İkimizin Yerine 123. Bölüm Özeti 8 Ocak Teepri Bairon‘u rehin alır

İkimizin Yerine dizisinde 8 ocak salı günü izleyicisi karşısına 123 bölümü ile çıkacak. İkimizin Yerine  dizisinin 8 Ocakta yayınlanacak son bölüm özetinde Teepri Bairon‘u rehin alacak.

İkimizin Yerine 123. Bölüm Özeti

Bairon Gehna ve Makhan apar topar eve gelir. Bairon Dadisa‘nın ellerini çözecekken Teepri onu durdurur. Gehna korkuyor. Teepri Bairon geri döndüğü için çok mutludur. Gehna‘nın ona yaklaşmasına izin vermez. Bairon yukarı çıkar ve bıçağı indirip Nandu‘yu vermesini ister. Teepri ağlayarak beni neden terk ettin sensiz yaşayamayacağımı bilmiyor musun der. Bairon geldim işte Nandu‘yu ver de annesine vereyim der.

Teepri oradaki herkesin düşman olduğunu söyleyerek Nandu‘yu vermez. Yavaşça odasına gider ve Bairon‘u da peşinden çağırır. Teepri saçmalamaya devam ederken Bairon‘un gözü Nandu ve bıçaktadır. Teepri, aç olmalısın diyerek ona yemek yapmak ister. Nandu ağlar. Bairon, Nandu‘yu bana bıraktı öyle git yemek yap diye onu ikna etmek ister ama Teepri izin vermez ve Nandu ile yapacağını söyler.

Bu arada Sumitra ve diğerleri Madan‘ın evinde gergin. Madan polise bilgi verelim derken Sugna Teepri Nandu‘ya zarar verebilir der. Sumitra, Anandi ve Sugna eve gitmeye karar verir. Madan, ben de geleyim derken Sugna onu durdurur. Teepri Nandu‘yu şal ile sırtına bağlar. Bairon onu durdurmaya çalışır ama Teepri bu evde kimseye güvenemem bizi ayırırlar der. Bide üstüne kapıyı kilitler.

Bairon bağırıp çağırır ama Teepri onu dinlemeden aşağı iner. Nandu ağlar ve Gehna onu almak ister ama yine Teepri onu tehdit ederek uzaklaştırır. Teepri yemek yaparken Nandu uyur. Bairon odadan nasıl çıkacağını düşünür. Bu arada Sumitra‘lar eve gelir. Gehna Sumitra‘ya koşar ve Teepri‘nin Nandu‘yu rehin tuttuğunu, Bairon‘u odaya kilitlediğini söyler.kimizin Yerine 123. Bölüm resimleri

Sumitra Dadisa‘yı iple bağlı görünce şok olur. Sumitra Bairon‘un kapısına gider. Bairon her şeyi halledeceğini söyler ve geri dönmesini ister. Teepri gelip Sumitra‘yı görür ve onu da Nandu‘yu öldürmekle tehdit eder. Bairon’uma arama kim girerse girsin Nandu ölür der. Sumitra mecburen uzaklaşır. Bairon Teepri‘den kapıyı açmasını ister.

İkimizin Yerine 123. Bölüm özetinde Teepri açarsam bizi ayıracaklar yapamam der. Bairon böyle bir şey olmayacak söz veriyorum der. Teepri sana da güvenemem der. Teepri şarkı söylemeye başlar. Bairon kapıya vurmaya başlar. Teepri şarkıya devam eder. Sumitra, Dadisa ve diğerleri de onu duyar.

Gehna kurtar oğlumu diye ağlayarak Dadisa‘ya yalvarır. Dadisa ve diğerleri, Bairon onu kurtararak endişelenme derler ama Gehna buna inanmaz. Bairon kendisi odada kilitli Nandu‘yu nasıl kurtaracak der. Anandi Sumitra‘ya odanın yedek anahtarı var mı diye sorar. Sumitra evet der ve ikisi anahtarlar için mahzene giderler fakat orada bulamazlar. Sonra Makhan‘a sorarlar. Makhan onlar Bairon‘un olduğu odada der.

Sumitra sabit hattan Bairon‘u gizlice arar ve anahtarlar orada onu bize verirsen kapıyı açarız der. Bairon Teepri‘ye şüphe vermeden odada anahtarları arar ve bulur. Sonra Teepri‘ye hani bana yemek verecektin ne oldu ben çok açım der. Teepri ona yemek vermek için kapıyı açar. Bairon sende ye der ve Teepri kabul eder.

İkimizin Yerine 8 Ocak Özeti

Teepri ona sarılır aşkını itiraf eder. Bairon bir yandan Teepri‘yi idare eder bir yandan da Nandu‘ya bakar. Bairon tatlı ister. Teepri sütlaç getirmek ister. Bairon, Nandu‘yu bana ver de git, bence sen onunla inersen Sumitra onu senden alacak ve bizi ayıracak der. Teepri tam inanmaz. Sana güveniyorum der ama yine de…kimizin Yerine 8 Ocak Özeti fotoğrafları

Bairon, hadi gidip kocana tatlı getir der. Teepri çok sevinir. Bairon‘un tüm ikna çabasına rağmen Teepri Nandu‘yu vermeden gider. Teepri aşağı inince yine Gehna‘ları korkutur. O arada Anandi Bairon‘a gider. Bairon anahtarları kapının altından Anandi‘ye iter. Teepri elinde sütlaç ve bıçakla geri dönerken Sumitra becere bildiği kadar onu oyalamaya çalışır.

İkimizin Yerine 8 ocak özetinde Dadisa da ona yardım eder. Anandi anahtarları tek tek deneyerek kapıyı açmaya çalışır. Anandi sonunda kapıyı açar ama o arada Teepri gelmekte. Bairon Anandi‘yi kenara çeker ve onunla kapının arkasına saklanır. Teepri birden bağırır ve durur. Bairon ve Anandi endişelidir. Teepri kapıyı açık görünce şok olur.

İkimizin Yerine 123. Bölüm Fragmanı