İkimizin Yerine 105. Bölüm Özeti 21 Aralık Anandi Kurtulacak mı?

İkimizin Yerine 105. bölüm özeti ile 21 aralık günü karşımızda olacak. İkimizin Yerine dizisinde ikinci sezona yani çocukların büyüdüğü sezona geçmeden önce karşımızda önemli bir viraj var: Anandi kurtulacak mı yoksa ölecek mi?

İkimizin Yerine 105. Bölüm Özeti

Anandi ölür. Bairon, Şiyam ve Jagdiş şok. Kazan ve Bago Dadisa‘lara ulaşır. Sugna Şiyam‘ı arar ama ulaşamaz. Kazan, Anandi’yi sorar. Olayları ondan sakladığı için Basant‘ı suçlar. Bago, Anandi’ye bir şey olursa, o evde kendisinin de öleceğini söyler. Kazan, herkesi, Anandi’yi Mumbai’ye göndermekle suçlar ve timsah gözyaşlarını durdurmalarını ister.

Basant, Anandi’nin gitme sebebini anlatır. Gerçeği gizlemenin kasıtsız olduğunu söyler. Anandi için de eşit derecede endişeliyiz der. Kazan, Dadisa’yı suçlar, torunun kaçınca gururunuzu düşündünüz ve bize haber bile vermediniz der. Sen bu evde Anandi’nin mutlu olmasına izin vermedin der.kimizin Yerine 105. Bölüm resimleri

Dadisa, Anandi’nin davrandığı şekilde mutlu olmadığını kabul eder, ama asla ona bir şey olmasını istemedim der. Sadece bir gelin kadar iyi olmasını istiyordum der. Kazan, Basant’tan adresi alır ve Sumitra’yı da götürür. Mumbai‘de, Jagdiş Anandi‘yi sallayarak kalkmasını ister. Nihayet Anandi hayata döner.

İkimizin Yerine 105. Bölümde Doktor Anandi’yi kurtarır, ama komaya girer. Mermi beynin en önemli kısımlarından birindedir ve çıkarılırsa hastanın hafızasını sonsuza dek kaybetme tehdidi vardır. Onu kurtarabilecek tek kişi uzman Dr. Mitra‘dır ama o çok yoğun birisi ve randevu almak çok zordur.

Bairon, Şiyam ve Jagdiş Mitra‘nın evine gider ama evde değildir. Onlar mabette Dr. Mitra‘nın eşiyle tanışırlar. Jagdiş konuşmasıyla kadını etkiler. Kadın Amerika’daki kocasını arar ve Anandi’yi kurtarmasını ister. Bay ve bayan Mitra kızlarını kaybetmiştir. Bayan Mitra, başka bir ailenin de bu acıyı yaşadığını görmeye dayanamam hemen gel der. Doktor ikilem içindedir.

Bayan Mitra, Bairon‘lara, eşinin konferansı iptal ederek geleceğini söyler. Bairon eve haber verir. Dadisa, Anandi için büyük bir dua töreni yapar. Herkes, Anandi ile anılarını hatırlar. Bairon hastanededir. Diğer doktor, Dr.Mitra’nın geleceğine şaşırır. Ama ameliyatın başarılı olması için çok az zaman vardır.

İkimizin Yerine 21 Aralık Özeti Devam Ediyor

Kazan, Bago ve Sumitra hastaneye gelir. Doktor, uzmanın geç kaldığını söyler. Anandi’nin durumu kötüleşir. Uçak rötar yaptığı için Dr. Mitra 2 saat gecikmiştir. Doktor, durum çok ciddi olduğu için risk alarak ameliyatı kendisinin yapacağını söyler.izin Yerine 21 Aralık fotoğrafları

Dua törenine tüm köylüler katılmıştır. Anandi ameliyata alınır ve Mitra da zamanında ulaşır. Ameliyattan sonra Dr. Mitra operasyonun başarılı olduğunu söyler. Ama birkaç saat daha gözlemlemek zorundayız der. Bairon evdekilere bilgi verir. Dadisa endişeyle mabedin içine girer.

Anandi’ye sert davranarak hata yaptım ama yanıldım, cezalandırmayı hak eden benim, neden onu cezalandırdın Tanrım diye sitem eder. Anandi’ye bir şey olursa, bir daha asla Tanrıyı anmayacağını söyler.

İkimizin Yerine 105. Bölüm Fragmanı