İkimizin Yerine 104. Bölüm Özeti 20 Aralık Anandi öldü mü?

İkimizin Yerine dizisi 104. bölümü ile 20 Aralık perşembe günü ekranlara gelecek. İkimizin Yerine dizisinin 104. Bölümünde Anandi’nin ve dahi Jagdiş’in başı büyük dertte. Peki kim kurtulacak kim ölecek? İşte İkimizin Yerine 104. Bölüm özeti

İkimizin Yerine 104. Bölüm Özeti

Jagdiş ve Hariya bir tekneye götürülür ve diğer tarafta Bairon ve Şiyam geçer ama birbirlerini göremezler. Çocuklar ıssız bir adaya götürülür. Çete üyeleri Jagdiş‘i engelli yapmak ister. Adam bıçağını biler ve Jagdiş‘in bacaklarını kesmek için ona yaklaşır.

Aniden çetenin lideri hesabın doğru olmadığını söyleyerek bağırır. Onlar tartışırlar ve sonunda çocukları eski bir odaya kilitlerler. Sumitra perişandır. Sugna ve Dadisa onu destekler.

Jagdiş ailesini özlerken yakınlarda bir tapınağın çan seslerini duyar. Hariya, adamlardan birinden düşen cep telefonunu gösterir. Jagdiş Anandi’yi arar ve onu takside gördüğünü söyler.

Anandi ona yerini sorar. Jagdiş, bilmiyorum ama tekneyle getirildim ve yakınlarda balık pazarı var der. Bairon telefonu alır ama Jagdiş adam oraya girerken telefonu kapatıp arkasına saklar. Bairon Jagdiş’i geri arar. Adam sesi duyunca çocuklara yaklaşır. Çocuklar korkuyor.kimizin Yerine 20 aralık resimleri

İkimizin Yerine dizisinin 104. Bölümünde Jagdiş telefonu uzağa  atar. Adam telefonu görünce çocukları lidere götürür. Anandi polise detayları verir ve onlara çan sesi duyduğunu söyler. Polis memuru yeri bildiğini söyler ve yola koyulurlar.

Adamlardan biri polis geldiğini görüp diğerlerine bildirir. Anandi Jagdiş’i görür. Adamlardan biri Jagdiş‘i zorla götürür. Anandi onları takip eder. Birkaç dakika herkes adamı kovalar. Anandi sonunda Jagdiş’e yaklaşıp ona seslenir. Jagdiş adamı ısırıp Anandi’ye doğru koşar. Çok mutlular, el-ele tutup sarılırlar.

Çetenin lideri çocukları görür. Adam, liderin emriyle silahını çocuklara doğrultur. Anandi adamı görünce Jagdiş’i geri iter ve kurşun ona isabet eder. Jagdiş şok. Komiser ve Bairon-Şiyam oraya varır. Herkes Anandi‘yi görünce şok olur. Anandi başının sağından vurulmuştur. Anandi yere düşer. Jagdiş ona koşar.

İkimizin Yerine 20 Aralık Özeti Devam Ediyor

Anandi hastaneye kaldırılır.  Doktor onu ameliyata alır. Jagdiş perişan halde olanlar için kendini suçlar. Bairon evi arar. Gehna aceleyle mabede gidip Dadisa, Sumitra ve Basant’a haber verir.kimizin Yerine 104. Bölüm resimleri

Hepsi şok. Kazan da bir çağrı alır. Bairon, Şiyam ve Jagdiş, Anandi ile anılarını hatırlar. Aniden Anandi, dışarı çıkarılır. Bairon onlara ne olduğunu sorar. Doktor, kurşunun içerde hassas bölgede olduğunu ve onu çıkarmadan önce dosyasını iyice incelemek gerektiğini söyler.

Anandi yoğun bakımda. Herkesin telefonlarını kapatması istenir. Jagdiş, Şiyam ve Bairon cam kapının dışından bakıyor. Anandi‘nin nabzı düzensiz ve kalbi durdu. Doktor artık hiçbir şey yapamayacağını söyler.

İkimizin Yerine 20 Aralık Fragmanı