İkimizin Yerine 173. Bölüm Özeti 27 Şubat Jagdiş’ten Büyük İtiraf

İkimizin Yerine dizisi 173. bölümünde beklenen kıyamet kopacak. 27 Şubat çarşamba akşamı ekranlara gelecek bölüme Jagdiş Anandi‘ye başkasını sevdiğini söyleyecek ve Anandi yıkılacak.

İkimizin Yerine 173. Bölüm Özeti

Phuli’nin kaynanası ondan, geçmiş ilişkisinden dolayı acı çeken oğluyla ilgilenmesini ister. Phuli görevlerini yerine getirmeye söz verir. Phuli, kocasına gider ve konuşmaya çalışır. Kocası onu beğenir ama yine de zamana ihtiyacım var der. Kocası içmeye gider ve Phuli onu durdurur.

Phuli ona, geçmişinden kurtulması için yardım edeceğini söyler ve sarılırlar. Anandi uyurken bile midesi ağrıyor. Ertesi sabah, Phuli uyanır ve kocasını görünce utanır. Gehna ve Sumitra Anandi için endişelenirler. Gehna, Sumitra’dan Jagdiş ile konuşmasını ister. Gauri ve Jagat birliktedir. Bairon, Jagdiş‘i arar. Jagdiş, ona henüz bir ev bulamadığını ve meşgul olduğunu söyleyip kapatır. Bairon kırılır.

Jagat, ev sahibinin ısrarı ile Gauri‘nin alnına Sindur sürer. Gauri bunu hoş görmese de Jagat onu ikna eder. Jagat ev sahibine ailesiyle ilgili bilgi verir. Phuli, kaynanasına mutfakta yardım etmek ister, ama kaynana reddeder. En sonunda kaynanası sütlaç yapmasını ister.

Anandi iyi değil ve kusuyor. Herkes endişelenir ve ona ilaç verirler. Sumitra Anandi‘ye ninni söyler. Ertesi sabah, Gauri ve Jagdiş, ev sahibi dua ederken gizlice evden çıkmaya çalışırlar ama yakalanırlar. Ev sahibi Gauri‘ye mangalsutrayı sorar. Ama ikili, kolejde takı takmaya izin verilmediğini yalanlarlar. Phuli Anandi’yi ziyarete gelir.kimizin Yerine 173. Bölüm resimleri

Phuli, Dadisa, Sumitra ve Gehna’yı selamlar. Ona yeni evinde mutlu olup olmadığını sorarlar. Phuli mutlu olduğunu söyler. Dadisa ona para verir ve yemekten önce gitmemesini ister. Phuli buna çok sevinir ve Dadisa’ya ilk kez ondan sevgiyle bir şeyler yemesini istediğini söyler. Bu yüzden yemeğe kalacaktır.

İkimizin Yerine 173. Bölüm özetinde Phuli Anandi’nin odasına gider ve ona yeni evinde çok mutlu olduğunu ve artık dul hayatından kurtulduğunu söyler. Anandi buna çok sevinir. Anandi halsiz hisseder ve bayılır. Ailesi onun için doktor çağırır. Doktor, aileye Anandi‘nin mide ekşimesinden muzdarip olduğunu söyler ve bazı ilaçlar verir.

Aile Anandi için çok endişeli ve onun Jagdiş‘ten uzak olduğu için fenalaştığını düşünürler. Dadisa, Bairon’a derhal Jagdiş’i ara, uygun bir evi olsa da olmasa da yarın Anandi’yi Mumbai’ye götürün der. Jagdiş, Gauri ile öğle yemeği yiyor. Bairon arayınca Jagdiş bahaneyle bir kenara gider.

Bairon, Jagdiş’e, Anandi iyi değil, bu nedenle ona senin bakmanın daha iyi olacağını düşünüyoruz der. Bairon, Jagdiş’e, kalmak için iyi bir yer bulması için birkaç gün süre verir. Jagdiş çok gerilir ve Bairon’a Anandi yemeklerine dikkat etmezse tabi ki hastalanır der.kimizin Yerine 27 şubat fotoğrafları

İkimizin Yerine 27 Şubat Özeti Devam Ediyor

Mumbai’ye gelirse daha kötü olacak, çünkü onunla ilgilenecek hiç kimse olmayacak ve benim derslerim de etkilenecek diyor. Bairon cevabına kızar ve onu tavsiye almaya aramadığını, ailenin kararını bildirdiğini söyler. Daha fazla tartışma olmadan, yarın Mumbai’ye geliyoruz der.

Jagdiş üzgünce yemeğe geri döner ve sinirini Gauri‘den çıkarır. Daha sonra soğur ve özür diler. Bir süre yalnız kalması gerektiğini söyler. Gauri şaşırır. Terasta Anandi Jagdiş’i düşünmektedir. Bir maymun çizimi yapar ve altına “huysuz maymun” yazar. Sumitra, bunları görür ve Anandi’ye artık Jagdiş’ten uzak durması gerekmediğini, ertesi gün Mumbai’ye gideceğini söyler. Anandi mutlu.

Anandi, geçmişini ve ailedeki herkesin ona ne kadar sevgi ve destek verdiğini düşünür. Jagdiş onu arar ve onunla kibar konuşur. Anandi,  Mumbai’ye taşınmak için kıyafetlerini topladığını söyler. Jagdiş bu konuda çok önemli bir şey söylemek için aradığını söyler.

İkimizin Yerine 27 Şubat Özetinde Jagdiş ona yaşam tarzının çok farklı olduğunu ve köy kızı olduğu için şehre uyamayacağını söyler. Ayrıca bende köyde yaşayamam, bu nedenle sorunun tek çözümü ayrılmamız diyor. Jagdiş, en iyi çocukluk arkadaşı olduklarını söyler. Büyüdükçe, aramızdaki dostluk bağını yanlışlıkla sevgi zannettik der.

Mumbai’ye geldikten sonra sana âşık olmadığımı, sadece bu ilişkiye bağlı olduğumu fark ettim ve bu da benim öfkemi senden çıkarmama neden oldu diyor. Ona kızmadığını, durumu belirttiğini ve sonunda Anandi‘yi sevmediğini söyler. Anandi şok olur ve başka biri mi var diye sorar.

Jagdiş, ona yalan söylemeyeceğini ve yeni birini sevdiğini söyler. Bu yeni biri tam benim istediğim gibi, sen benim kriterlerimin hepsine uyamazsın diyor. Daha sonra bütün aileyle tek başına konuşmasını ve Mumbai’ye gelmemesini söyler. Jagdiş çağrıyı keser. Anandi şok ile onun söylediklerini hatırlar ve bayılıp düşer. Sumitra onu görür ve uyandırmaya çalışır.

İkimizin Yerine 27 Şubat Fragmanı

İkimizin Yerine 173. Bölüm Özeti 27 Şubat Jagdiş’ten Büyük İtiraf (2 Yorum)