İkimizin Yerine 16 Temmuz Özeti Jagdiş Ganga’ya Sarılır

İkimizin Yerine dizisinin 312. Bölüm özetinin ikinci kısmı 16 Temmuz salı günü izleyicisi karşısında olacak. İkimizin Yerine 16 Temmuz özetinin ilk kısmında kenevir cinsi bir ot yiyen Jagdiş sarhoş olmuş ve Anandi sanarak şehvet ile Ganga’ya herkesin içinde sarılmıştı. Peki İkimizin Yerine 16 Temmuz özetinin ikinci kısmında neler olacak; işte özet.

İkimizin Yerine 16 Temmuz özetinin ilk kısmında olanları okumadıysanız okumak için tıklayınız İkimizin Yerine Özetleri

2 2

İkimizin Yerine 16 Temmuz Özeti

Geleneksel olarak Hindistan da holi törenlerinde esrar cinsi bir ot yenir ve törenlerde herkes sarhoş olarak kendinden geçer. Anandi de yediği ot ile sarhoş olmuştur ve Şiv’i dört kişi olarak görür. Şiv Anandi’yi dansa kaldırır. Anandi kendinden geçmiş şekilde dansa başlar. Şiv; kendinde olmayan Anandi ile aşk dolu bir dans eder izleyenler Anandi’nin kıvraklığına bayılır. kimizin Yerine 16 Temmuz resimleri

Sançi sarhoş olan Anandi’nin kalbinde ki gerçek kişiyi merak eder ve onu bu savunmasız anında yakalar. Anandi’ye en çok kimi seviyorsun diye sorar. Sançi Anandi’nin Jagdiş demesini beklerken Anandi herkesin içinde bağırarak en çok Şiv’imi seviyorum bir ömür de sadece onu seveceğim der.

Gece olmuştur hala Anandi sarhoştur kendine gelemez. Yatağı düzeltip battaniyeyi katlamak isteyen iki sevgili sarhoş olduğu için bunu başaramaz ve Anandi pes edip uykuya dalar. Şiv Anandi’ye yaklaşmak ister ama kendinde olmadığı için bunun uygun olmadığını düşünür ve o da çaresiz Anandi’ye bakarak uyur.

Diğer taraftan Jagdiş de yediği ot ile her yerde Anandi’nin hayalini görmeye başlamıştır. Jagdiş Ganga’ya doğru ilerler ve Ganga’ya Anandi’m Holin mübarek olsun diye sarılır. Herke Jagdiş’in bu davranışı karşısında büyük şok olur. Ganga da ilk şoku atlattıktan sonra Jagdiş’i üzerinden iter ve ona kızar.

İkimizin Yerine 16 Temmuz özetinde Sing ailesi olanlardan dolayı üzgündür. Jagdiş aşağı iner ve Ganga’dan, yaptıklarından dolayı suçlu olduğunu söyleyerek özür diler; ama bunu kasten yapmadığın ve her şeyin bilgisi olmadan gerçekleştiğini söyler. Kalyani ve Basant da Jagdiş’in suçsuz olduğunu düşünüyor ve Ganga’dan onu affetmesini ister. Ganga ise seni ben değil Anandi affetmeli der; çünkü sen beni Anandi sandın tamam ama Anandi’ye neden öyle sarıldın der. kimizin Yerine 312. Bölüm fotoğrafları

Anandi evli bir kız. Her ne olursa olsun, kucaklaşma uygun değildi. Ya bu gerçek olsaydı o zaman Şiv ne derdi; biz Şiv’e ne derdik dedi. Jagdiş evet başkasının karısına karşı böyle duygulara sahip olmak iyi bir şey değil hem Anandi’nin onuru için de bunun iyi olmadığımı biliyorum; ama herkesin kusurları var Anandi’ye olan tüm duygularını bir anda ortadan kaldırmam kolay değil, benim yerime kendini koy der. Kalp asla aklı dinlemez bugün büyük bir ders aldım ve artık asla sarhoş olmayacağım der.

Kalyani Ganga’nın odasına gelir ve Jagdiş adına ondan bir kere de Kalyani özür diler. Kalyani Ganga’ya sen hem yüz olarak hem de huy olarak Anandi’ye çok benziyorsun sen ailemizin yeni Anandi’sisin lütfen hiç değişme der. 4 3

İkimizin Yerine 16 Temmuz Fragmanı