almıştır. Sadece dizileri ile değil sinema filmleri ile de dikkat çeken Timuçin Esen  2019 da yer aldığı Müslim filmi ile büyük beğeni toplamıştır. Yine 2017 de  Martıların Efendisi filminde rol almıştır.

Timuçin Esen bildiğimiz kadarı ile ilk defa bir dizi de doktor olarak yer alacak.

Ebru Özkan

1978 yılında Ankara’da dünyaya gözlerini açan yetenekli oyuncu Ebru Özkan 41 yaşının içindedir. Oyuncu Ertan Saban ile evli olan Ebru Özkan son dönemde dizi tutturamayan önemli oyunculardan biridir. Bir kız annesi olan Ebru Özkan Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. 2006 yılından beri dizilerde yer alan Ebru Özkan’ın İlk dizisi 2006 yapımı Gözyaşı Çetesi dizisi olmuştur. 2. Sezon Hanımın Çiftliği dizisinde Halide olarak geri planda yer alan ebru Özkan tanınması Erkan Petekkaya ile partner olduğu Paramparça dizisi ile olmuştur ancak Paramparça dizisinden olaylı şekilde ayrılınca beklediği yükselişi yaşayamamıştır.  Not Defteri dizisinde de Suna olarak karşımıza çıkmış ve çok sevilmiştir. Ebru Özkan 2018 de Şahin Tepesi dizisinde Melek karakteri ile baş rolde yer alsa da dizisi tutmamıştır.

Aytaç Şaşmaz

Aytaç Şaşmaz denilince akıllara Söz dizisinde hayat verdiği Çaylak yani Feyzullah karakteri gelmektedir. 5 ağustos 2994 de İstanbul’da doğan Aytaç Şaşmaz 180 cm boyunda ve 77 kg ağırlığındadır. Abisi Ege Şaşmaz’da çok tanındık bir isimdir. Abi kardeş Türkiye’nin en yakışıklı oyuncuları arasında gösterilmedir. İlk olarak 2017 de Kötü Çocuk dizisinde yer alan Aytaç Şaşmaz özellikle yer aldığı Coca Cola reklam filmi ile ünlenmiştir. Aytaç Şaşmaz son olarak Aşk Tesadüfleri Sever 2 filminde oynamıştır.

Okan Yalabık (Dr Orhan)

Okan Yalabık 1978 İstanbul doğumludur ve şunda 41 yaşının içindedir. Özellikle Hatırla Sevgili dizisi ile tanınan Okan Yalabık İstnabul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. Son olarak Hakan Muhafız isimli netflix dizisinde yer alan Okan Yalabık daha önce de 2017 de Masum isimli internet dizisinde yer almıştı. 2017 de Vatanım Sensin dizisinde Hamilton olarak yer alan Okan Yalabıyık Av Mevsimi filminde de yer almıştır.

Orhan onkolog doktordur. Başarılı bir isimdir. Gerçek senaryoda DR James’i canlandıracaktır. 

Kaan Yıldırım

1986 da İstanbul’da doğan Kaan Yıldırım 33 yaşındadır ve Ulan İstanbul dizisi ile ismini duyurmayı başarmıştır. Adı Mutluluk dizisi ile ilk başrol deneyimini yaşayan Kaan Yıldırım 2018 de ise Klavye Delikanlıları dizisi ile popülerliğini korumuştur. 2018 2019 sezonunda Halka isimli Trt 1 dizisinde de yer alan Kaan Yıldırım oyuncusu arkadaşı Ezgü Eyüboğlu ile sevgili olmuştur. Belirtmek gerekirse Kaan Yıldırım’ın yer aldığı hiç bir proje tutmamıştır. Kalbim Yangın Yeri ve  İnsanlık Suçu gibi dizilerde de baş rolde yer alan Kaan Yıldırım hiç bir dizi ile yeni sezona geçemese de her zaman en çok aranan oyunculardan biri olmuştur. Önce  İngiltere de pazarlama eğitimi alan Kaan Yıldırım oyuncu olmak isteyince Başkent İletişim Bilimleri Akademisinde oyunculuk eğitimini tamamlamıştır.