Hilal Yıldız Kimdir? Kaç Yaşında (Emanet Dizisi)

Hilal Yıldız Türkiye’nin en genç ve en güzel dizi ve film oyuncularında biridir; ancak şuanda ünlü bir isimi değildir. Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk bölümü mezunu olan Hilal Yıldız Ayça Irgan Menajerlik’in oyuncusudur. Gezmeyi tozmayı ve fotoğraf çektirmeyi ok seven Hilal Yıldız aynı zamanda mankenlik ile de ilgilenmektedir.

Daha önce tiyatro oyunlarında yer alan ve tiyatroyu çok seven güzel oyuncu Hilal Yıldız tiyatrodan artık dizi ve film oyunculuğuna yani kamera önü oyunculuğa geçmek istemektedir. Hilal Yıldız’ın da ilk dizisi Kanal 7’nin yeni dizisi Emanet olacaktır.

Bir çok genç ve yetenekli tanınmamış oyuncuyu aynı dizi de bir araya getirecek olan Karamel film dizi sektörüne de yeni simalar kazandıracaktır Hilal Yıldız gibi. Emanat dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız Emanet Dizisi

Hilal Yıldız Kaç yaşında?

Genç oyuncu Hilal Yıldız ve menajeri Ayça Irgan ile eiletişime geçilmiş ve yaşı ile iglili detaylı bilgi istenmiştir; ancak şuanda Ayça Irgan’ın yaşı ile ilgili bir bilgimiz yok. Hilal Yıldız tahminimizce 23 yaşındadır.

Hilal Yıldız’ın Sevgilisi var mı?

Hilal Yıldız’ın sosyal medya hesabında paylaştığı bir erkek arkadaşı yoktur; ünlü bir isim de daha olmadığı için elimizde sosyal medyasından başka bilgimiz yok.Hilal Yıldız gibi genç oyuncuların erkek arkadaşlarını açıklamaları da kariyer gelişimleri için olumsuz olacaktır. blank

Etiketler