İkimizin Yerine 165. Bölüm Özeti 19 Şubat Jagdiş ve Gauri Yakınlaşır

İkimizin Yerine  dizisi 165. bölümü ile 19 Şubat  salı günü izleyicisi karşısına çıkacak. İkimizin Yerine dizisinin 119 şubatta ekrana gelecek yeni bölümünde Jagdiş arkadaşlarını küçümseyecek.

İkimizin Yerine 165. Bölüm Özeti

Jagdiş toparlanırken Lal sessizdir. Jagdiş neden konuşmadığını sorar. Lal, iki kızın hayatıyla oynadığını ve hayatlarını mahvedeceğini söyler. Gauri evli olduğunu bilmiyor, bu yüzden aşkı suç değil, peki ya sen diyor. Jagdiş, sus ve kendi işine bak, sadece arkadaş yerinde kal ve hayatıma karışma diyor. Lal, Anandi’yi bırakabiliyorsan senden başka bir şey beklenemez der ve hatasını anlayana kadar arkadaşı olmayacağını söyler.

Gauri gelir ve kavga edip etmediklerini sorar. Lal, Jagat’ın çocukluk anılarını kaybettiği için çok ileri gittiğini söyler. Jagdiş ve Gauri tren istasyonunda vedalaşırlar. Jagdiş, Jetsar’a ulaşır ve Bairon onu karşılar. Anandi ise hazırlanırken düşüncelidir. Jagdiş’in söylediklerini hatırlar.kimizin Yerine Jagdiş ve Gauri öpüşme

Gehna ışıkları yakar ve Dadisa, Jagdiş’in gelişine hazırlanmak için gelinleri çağırır. Köylüler, torununa benzeyen hiç kimse olmadığı için Dadisa‘yı över. Dadisa mütevazı. O sırada Makhan Jagdiş‘in geldiğini söyler. Bairon ve Jagdiş içeri girer. Sumitra, Anandi’den onu geleneksel şekilde karşılamasını ister. Anandi sessizce yapar. Herkes çay içerken Anandi geride kalır. Biraz konuştuktan sonra Jagdiş odasına gider.

Gehna Anandi’nin de gitmesini ister. Anandi sessizce yukarı çıkar. Jagdiş banyodan çıkınca Anandi’nin kıyafetlerini hazırladığını görür. Hala kızgın mısın diye sorar ama Anandi cevap vermez. Jagdiş, bu sefer bana hediye veya yiyecek yok mu diye sorar. Anandi yine susar. Jagdiş tarağı öfkeyle fırlatır. Anandi, ben senin için çok basit biriyim, sana ne alacağımı nereden bileyim deyip odadan çıkar.

İkimizin Yerine dizisinin 165. bölümünde Jagdiş, bilgisayarını sormak için peşinden giderken Dadisa duyar. Dadisa, Anandi ile Phuli onu bozacaktı diye aldım der. Bilgisayar için Makhan‘ı çağırır ve Anandi’ye Jagdiş’e yemek hazırlamasını emreder. Gehna ve Sumitra mutfakta, Jagdiş ve Anandi’nin Mumbai’de kavga ettikleri için konuşmadıklarını düşünür. Anandi mutfağa gelince, Jagdiş’in ona ne hediye getirdiğini sorarlar.kimizin Yerine 9 şubat fotoğrafları

Anandi, Jagdiş banyoda diyor. Gehna, çiftlerin biri kızdığında diğeri onunla barışmalıdır der. Gece, Jagdiş terasta yalnızdır. Anandi, ona bir battaniye getirir. Jagdiş, bana kızgın olduğunu biliyorum ama Mumbai’de arkadaşlarımın önünde aniden nasıl tepki vereceğimi bilemedim diyor. Herkes şüpheleneceği için öfkeli davranmamasını ister. Anandi kızar ve Jagdiş’e “yani kimse şüphelenmesin diye her şeyi unutmam mı gerek diye sorar.

Anandi, şimdi birçok şeyi fark ettim, Mumbai’ye gelmeme sevinmediğini ve utandığını anladım diyor. Senin hayatın ve çevren değişti ve ben de değişmeye karar verdim, artık arkadaşlarına akraban olduğum yalanını söylemek zorunda kalmayacaksın, artık kim olduğumu gururla anlatabilirsin der. Seni gördüğüme çok sevindim ama oraya gelmemeliydim, her zaman her koşulda beni seveceğini düşündüm ama yanıldım ve şimdi aşkım için kendimi kalıplamam gerek ama köylü olduğum için zaman alabilir der.

Aşkları için bu kadar zaman vermesini ister. Jagdiş’in kafası karışır. Anandi giderken ağlamamak için kendini zor tutar. Ertesi sabah arkadaşları Jagdiş‘i görmeye gelirler. Bairon onları Jagdiş‘in odasına yollar. Anandi Jagdiş‘i uyandırır ve Gopal, Mahesh ve Hari‘nin geldiğini söyler. Jagdiş, yüksek sesle konuşarak sabahın köründe geldikleri için, işsiz ve salak olduklarını söyler. Onlar gibilerini sevmiyorum, sadece köylüler, hiçbir hedefleri yok, eğer olsaydı bu sabah buraya gelmezlerdi, hepsi geri kafalı ve aptallar diyor.kimizin Yerine 165. Bölüm resimleri

Anandi şok. Anandi kapıda duran gençleri görür. Arkadaşları bir hışımla giderler. Anandi durdurmaya çalışsa da işe yaramaz. Lal, Jetsar’a gelir ve Jagdiş‘in diğer arkadaşlarıyla tanışır. Jagdiş’in onlara davranışını öğrenen Lal çok kızar. Lal, eşine sadık kalamayan bir kişiden başka ne beklenir ki diyor. Çocuklar, Lal’e sorunun ne olduğunu sorar.

İkimizin Yerine 19 Şubat Özeti Devam Ediyor

Lal, Jagdiş‘in şehirde Jagat olduğunu, medeni halini gizlediğini, Anandi’yi akrabası olarak yutturduğunu, Gauri ile olan aşkı yüzünden Jagdiş ile kavga ettiğini anlatır. Çocuklar şok olur. Herkes yemekteyken Jagdiş çok yağlı yemek yemediğini söyler. Makhan onlara Lal’in geldiğini bildirir. Bairon, onu yemeğe davet etmesini ister.

Jagdiş aceleyle Lal’e doğru yürür ve Lal okul ücreti için verdiği parayı iade eder. Lal, rahatsız ettiği için özür diler ve müsade ister. Anandi, en azından çay içmesini ister. Lal teşekkür eder ama şimdi değil deyip gider. Aile neden gittiğini sorgular. Jagdiş parayı iade etmeye geldiğini söyler.

Dadisa, Jagdiş ve Anandi tapınağa gider. Jagdiş tapınakta arkadaşlarını görür ve Dadisa ondan gidip onlarla konuşmasını ister. Jagdiş gider ve onlarla dostça konuşur. Arkadaşları öfkeyle ona bağırırlar. Neden bu kadar çok yalan söylediğini sorarlar. Lal bize Gauri ile olan ilişkini anlattı derler. Anandi’yi nasıl unutabildiğini sorarlar. Jagdiş onlara bağırır ve işinize bakın, özel hayatıma karışmayın der.

Arkadaşları, Gauri ve Jagdiş hakkında kötü konuşurlar. Jagdiş onlarla kavga eder. Aniden Anandi gelince dururlar. Phuli tüm konuşmayı duyar. Evde, Jagdiş ve Gauri, bilgisayarda romantik konuşurlar. Jagdiş Gauri‘ye sevgilim diyecekken Anandi girer. Jagdiş izinsiz girdiği için ona bağırır. Bundan sonra, girmeden önce kapıyı çalması gerektiği konusunda uyarır.

İkimizin Yerine 19 Şubat özetinde Anandi kötü hissedip gider. Gauri Jagat‘ı arar ama Jagat telefonu açmaz. Arka fonda şarkı çalarken Anandi Jagdiş‘in ona karşı olan davranışlarını hatırlar. Jagdiş Gauri ile konuşurken Anandi kapıyı çalar. Sonra girer ve yastığını alıp çıkar.

Jagdiş bunu sorunca Anandi artık onu rahatsız etmek istemediğini söyler. Gehna Anandi‘ye nereye gittiğini sorar. Anandi Jagdiş’in bir işi olduğu için onu rahatsız etmek istemediğini söyler.

İkimizin Yerine 19 Şubat Fragmanı

İkimizin Yerine 165. Bölüm Özeti 19 Şubat Jagdiş ve Gauri Yakınlaşır (2 Yorum)

  1. Neden gecikiyorsunuz . Ben merakla Kralın Kızı ve Sev Yeter’in ozetlerini bekliyorum . 4-5 gündür bekliyorum ama yeni özet yok