Yemin 201. Bölüm 202. Bölüm Özeti 9 Mart 10 Mart

Yemin 202. Bölüm Özeti

Gülsüm bebeği konağa getirir ve Reyhan ile Emir’e bir yalan söyler. Emir ile Reyhan gerçekleri bilmeden bebeği bağırlarına basarlar ancak bebeğin babası Celal her yerde bebeğini aramaktadır. Celal’i arayan Cavidan ise Gülsüm’den intikam almak için çocuğunun konakta olduğunu söyler. Çılgına dönmüş Celal sonunda konağa gelir ve bebeğini ister.

Diğer taraftan Narin gerçekleri açıkladıktan sonra rahatlasa da başına geleceklerin de farkındadır. Kemal evine kadar giren Erhan’a sağlam bir dayak atar ve evinden gönderir. Sıra Narin’e gelmiştir. Narin’in bir yalancı olduğunu gören Kemal aşkını kalbine gömer ve Narin’i de özgür bırakarak evinden kovar. Erhan ise konaktan kovulan Narin’i elde etme peşindedir; ancak Narin Kemal’e olan aşkından ölmektedir ve ölse de böyle bir adama asla bir daha bakmayacaktır. Narin için hem Erhan hemde Kemal defteri kapanmıştır.

Yemin 202. Bölüm 10 mart resimleri

Cemre ise Emir ile Reyhan’dan intikam almak için Talaz’ı bulur ve onun yanında kalmak ister; ancak Cemre’nin planı göründüğünden çok farklıdır.

Yemin 202. Bölüm Fragmanı

Yemin 201. Bölüm Özeti

Reyhan’ın sonunda masum olduğu bir kez daha kumpasa kurban gittiği anlaşılır ve alnının akıyla hapishaneden çıkmayı başarır. Reyhan’ın konağa gelmesini hiç beklemeyen Cavidan Reyhan’ı karşısında görünce büyük bir şok yaşar. Diğer taraftan akıl hastanesinden kaçan Cemre yine aklını Emir ile bozmuştur. Emir’in kendisini beklediğini düşünen Cemre geçmişe yönelik bir çok şeyi unutmuştur; ancak unutmadığı bir başka şey de Cavidan’dan alacak olduğu intikamıdır.

Reyhan’a olan can borcunu ödeyen ve Reyhan’ı hapisten çıkaran Gülsüm kendi hayatına döner; artık Gülsüm için Reyhan da konakta bitmiştir. Gülsüm yakın bir arkadaşının eşinin hapisten çıktığını öğrenir ve arkadaşını öldürmek için Celal denen adamın hapisten çıktığını öğrenir. Arkadaşı kaçmak için bazı işleri olduğunu bu işlerini de çocuk ile yapamayacağını söyler ve Gülsüm’den oğluna bakmasını ister. Gülsüm ise artık kazandığı para ile kendine yeni bir hayat kurmak ister; ancak Gülsüm’ün arkadaşının kocası her yerde Gülsüm’ü aramaktadır. Gülsüm Celal’in konağa geldiğini ve kendini aradığını görür. Gülsüm’ün artık kaçacak yeri kalmamıştır. Cavidan ise Gülsüm’ün kucağında ki çocuğun Celel’in aradığı çocuk olduğun anlar.

Reyhan ve Emir ise Gülsüm’ün gerçekte kim olduğunu ve nasıl bir hayat yaşadığını öğrenmeye çok yaklaşmışlardır. Emir’in ise sevdiği kadını kurtaran Gülsüm’e bir can borcu vardır. Gülsüm’ün arkadaşının kocası Celal tam bir psikopattır; Emir’in başı ise bu adamla belaya girecektir.Yemin 9 mart Gülsümün kocası

Diğer taraftan Oya ile Erhan’ın evlilik kararı üzerine tüm cesaretini toplayan Narin Oya’nın daha fazla zarar görmemesi için geçmişte Erhan ile nişanlı olduklarını söyler. Kemal duydukları karşısında şaşkınlığını gizleyemez. Erhan da beklemediği bir şok ile karşılaşır.

Yemin 201. Bölüm Fragmanı

Yemin dizisi ikinci kez dalya yaparak 200. bölüme ulaştı. Bu da Yemin dizisinde artık 41. haftaya başladığımız anlamına gelir. Yemin dizisine 41 kere maşallah diyerek 300. bölümlerin gelmesini dileyerek sözlerimize başlayalım. Sitemize gelen sorularda Özge Yağız’ın Yemin dizisinden ayrılıp ayrılmayacağı soruluyor; bizim bilgimiz ancak sette olanlar ile ilgilidir. Daha Yemin dizisinin 3. sezonu ile ilgili sizlere bilgi verebilmemiz mümkün değildir. Yemin dizisi setinde 43. hafta çekiliyor ve Özge Yağız Reyhan karakteri ile Yemin dizisi setinde görevine devam ediyor; eğer bir ayrılık olacaksa bu Özge Yağız’ın Emanet dizisine geçmesi ile değil sezon sonunda yeni sözleşme imzalamaması ile olacaktır diye düşünüyorum.

Yemin 201. Bölüm Özeti Tahmini

Yemin dizisinde izleyici tam Reyhan ile Emir’in kavuşmasını hayal ederken Cavidan ile Talaz’ın planı Nebahet’in uygulaması ile Reyhan yine içeride kaldı ve özgürlüğüne kavuşamadı. İzleyici Reyhan ne zaman kurtulacak diye soruyor merak etmeyin şuan ki sette Reyhan hapishanede değil; bu da Reyhan’ın kısa zaman içinde hapishaneden kurtulacağımla gösteriyor. Uyuşturucu meselesi Reyhan’ın başına hırsızlık kadar bela olmayacak; ancak Reyhan kardeşi Gülsüm’den ayrılmak zorunda kalacak. Yemin 201. Bölüm resimleri

Gülsüm belası başımızdan gidecek ancak uzun zamandır sessiz olan büyük şeytan Cemre belası bu sefer de Emir ile Reyhan’ın başına bela olacak. Cemre sadece Emir ile Reyhan’ı değil Cavidan’ı da hedef alacak ve Cavidan’ın başı bir kez daha büyük belaya girecek.

Yemin 9 Mart Özeti Tüyoları

Cavidan Gülsüm’den kurtuldum derken Gülsüm’ün her şeyi anlatma planlarından haberdar olan Cavidan Gülsüm’ü susturmak için Gülsüm’ün canına kast edecek. Peki Reyhan bir kez daha kardeş acısı mı yaşayacak? Yoksa Gülsüm yaşayacak mı göreceğiz; zaten Gülsüm bilindiği üzere Reyhan’ın gerçek kardeşi değil tamamen Cavidan’ın oyunudur.

Diğer taraftan ne yazık ki üzücü gelişmelerin bir kısmı da Kemal ile Narin tarafından gelecek. Narin Erhan belasını Oya’nın başından def etmek için plan yaparken Oya ise sanki yıllardır Erhan’a aşıkmış gibi Erhan’ın peşini bırakmayarak izleyiciyi sinir edecek; ancak Erhan’ın ısrarlı olduğunu ve gitmeyeceğini gören Narin Kemal’e gerçekleri anlatmak için yeltenecek ancak Kemal de Narin’e aşkından bahsetmek isterken Narin Kemal’e gerçekleri anlatmak istediği halde fırsat bulamayacak.

Yemin dizisinin 9 mart pazartesi akşamı ekranlara gelecek 201. bölüm fragmanı 6 mart 2020 cuma saat 21:15’den itibaren ilk olarak sitemizde olacaktır.

Yemin 201. Bölüm 202. Bölüm Özeti 9 Mart 10 Mart (2 Yorum)

  1. Bi şey sorucam. Yeni finalmi olucak emanet dizisi için yolda ikimizin yerine den sonramı vericek acaba diyorlar hint dizisi olmucak daha boykot yapmış kanal 7 siz ne düşünüyorsunuz acaba. Bir habere görede ikimizin yerine den sonra udaan sapnon ki vericek bu haberlerin hepsi ne kadar doğru acaba

  2. 300 bölüm dileğiyle bir 300 bölüm daha çekilirse 600 bölüm de 4 de bir halt yok o kadar basit ki