İkimizin Yerine 179. Bölüm Özeti 5 Mart Gauri Jagat‘tan Şüphelenir

İkimizin Yerine 179 Bölüm özetinde Jagdiş parasız kalır zira herkes ondan desteğini çekmiştir. Bu durumu gören Gauri Jagat‘tan şüphelenir. İşte İkimizin Yerine 5 Mart özeti.

İkimizin Yerine 179. Bölüm Özeti

Jagdiş koleje giderken para problemini düşünür. Babasının artık onu umursamadığı ve parasız nasıl yaşayacağını düşünmediği için kötü hisseder. Ona yardım edecek tek kişi olan Dadisa’yı aramayı düşünür. Fakat sonra Dadisa‘nın Gauri’yi duyduktan sonraki tepkisini bilmediği için aramamaya karar verir.

Bir arkadaşı ona gereken parayı borç verir ve yaklaşık üç gün içinde geri ödemesini ister. Jagdiş’in egosu kırılır ve ilk defa bir yabancıdan para istemek zorunda olduğunu düşünür. Bu hali için Anandi’yi suçlar ve bütün ilişkilerini ondan alan, onu bu hale getiren kişi olduğunu söyler. Kazan‘lar, Anandi ile konuşmak için evi arar. Dadisa telefonu açar.

Bago, Dadisa’ya, Jagdiş’in Mumbai’de ev bulup bulmadığını sorar. Dadisa köşeye sıkışır ve henüz bir ev bulamadığını söyleyerek başka sorulardan kaçar. Bago Anandi ile konuşmak ister. Anandi, işaretle Dadisa’dan ona telefon vermemesini ister. Dadisa, Anandi’nin başı ağrıdığı için dinlendiğini bahane eder.

Bairon, Anandi’nin odasına gelir ve hemen anne babasıyla görüşüp onlara gerçekleri anlatmaları gerektiğini söyler. Fakat Anandi, gerçeği öğrenince kahrolurlar diye reddeder. Olanların üstesinden tek başına gelmeye çalıştığını ekler. Kaybettiği güvenini ve gücünü geri aldığı gün, ailesine tüm gerçeği söyleyeceğine ve hiçbir şey saklamayacağına dair Bairon‘a söz verir.

Mumbai’de Jagdiş ve arkadaşları şarkı tahmini oyunu oynarlar. Jagdiş düşünceli. Arkadaşları bunu görünce onu şarkı söylemeye zorlar. Jagdiş kızar ve onlara bağırır. Onlara okumak için koleje geldiğini ve arkadaşları gibi oyun oynamadığını söyler. Daha ciddi olmaları gerektiğini söyler. Bu olay Jagdiş’le ona borç veren arkadaş arasında kavgaya neden olur.

Kavgada Jagdiş‘in arkadaşı, ona nankör olduğunu söyler. (çok doğru, aferin ona). Ayrıca ücretlerini ödemek için ona borç verdiğini açıklar. Jagdiş, ondan borç para alsa da, arkadaşının ne kadar düşük seviyeye ait olduğunu gösterdiğini söyler. Arkadaşı hemen parasını ödemesini ister. Gauri araya girerek ona para vereceğini söyler. Herkes gittikten sonra Gauri, Jagdiş’e neden paraya sıkıştığını söylemediğini sorar. Ondan hiçbir şey saklamaması gerektiğini söyler.

İkimizin Yerine 179. Bölüm özetinde Anandi odasına gelir ve Dadisa’nın bilgisayarı odaya geri koyduğunu görünce şok olur. Dadisa, Anandi’yi ilk kez bilgisayarda çalıştığını görünce çok kızdığını ama şimdi Anandi’nin Jagdiş’e bir e-posta göndermesini istediğini söyler. Jagdiş‘in geri gelmesini istiyorum, gelirse kimse ona bir şey demeyecek ve soru sormayacak der.

Umudunun kırılabileceğini biliyor ama yine de denemek istiyordur. Giderken Anandi‘yi kutsar ve bu isteğinin emir olmadığını söyler. Anandi, onun zavallı yüzünü görünce daha çok üzülür. Gauri, odada çalışırken Jagat’a, bu kadar çok paraya ihtiyacı olduğuna göre aile işindeki krizin ne olduğunu sorar.kimizin Yerine 179. Bölüm resimleri

Jagat ailesinin ona kızdığını, bir ilişki yaşadığı için kariyerini etkileyebileceğini düşündüklerini söyler. Ayrıca ailemden hiç kimse senin ailenin özgeçmişini bilmiyorlar der. Gauri bu sorunu çözmek için gidip ailesiyle konuşmak ister ama Jagat reddeder. Gauri onu zorladığında Jagat ona bağırır.

Bu benim ailem ve onları senden iyi tanıyorum, doğru zaman gelince gidip onlara anlatacağım der. Gauri üzülür ve işine geri döner. Anandi odasında çalışırken yine Jagdiş’in davranışını ve Dadisa’nın üzüntüsünü hatırlayıp gözleri dolar. Phuli, onu neşelendirmek için jalebi getirir ve yemesi için ona verir, ama o reddeder. Phuli, arkadaşını geri istediğini, çünkü ona ihtiyacı olduğunu söyler.

İkimizin Yerine 5 Mart Özeti Devam Ediyor

Anandi, başkalarına tavsiye vermenin çok kolay olduğunu, ama bunu hayatında uygulamanın kolay olmadığını söyler. Phuli ondan en azından ailesi için duygularını ele almasını ister.

Eğer sen gülümsersen ailen de mutlu olacak der. Beraber jalebi yerler. Gauri ve Jagat küsmüşler. Gauri uyumaya hazırlanır. Gergin ve üzgündür. Jagdiş, Gauri‘nin ona çok güvendiğini ve onu üzdüğünü hatırlar. Jagdiş ona bir mektup yazarak gerçeği söylemeye karar verir ve yazmaya başlar. Jagdiş tüm kalbiyle gerçekleri mektupta yazar. Gauri, onun ailesine gerçeği anlatmak için Jaipur’a gitmeye karar verir.

Jagdiş mektubu bitirir gözleri dolar. Mektubu Gauri‘ye götürür ama Gauri uyuyor. Yanında oturur ve kendisine, benim hayatım, bugünüm ve geleceğim sensin der. Senin için bütün ilişkilerini kopardım, seni çok seviyorum, benden ayrılmamanı istiyorum der.

Ertesi sabah Gauri Jagat’ı uyandırır ve annesinin evine gitmeyi planladığını söyler. Jagdiş yazdığı mektubu önce kitaplarına, sonra da elbisesine yerleştirir, ama her iki durumda da fark etmeden mektup düşer. Anandi odada bilgisayarı görünce Dadisa’nın sözlerini hatırlar.

Anandi, Jagdiş’e bir posta gönderir. Ona bu mektubu Dadisa’nın iyiliği için yazdığını ve seçiminin dışında olduğunu söyler. Sana, özellikle başka birine aşık olup olmadığını sormama rağmen, Gauri ile olan ilişkin hakkında neden yalan söyledin diye sorar. Karısı olduğu ve daha çok onu ilgilendirdiği için bilmeye hakkı olduğunu söyler.

Bana ve ya ailene Gauri ile olan ilişkini anlatmak için cesaret gerekmiyordu der. Ayrıca, karı koca olmanın dışında en iyi arkadaşlar olarak birbirleriyle çok yakın bir bağ paylaştıklarını söyler. En azından dostluk uğruna bana karşı dürüst olabilirdin, eğer buna değer vermediysen, ailenin uğruna gerçeği söylemeliydin, ama sen onları da yok saydın der.

İkimizin Yerine 5 Mart özetinde Bugün sahip olduğun her şeye ailen sana verdi ama karşılığında onlara verdiğin tek şey sadece keder, yalnızlık ve rezalet der. Bütün bunları neden yaptığını sorar. Gehna, Anandi’nin Jagdiş’e yazdıklarını görür. Anandi, Dadisa için yaptığını söyler. Gehna, Anandi’ye Jagdiş’i sorgulayarak doğru olanı yaptığını söyler. Bu mektupla Dadisa arzusunun gerçekleşmesini ve Jagdiş’in onlara geri dönmesini umar.kimizin Yerine 5 Mart resimleri

Jagdiş ve Gauri istasyona gelirler. Jagdiş, Gauri’ye sinduru neden silmediğini sorar. Gauri, başta Kunda’yı memnun etmek için sindur sürerken çok rahatsız olduğunu söyler. Ama şimdi birbirlerini karı koca olarak gördüklerini, bu yüzden sindur sürdüğünü ve bunun artık yanlış olmadığını düşündüğünü söyler. Artık kimseden bir şey saklamayacağını ve bu sindurun hakkı olduğunu söyler.

Jagdiş, onu çok sevdiğini söyler ve ondan hiç ayrılmamasını ister. Daha sonra, Tanrı’dan hiçbir zaman bir şey istemediğini, ama şimdi Tanrı’dan Gauri’nin mektubunu okuyup ona geri dönmesini istediğini düşünür.  Dadisa, Anandi’ye, Jagdiş mektuba cevap verdi mi sorar. Fakat cevap yoktur. Dadisa buna inanmaz.

Gehna gelir ve Jagdiş’in gelmesini beklemeyi bırakmasını söyler. Anandi’nin asla geri dönmeyeceğini kabul ettiğini ve bu yüzden onların da beklememesi gerektiğini söyler. Jagdiş’in peşinden koşmak yerine şimdi Anandi’yle ilgilenmeliyiz der. Ama Dadisa, Jagdiş‘i çok sevdiği için, onu unutmasının çok zor olduğunu söyler.

İkimizin Yerine 179. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 179. Bölüm Özeti 5 Mart Gauri Jagat‘tan Şüphelenir (4 Yorum)