Hekimoğlu Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular

Hekimoğlu dizisi Kanal D’nin geçen sezonunu kurtaran dizi olmuştu. Gösterdiği üstün başarı ile son yıllarda adeta büyük bir şansızlıkla dizi tutturamayan kanalın tutan dizisi olmuştu. Kanal D yönetimi Hakimoğlu dizisi yapımcısından haziran ayında yayında olmasını istedi. Bilindiği üzere Hekimoğlu son olarak 14. Bölüm İzleyici 7 Nisan 2020 Salı günü ekranlara gelmiş sonrasında ise sezona Korona Virüs arası vermişti.

Hekimoğlu  dizisinin 15. Bölümünin üise haziran ayında yayında olacağı açıklandı. Hekimoğlu dizisi yapımcısı Karga Seven Pictures Hekimoğlu dizisinin senaristi Banu Kiremitçi Bozkurt diziden ayrıldığını ve yerine yeni senarist olarak Neşe Çehiz ile anlaştıklarını duyurdu. Ayrıca Hekimoğlu dizisinin çekimlerinin   23 mayıstan sonra tekrar başlayacağını da duyurdu.

Hekimoğlu dizisi tekrar sete çıkarken dizinin oyuncu kadrosuna ise yeni bir yıldız isim daha dahil olacak. Hatırlanacağı üzere bir çok bölümüne hasta veya hasta yakını olarak ünlü oyuncuları konuk eden Hekimoğlu dizisi ayrıca kadrosuna kalıcı olarak Vahap karakteri ile Güven Kıraç’ı dahil etmişti. Şimdi de Hekimoğlu  dizisi oyuncu kadrosuna Ateş Hekimoğlu’nun eski eşi olarak Belçim Bilgin dahil olacak.

Hekimoğlu dizisi oyuncu kadrosuna yeni gelen ve Hekimoğlu dizisi kadrosundan ayrılan tüm oyuncuları bu konumuzdan takip edebileceksiniz.

Hekimoğlu Dizisine Yeni Gelen Oyuncular

Serdar Orçin

Serdar Orçin 21 ocak 1976 Bayburt doğumludur ve 45 yaşının içindedir. . Müjdat Gezen Sanat Merkezinde Tiyatro eğitimi alan Serdar Orçin son olarak Mehmed: Bir Cihan Fatihi dizisinde yer almış ancak başarısız olmuştu. 2017 de ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Mert karakterine hayat vermişti.

Ece Dizdar.

Ece Dizdar Hekimoğlu dizisine Munchausen sendromu hastası bir kadın olarak dahil olacak. 23 Kasım 1981 İstanbul doğumlu olan Ece Dizdar En Son Babalar Duyar dizisi ile ismini duyurmuştur. Hem oyuncu hem de seslendirme sanatçısı olan Ece Dizdar Belçika’da müzikal oyunculuğu, ses ve dans eğitimi almıştır. 1999 yılında meydana gelen Gölcük depreminde tüm ailesini kaybeden Ece Dizdar Esir Şehrin Gözyaşları, Hayalet, Karakol, Şubat, Güneşi Beklerken, Beş Kardeş gibi dizilerde rol almıştır.

Eren Hacısalihoğlu

Son olarak Zengin ve Yoksul dizisinde Eren karakteri ile izlediğimiz yakışıklı oyuncu Eren Hacısalihoğlu Hekimoğlu dizisine konuk olacak. 1979 Trabzon Akçaabat doğumlu olan Eren Hacısalihoğlu İnşaat Mühendisliğinden mezun olduktan sonra Haliç Üniversitesinin Konservatuvar okumaya başlamış ve oyunculuğa adım atmıştır. Eren Hacısalihoğlu  Kalbim Egede Kaldı Aşk Yalanı Sever  ve Muhteşem İkili gibi dizilerde yardımcı başrol oyuncu olarak yer almıştır. blank

Belçim Bilgin (Selin)

1983 yılında Başkent Ankara hayata gözlerini açan ve Türkiye’nin en yetenekli ve en özel oyuncuları arasında gösterilen Belçim Bilgin 37 yaşındadır. Hacettepe Üniversitesinde Bilgi-Belge Yönetimi üzerine eğitim alan güzel oyuncu Belçim Bilgin Yılmaz Erdoğan ile evlendikten sonra oyuncu olmaya karar vermiştir. Özellikle Kördüğüm dizisinde Naz karakteri ile yer alan Belçim Bilgin sadece Türkiye de değil yurt dışında da bir çok projede yer almıştır. Beşiktaş Kültür Merkezinde tiyatro eğitimi alan Belçim Bilgin Fi ve 7 Yüz gibi internet dizilerinde yer almıştır. Belçim Bilgin Hekimoğlu dizisinde sadece 5 bölüm yer alacak ve sonrasında konuk olduğu diziden ayrılacak.

Doktor Ateş Hekimoğlu’nun ayrıldığı eşidir Selin. Kendine bile itiraf edemese de Ateş’i çok sevmektedir. Bir inat uğruna ayrılan iki aşık yine inatları uğruna görüşmezler bile. blank

Dilan Serinyel (Aysel Hemşire)

Hekimoğlu dizisinde Aysel Hemşire temizlikçi Muzo’nun aşık olduğu hemşiredir. Akıllı ve güzel bir kızdır. Dizi de Aysel Hemşire karakterine Dilan Serinyel hayat verecek. Dilan Serinyel hem tiyatro oyuncusu hemde hemşiredir. Dizinin çekildiği hastanede çalışan Dilan Serinyel yapımcı tarafından diziye davet edilmiştir. blank

Hekimoğlu Dizisinden Ayrılan Oyuncular

Banu Kiremitçi Bozkurt

Şuana kadar Hekimoğlu dizisi kadrosundan ayrılan tek isim senarist Banu Kiremitçi Bozkurt olmuştur. Deneyimli senarist uyarlama senaryo hazırlamaktaydı yani 2004 yılında yayın hayatına başlamış House Md. dizisini neredeyse bire bir yazmaktaydı. Bakalım Yeni senarist Neşe Çehiz  nasıl bir senaryo mantığı ortaya çıkaracak. blank

 

 

Tavsiye

Hakime Hanım Oyuncuları