İkimizin Yerine 178. Bölüm Özeti 4 Mart Bairon Anandi‘yi Evlendirecek

İkimizin Yerine dizisi 178 bölümde Bairon Anandi’yi evlendirmek ister. Peki Anandi kiminle evlenecek? Jagdiş bu duruma ne diyecek. İşte İkimizin Yerine 4 Mart 2019 özeti.

İkimizin Yerine 178. Bölüm Özeti

Bairon odasında Jagdiş’in onlara yaptıklarını düşünmektedir. Sabah, Basant, gidip Sumitra’yı kontrol edeceğini söylerken Sumitra gelir. Onun halini görünce herkes şok olur. Anandi onu götürecekken Bairon durdurur ve güvenine ihanet ettiği için Sumitra‘yı azarlar. Jagdiş‘e gittin de ne oldu der.

Anandi araya girer ve onu oraya götüren annelik sevgisi der. Dadisa da onu destekler. Sumitra bayılır. Jagdiş banyodan çıkar ve Gauri ona çay verir. Dün gece hakkında konuşurlar. Gauri, Jagdiş’in baskı altında ona bir şey söylemesini istemediğini söyler. Gerçeği bilmek isterim ama zamanı geldiğinde der.

Sumitra Bairon‘a olanları anlatır ve artık Anandi ile Sugna‘nın annesini olduğunu söyler. Artık Jagdiş kimse değil der. Dadisa yemek getirip Sumitra’yı elleriyle besler. Sumitra onun omzunda ağlar. Ertesi sabah, Gauri sinduru görür ve Jagdiş‘e sindurun gerçek olmasını istediğini söyler. Ama Jagdiş onu doğru dürüst dinlemez.

Gauri kızar ve ne zamana kadar böyle devam edeceğini sorar. Jagdiş yakında part-time bir iş bulacağını ve yeni bir daireye gideceğini söyler. Anandi alnına sindur sürecekken Sumitra onu durdurur ve bir daha sürmemesini söyler.  Ayrıca tüm evlilik sembollerini kaldırır. Daha önce yaşadığın gibi yaşa, tamamen özgürsün der ve gider. Anandi evliliğini ve Jagdiş‘in ona sindur sürdüğünü hatırlar ve ağlar.

Sabah, Bairon, Sumitra ile Anandi hakkında bir karar verdiklerini söyler. Dadisa ne olduğunu sorar. Anandi sindur olmadan aşağı iner. Bairon, Anandi’den ona yapılan tüm haksızlıklar için af diler. Artık evin gelini değil de, kızı olduğunu söyler. Sana Sugna’yla eşit şekilde davranacağım der.kimizin Yerine 4 mart resimleri

Anandi’nin iki ebeveyninin yerinde olduğunu, onun sindurunu geri vermek istediğini, Anandi için başka bir evlilik ayarlamak istediğini söyler. Bairon ve Sumitra Anandi‘ye düğün yapmak ister. Dadisa çok kızar ve evlilik oyun mu diye sorar. Ailenin onuru için endişelenir. Bairon bakış açısını açıklamaya çalışır.

İkimizin Yerine 178. Bölüm özetinde Dadisa tamamen şaşkın ve karara katılmıyor. Sumitra da Anandi‘yi evlendirmeye istekli olduğunu söyler. Tüm bunlar sırasında Anandi çok sessiz. Anandi’ye bir aile veremedim ve şimdi ailemiz Anandi’nin geleceğini düşünmek zorunda söyler. Dadisa dinlemek istemez ve Sumitra’ya kayıp oğullarını doğru yola getirmelerini söyler.

Jagdiş’in bir hata yaptığını düşünüyor. Bairon, bir hata olduğunu kabul etmiyor, suç olduğunu düşünüyor. Şimdi oğlundan Anandi de dâhil tüm ilişkisini alarak onu cezalandırmak istiyor.  Basant Dadisa‘yı destekler. Jagdiş gelirse ona ne söyleriz der. Dadisa Mumbai’ye gitmek ister.

Bairon, Dadisa’ya Anandi’nin mutluluğu ve saygınlığı için yalvarmamasını söyler. Bairon, oğlu, abisi veya annesine hakaret ederse buna katlanamayacağını söyler. Bairon, Anandi’ye ona uygun bir damat bulacağını söyler. Dadisa buna alet olmak istemediğini söyler. Anandi deli gibi gülmeye başlar ve Sumitra‘ya seslenir.

Mumbai’de Kunda, Jagat’a bu gün Bahar festivali olduğunu ve çok hayırlı olduğu için bu gün birçok düğün yapıldığını söyler. Bu Jagdiş’e Anandi ile evliliğini hatırlatır. Kunda, onu düşüncelerinden kurtarır ve onunla kuyumcuya gitmesini söyler. Bu gün Gauri için altın alması ve ona sürpriz yapmasını tavsiye eder.

Dadisa‘larda, Anandi’nin yeniden evlenmesi konusu tartışılmaktadır. Bairon, Anandi’ye Jagdiş’i unutup yeni bir başlangıç ​​yapmasının çok zor olacağını bildiğini ama zamanla işlerin kolaylaşacağını garanti eder. Anandi, ona gerçekten beni kızın olarak düşünüyorsan neden aile için bir yük haline geldim diye sorar.

İkimizin Yerine 3 Mart Özeti Devam Ediyor

Sumitra, onlara asla yük olmayacağını söyler. Anandi onlara neden onun izni olmadan tekrar evlenmesini tartıştıklarını sorar. Evden ve ailesinden ayrılmak istemediğini söyler. Sumitra, mutlu bir hayat sürmesi için bir hayat arkadaşına, kendi evine ve ailesine ihtiyaç duyacağını söyler.

Bairon, Anandi’nin her zaman onların istediklerini yaptığını, ama artık kendisi ne isterse yapabileceğini söyler. Anandi’ye isteğinin ne olduğunu sorar. Anandi, kendi ayakları üzerinde durmak ve kendi kimliğine sahip olmak istediğini söyler. Ayrıca, şu ana kadar Jagdiş‘ten ibaret hayal dünyasında olduğunu söyler. Ama şimdi bu yanılgı kayboldu ve yapayalnız olduğumu anladım, birisini seviyor ve ona güveniyorsam, karşılık beklemem gerekmiyor der.

Onlara gerçeği kabul etmediği için bu durumdan Jagdiş’ten çok kendisini sorumlu tuttuğunu söyler. Ama şimdi her şeyi düzeltmek istiyorum der ve ailesinden daha fazla okumasına izin vermesini ister. Bairon ve Sumitra hemen kabul eder ve yanında olduklarını söyler.

Anandi daha sonra Dadisa’ya döner ve onun da desteğini ister. Senin duaların benim için çok önemli deyip ayağına dokunur ve onu kutsamasını ister. Dadisa ayağa kalkmasını ister ve yıllar önce onun kitaplarını yakmasından sorumlu olduğunu hatırladığını söyler. Dadisa ona para verir ve bu sefer yanında olduğunu söyler.

Ona istediği kadar kitap almasını, ders çalışmasını ve kendine bir isim yapmasını söyler. Anandi ve bütün aile Dadisa desteğiyle çok mutlular. Jagat, Kunda ile alışverişten sonra eve gelir. Gauri, Bahar Festivalini kutlamak için özel yemekler yapar. Jagat mutlulukla yemek yerken Anandi’nin ne kadar iyi yemek pişirdiğini ve onu takdir ettiğini hatırlar.

Kunda odaya gelir ve Jagat’tan Gauri’ye hediyesini vermesini ister. Jagat tereddütle kutuyu Gauri’ye verir. Gauri‘ye Mangalsutra almıştır. Gauri şaşırır. Kunda, Jagat‘ın seçimi olduğunu ama parası olmadığı için hediyeyi kendisinin ödediğini söyler.kimizin Yerine 178. Bölüm resimleri

İkimizin Yerine 3 Mart özetinde Bairon, Anandi’nin okuması için kitaplar getirir ve onu Jagdiş’ten çok daha büyük bir doktor yapmak istediğini söyler. Ayrıca, bir doktorun en önemli kalitesi, diğerlerine karşı yardım ve sevgi dolu doğasıdır ve senin başarılı olmak için tüm yeteneğin var der. 16 yıl önce, Anandi‘yi o gün evlendirmekte hata yaptığını ama bu gün onun için parlak bir geleceği işaret edeceğini göreceğini söyler. Anandi çok mutlu.

Jagat çok huzursuzdur. Gauri ona sorar, ama Jagat yorgun olduğunu söyler. Jagat balkonda uyur ve düşünür. Bu arada, Anandi, Jagdiş‘le 5 yıl önce Mumbai’ye gitmeden bir gün önceki gecesini hatırlar. Gehna gelir ve hakların için savaşmak istiyor musun diye sorar.

Anandi, Gehna’ya sevgi olmadığı yerde hiçbir hak olmadığını ve ayrıca başka birini sevdiğini biliyorken Jagdiş’i zorlamak istemediğini söyler. Sadece Jagdiş’e neden ona 5 yıl boyunca yalan söylediğini sormak istediğini söyler. Sabah. Jagdiş, kolejde para gerekince bankayı arar ve hesabının dondurulmuş olduğu öğrenir.

Jagdiş şok olur.  Bairon, Anandi’yi tekrar öğretmenliğe başlaması için teşvik eder. Onu eski okuluna götürür. Anandi Gulli ve çocukları görüp sevinir. Ayrıca, Bairon’un okul için yeni bir bilgisayar aldığını görünce çok mutlu olur. Bairon onu kutsar.

İkimizin Yerine 3 Mart Fragmanı

İkimizin Yerine 178. Bölüm Özeti 4 Mart Bairon Anandi‘yi Evlendirecek (2 Yorum)

  1. Adi jagdiş Anandi ewlensin tabi çok iýi olur hemde Jagudan daha iýi daha ýakişikli biriýle