İkimizin Yerine 135. Bölüm Özeti 20 Ocak Anandi‘yi yine hasret bekliyor.

İkimizin Yerine 135. bölüm özeti ile 20 Ocak pazar günü ekran karşısında olacak. İkimizin Yerine 20 ocak özetinde  Anandi‘yi yine Jagdiş’in yolunu gözleyecek.

İkimizin Yerine 135. Bölüm Özeti

Evde herkes Jagdiş’in kararını tartışır. Anandi, Sumitra’ya Jagdiş’le ömür boyu evliyim, benim için okulu bırakmasını istemem der. Anandi Basant’a, eğitimini erken durdurduğuna pişman olup olmadığını sorar. Basant, bazen kötü olduğunu kabul eder. Anandi, Bairon ile Basant’ı, Jagdiş’in doktor olmasının iyi bir şey olduğuna ikna etmeye çalışırken Dadisa da onu susturmaya çalışır.

Basant ikna olup Jagdiş’i destekler. Bairon da en azından Jagdiş’in tıp okuluna giriş sınavına çalışmasına izin vermeliyiz der. Jagdiş bu sınavlardan geçebilirse, okumasına izin verecektir. Dadisa 6 yılın uzun bir süre olduğunu ve Jagdiş‘in ailesinden uzakta ciddi şekilde değişeceğini söyler. Jagdiş kötü bir insan olursa siz sorumlu olacaksınız der.kimizin Yerine 20 Ocak Özeti resimleri

Anandi, Dadisa‘yı Jagdiş’in değişmeyeceğine ikna etmeye çalışır. Dadisa, sana göre değişmeyecek olabilir, ama bana göre değişecek der ve gider. Bairon, Anandi’ye Jagdiş’e müjdeyi vermesini söyler. Anandi, Jagdiş’e gelir. Jagdiş, onun aileyi ikna edemediğini sanır ama onun mutluluğunu fark edince büyüklerin kabul ettiklerini anlayıp sevinir.

Sumitra ve Bairon da gelip iyi haberi onaylar. Bairon Anandi‘nin onları ikna ettiğini söyler. Onlar gidince Jagdiş Anandi ile şakalaşır. Anandi’ye, onun iyiliği için doktor olmak istediğini söyler. Anandi ile romantik konuşmaya çalışır, ama Anandi önce dersini çalışmasını söyler. Jagdiş, ona ne okuduğumu anlıyor musun diye sorar. Anandi anlamadığını söyler.

Jagdiş eğitimi bırakman kendi suçun  der. Mektubumda yazdığım şey kalbimle ilgiliydi der ve Anandi’nin elini kalbine koyar. O da elini Anandi‘nin kalbine koymaya çalışınca Anandi kaçar. Madan’ın evinde, Radha Sugna için, Sugna da Anandi için satıcıdan bilezik alır. Şiyam, Varun ile eve gelir. Sugna Varun‘un ödevini kontrol eder. Varun oynar.

İkimizin Yerine 135. Bölüm özetinde Sugna, yine ders yüzünden Varun’u azarlar ve hemen ders çalışmasını söyler. Radha, Varun‘u savunur. Şiyam gelince Sugna ona Varun’u şikâyet eder. O sırada Anandi Sugna’yı arar ve ona nane turşusu tarifi sorar. Sugna onunla dalga geçerek tarifi verir.

Anandi, mutfakta Jagdiş‘e yemek yaparken Jagdiş gizlice gelip onu öpmeye çalışır. Ama Anandi panikle Jagdiş’in yüzüne hamur sürer. Jagdiş kızar ve hayatını yemek pişirip Dadisa‘ya sunmak için harcamaya karar vermeseydin, şimdi benimle ders çalışacaktın der. Jagdiş gidince Anandi, onun sözlerini düşünür.

İkimizin Yerine 20 Ocak Özeti

Gehna Nandu’yu aşı yaptırmak için giydirir. Basant oraya gelir ve bana haber vermedin diye ona kızar. Artık bana bir faydan yok deyince Gehna da kızar ve Nandu’nun raporlarını yatağa fırlatıp bir hışımla gider. Madan ve Şiyam dışarıdan eve gelirler. Tauji hariç tüm aile Varun ile Şagun’u severler. Diğerleri “Rakhi“ bayramı için kutlamaları tartışırlar.

Radha, Jagdiş ve Anandi’yi öğle yemeğine davet eder. Tauji bundan memnun değil. Sumitra ve Gehna da mutfakta Rakhi’yi tartışırlar. Sumitra kardeşini özler ve bu eve gelmemesini ben söyledim der. Ne kadar hediye getirirse getirsin, yüzleştiği tek şey Dadisa’nın acı sözleriydi der. Bunun için üzülür. Jagdiş bunu izler ve bir şeyler düşünür.kimizin Yerine 135. Bölüm resimleri

İkimizin Yerine 20 ocak özetinde Sabah, Sumitra Rakhi için dua töreni hazırlar. Dadisa, Rakhi’yi Kanhaji’ye bağlar. Dadisa gidince Sumitra, kardeşi için dua eder. Yine ona Rakhi bağlayamadığı için üzülür. Herkes salondayken Anandi gelip Jagdiş‘i hiçbir yerde bulamadığını söyler.

Anandi, Jagdiş’in telefonunu da odasında bıraktığını söyler. Herkes nereye gittiğini merak eder. Şiyam, Bairon’u arayıp Jagdiş ve Anandi’nin ne zaman geleceğini sorar. Bairon hemen geleceklerini söyler. Basant, Sumitra’ya Anandi’yle birlikte Madan’lara gitmesini söyler. Dadisa, Jagdiş’in yokluğundan memnun değil. Madan Varun’la oynar ve uçurtmaları sevdiği için ona çok büyük bir uçurtma alır.

Anandi ve Sumitra oraya gelir. Sugna, Jagdiş’i sorar. Sumitra, nereye gittiğini kimse bilmiyor der. Anandi, Şiyam‘a Rakhi bağlar. Şiyam da ona saat hediye eder. Sugna Şagun’un Varun‘a Rakhi bağlamasına yardım eder. Varun kardeşine en sevdiği uçurtmayı hediye eder. Herkes çok mutlu. Tauji, herkesin Varun’a olan dikkat ve sevgisinden hoşlanmaz.

Jagdiş’in yokluğuyla ilgili Sumitra‘yla alay eder. Sumitra, eve dönmek istediklerini söyler. Şiyam onlarla gitmeyi önerir. Madan, Şiyam’a Sugna‘yı da götür, biz Şagun ve Varun ile oyun oynayacağız der. Tauji mutlu değil. Şiyam ve Sugna, Dadisa‘lara gelince Jagdiş‘i orada bulurlar. Sumitra Jagdiş‘i fırçalarken herkes gülümser. Ama Jagdiş’in niye kaybolduğunu söylemezler.

İkimizin Yerine 135. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 135. Bölüm Özeti 20 Ocak Anandi‘yi yine hasret bekliyor. (1 Yorum)