İkimizin Yerine 172. Bölüm Özeti 26 Şubat Phuli Evlendi

İkimizin Yerine dizisinin 172. bölümünde Phuli dulluktan kurtuluyor. İşte İkimizin Yerine 26 Şubat salı özeti; Phuli evlendi.

İkimizin Yerine 172. Bölüm Özeti

Anandi Phuli’ye, neden kayınbiraderiyle evlenmeyi kabul ettiğini sorar. Phuli, ben mutlu olmasam da babamın sorunu çözülecek der. Anandi tam ikna olmasa da kabul eder. Jagat ve Gauri ev arıyorlar. Emlakçı onları bir evin yanına getirir. Sonra bir bayan oraya gelir ve onlar hakkında bilgi alır.

Jagat, karı koca olduklarını söyler. Bayan, adının Kunda olduğunu söyler. Onları içeri getirir ve yiyecek bir şeyler almaya gider. Gauri Jagat‘a, neden yalan söylediğini sorar ve bayana gerçeği anlatacağını söyler. Jagat onu durdurur ve ev almak zor olduğu için sadece rol yapacağız der.

Ev sahibi gelince Jagat ona 10000 rupi peşin öder. Gehna ve Anandi, Phuli’nin evine gitmek için izin ister. Dadisa kabul eder ve onlara yardım etmelerini de ister. Phuli’nin annesi onları karşılar. Anandi Phuli’nin odasına gider. Phuli’nin eline kına yakılır. Yeni elbiseleri ve mücevherleri de vardır.

Phuli, Anandi ve Gulli odadalar. Anandi, Phuli’yi tebrik eder. Ona her zaman konuşabilmek için bir cep telefonu verir. Bu konuşma sırasında, ikisi de okullarının geleceğini merak ederler. Biz köyde olmayacağımıza göre, okulda kim ders verecek diye endişe ederler.

Gulli araya girer ve sorumluluğu üstleneceğini, hayallerinin gerçekleştiğini göreceğini söyler. Anandi ve Phuli bunu duyduklarına çok sevinirler. Phuli odada yalnız kalınca dul olduğu geçmişini düşünür. Anandi gelip onu giydirir. Bu arada herkes “Damadı ağırlar.

Oturduktan sonra damadın babası bir para çantası kaldırır ve Phuli’nin babasına önemli meseleleri özel olarak çözmeleri gerektiğini söyler. Uzaklaşırlar. Damadın küçük kız kardeşi dahil herkes Phuli‘yi görmeye sabırsızlanır ve bu yüzden onun gelmesini isterler.

Gulli ve damadın kız kardeşi Phuli’yi almaya gider. Anandi, Phuli‘yi süslerken midesinde bir ağrı hisseder ve Phuli’ye bu ağrıların arada bir gelip gittiğini söyler. Phuli, ayrıldığımız için acı çekiyor olabilirsin der. Anandi şakayla bu acının midesinde değil kalbinde olduğunu söyler.

İkimizin Yerine 172. bölüm özetinde Gulli ve damadın kız kardeşi Phuli’yi dışarı çıkarmaya gelir. Herkese Phuli’ye hayranlıkla bakar ve o damadın yanına oturtulur. Damat gergindir ve mendilini cebinden alırken cebinden altın bir bilezik düşer. Damat gerilir ve onu hemen cebine koyar. Anandi bu olayı fark eder.

Damat’a gider ve kendini tanıtır. Neden gergin göründüğünü sorar. Ayrıca, cebinden düşen bir şey gördüğünü söyler. Damat mendili olduğunu söyler. Anandi, bilezik gördüğünü söyler. Damat, onu Phuli‘ye aldığını ama herkesin önünde ona vermeye çekindiğini söyler.

kimizin Yerine 172. Bölüm phuli

Anandi, ben verebilirim der fakat damat reddeder ve.  Özel olarak Phuli’ye vereceğini söyler. Phuli’nin kaynanası onun başına kırmızı bir eşarp örter ve ona mücevher verir. Veda töreni yapılır ve Phuli ailesine gözyaşlarıyla bakar. Ailesi çok memnun ve mutlu.

Herkes ağlar. Anandi‘nin midesi ağrıyor, ama susuyor. Ertesi gün, Anandi okulda öğretmenlik yaparken, o ve öğrencileri Phuli’yi özlerler. Anandi eve dönerken Sumitra’nın geri döndüğünü görür. Sumitra çok heyecanla Phuli’yi sorar. Anandi ona anlatır.

İkimizin Yerine 26 Şubat Özeti Devam Ediyor

Sumitra, Phuli uygun bir evlilik yapamadığı için kötü hisseder ve Phuli’nin mutlu olacağını umar. Anandi’ye Jagdiş’i sorar ama Anandi evde konuşuruz diyor. Eve gelince, herkes Sumitra’yı görmesine sevinir. Sumitra ısrarla Jagdiş’i görmek ister.

kimizin Yerine 26 şubat özeti

Sonunda Anandi, Sumitra’ya Jagdiş’in şehre döndüğünü anlatır. Sumitra şok olur. Daha sonra, Sumitra Bairon’un önünde emekleri Jagdiş’i durdurmaya yetmediği için ağlar. Bairon onu teselli eder. Sumitra Anandi için endişelenir. Bairon, kısa sürede onu Mumbai’ye göndereceklerini söyler.

İkimizin Yerine dizisi 26 Şubat özetinde Bairon, Jagdiş’i arar ve ona Anandi’yi gönderme planını anlatır. Jagdiş şok olur ve Anandi benim dikkatimi dağıtacak diye bahaneler uydurur. Bairon, Anandi’nin işleri kolaylaştıracağını ve ikisi için büyük bir ev araması gerektiğini söyler. Jagdiş, Anandi’nin Mumbai’ye gelmesini önlemek için bir şeyler yapmaya karar verir. Bu arada Anandi ve Gehna Phuli’nin geleceğini tartışır ve onun için endişelenirler.

Phuli’nin koca evinde, kayınpederi onu sever. Aile üyeleri oraya gelir ve Phuli’ye çok iyi davranırlar, ona mücevher vb. verirler. Phuli için bir kutlama yaparken bir kadın oraya gelir. Kadın Phuli’yi, sen gerçek bir eş değilsin ve dul olmak senin kaderin, yine dul kalabilirsin, bu yüzden tüm bunlara bağlanma diye uyarır.

Diğer kadınlar onu uzaklaştırır. Phuli rahatsız olur. Jagdiş alışverişe gider ve Gauri‘ye bir şeyler almaya karar verir. Jetsar’da Anandi’nin hâlâ mide ağrıları var. Halhalı kırılır ve onu Jagdiş’in verdiğini hatırlar. Jagdiş, ise Gauri‘ye bir halhal alır. Gauri halhalı beğenir ve Jagdiş‘e sarılır.

İkimizin Yerine 26 Şubat Fragmanı

İkimizin Yerine 172. Bölüm Özeti 26 Şubat Phuli Evlendi (2 Yorum)