İkimizin Yerine 194. Bölüm Özeti 20 Mart Gauri Jagdiş’i Reddeder

İkimizin yerine 194 bölüm özeti. 20 Mart.1 kısım. Anandi yetişkinleri de eğitecek.

İkimizin Yerine 194. Bölüm Özeti

Bairon Sumitra ile konuşur ve bilmeden Anandi’ye yüklendim, ne istediğini sormam gerekirdi der. Sumitra elinden gelenin en iyisini yaptığını söyler. Bairon bilmesi gerektiğini söyler. Anandi, gelerek Bairon’un kendini suçlamaması gerektiğini, onun suçu olmadığını, iyiliğini istediğini söyler. Bairon’un, ona istediği şeyi yapma özgürlüğünü verdiğini söyler.

Bairon, Anandi doktor olmak istemiyorsa sorun olmadığını belirtir. Anandi, doktor olmak isteyen ama kitap almaya parası yetmeyen birçok kişi olduğunu söyler. Benim gibi olmak isteyen az kişi var der. Bairon, müdürle konuşacağını ve kitaplara ihtiyacı olanları öğreneceğini söyler. Sugna ve Şiyam, Dadisa’nın nasıl olduğunu öğrenmeye gelirleri.

Dadisa Sugna‘nın çocuklarını şımartır. Sugna, buraya daha erken gelirdim, ancak olanlardan dolayı gelmek istemedim der. Jagat ve Gauri’nin gidişini duyunca en kısa sürede geldik der. Bairon, Sugna ve Şiyam’a Anandi’nin niyetini anlatır. Şiyam, Anandi’nin Sosyal hizmet alanında lisans yapması gerektiğini belirtir. Seçtiği yolda ona yardım edecektir.

İkimizin Yerine 194. Bölüm özetinde herkes mutludur. Anandi okulda, bir süredir okula gelmeyen Swati’yi sorar. Başka bir öğrenci, babasının Swati‘yi okula göndermeyeceğini söyler. Swati’nin Evi. Anandi, Swati ve annesinin gözlerini etkileyen loş ışıkta dikiş diktiğini görür. Ailesi, Swati’nin artık okula gidemeyeceğini ve ev işlerine yardım edeceğini söyler. Anandi, kızın eğitim zamanı olduğunu belirtirken, babası yapabilecekleri hiçbir şey olmadığını, bu kararı almak zorunda kaldıklarını belirtir.

Birinin onları dolandırıp her şeyini aldığını ve geçinmek için çalışmaları gerektiğini söyler. Anandi neden okumadan evrak imzaladıklarını sorar. Babası, okuma yazma bilmediğini ve söze güvenip aldandığını söyler. Anandi, eğitimli olsalardı bu konumda olmayacaklarını açıklar.kimizin Yerine 22 mart resimleri 1

Bairon‘a durumlarından bahsedeceğini ve ikilemlerini çözmek için elinden geleni yapacağını söyler. Ancak Swati’nin okumasına izin vermelidirler. Kızınızın da bu duruma düşmemesini istiyorsanız beni dinlersiniz der. Anandi evden çıkıp okula dönerken Swati’nin babasının söylediklerini ve öğretmeninin ona söylediklerini hatırlar.

Anandi okuldan eve gelir ve herkese bugün bir ders aldığını söyler. Swati’nin sorunlarını açıklar ve Bairon’dan onun babasına yardım etmesini ister. Bairon kabul eder. Anandi, bugünden itibaren yalnızca çocukları öğretmenin çözüm olmadığını, büyükleri de öğreteceğini söyler. Büyükler neyin yanlış olduğunu anlamıyorsa, çocuklar nasıl bilecek der.

İkimizin Yerine 20 Mart Özeti Devam Ediyor

Swati’nin annesi bana kızının evliliğinden bahsetti ve başka seçenek olmadan yapacağını söyledi der. Bairon, kendisinin de çocuk evliliği yapmaktan suçlu olduğunu söyleyerek buna katılır. Dadisa insanların düşüncelerinin eski olduğu için bunun kolay olmayacağını söyler. Anandi’nin yeterince güçlü olması gerekiyor der. Mumbai, Kunda’nın evinde. Jaga Gauri’den akşam yemeği ister.

Üzgün olan Gauri, bugün yemek yapmadığını söyler. Sonra Jagat, yemeği birlikte yapacaklarını söyler. Sonra ikili mutfağa girer. Jagat yemek yapmaya girişir. Gauri gülümser ve yapacağını söyleyerek onu durdurur. Gauri hamur yoğururken Jagat onunla romantik olmaya çalışır. Eğlenerek yemek yaparlar. Jagat Gauri‘ye tüyo verir ve daha lezzetli olacağını, Anandi’nin öyle yaptığını gördüğünü söyler.kimizin Yerine 17 mart resimleri

Gauri sinirlenir ve artık ona yemek yapmaya layık olmadığını söyler. Öyleyse neden yemek için gerçek karın Anandi‘yi getirmedin der. Gauri mutfaktan gider. Gehna, Anandi’ye yeni bir umut ışığı aldığını görmesine çok mutlu olduğunu söyler. Anandi şu ana kadar ne istediğini anlamadığını söyler ama şimdi hedefini buldum. Bu hedefe ulaşmanın yolunu bilmiyorum ama bu konuda umutluyum der.

Gehna, Anandi’ye gelecekte çok büyük şeyler yapması gereken biri olarak küçük işler yapmamasını söyler. Gehna gider. Mutfakta, Gehna Sumitra’ya Anandi’nin yeni hedefi hakkında bilgi verir. Sumitra, Jagdiş’in onu aldatmasından sonra hayatına devam ettiği için sevinir ve rahatlar. Gehna, Anandi’nin ne kadar devam edeceğini bilmediğini, ama her zaman Jagdiş için ağlayan Anandi‘nin gözlerinde bir umut ışığı gördüğünü söyler.

Mumbai-Kunda’nın evinde, Gauri öfkeyle yatak odasından dışarı çıkar. Jagat, onu teselli etmeye gelir ve Bairon‘un sözlerini fazla düşünmemesini söyler. Kim ne derse desin sen benim karımsın der. Gauri reddeder.

İkimizin Yerine 194. Bölüm özeti bitmedi. İkimizin Yerine 194. Bölüm Özeti 2. kısmı için tıklayınız.

İkimizin Yerine 194. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 194. Bölüm Özeti 20 Mart Gauri Jagdiş’i Reddeder (1 Yorum)