İkimizin Yerine 198. Bölüm Özeti 24 Mart Jagdiş İçki İçer

İkimizin Yerine dizisinde 24 Mart pazar günü 16:15 de 198. bölüm özeti yayınlanacak. İkimizin Yerine dizisinin yeni bölümünde Jagdiş İçki İçecek.

İkimizin Yerine 198. Bölüm Özeti

Anandi üzülür ama Asha ile Guru hazretlerini ziyarete gitmeye karar verir. Sonra Asha uyur. Şiyam ve Sugna bunları izler ve kötü hissederler. Şiyam, Anandi’ye Asha’nın sözlerini yanlış anlamamasını söyler. Acısında kaybolmuş ve okula gelmek istemiyor ancak onu ikna edecek tek kişi sensin der. Anandi, Asha’ya yardım edeceğini söyler. Gulli Dadisa‘nın evine giderken yolda bazı bisikletli erkekler onunla alay eder.

Gulli onu bırakmalarını ister ama nafile. Gulli kaçmaya başlar ve adamlar onu takip ederler. Dakat bir cipin geldiğini görünce acele ederler. Gulli oradan kaçmayı başarır. Evde Anandi yetişkin sınıfına bilgisayar ve laptopu öğretir. Yazı tahtasına bilgisayarın resmini çizer ve laptopu gösterir. Anandi onlara laptop ve bilgisayar arasındaki farkı öğretir. Bununla tüm dünyaya internetle bağlanabilirler.

Hepsi, laptop kelimesini telaffuz etmekte zorlanır. Anandi, yakında öğreneceklerini söyler. Çiftçilikle ilgili her şeyi bulabileceklerini açıklar. Hepsi şaşırır ve tüm işlerin evde oturarak yapılabileceğine inanamaz. Anandi, derse devam ederken Gulli gelir ve çok tedirgindir ama kimse bunu fark etmez. Ders sonunda Anandi herkese ev ödevi verir.

Herkes gider. Anandi üzgün olan Gulli’ye neden üzgün olduğunu sorar. Gulli saklamaya çalışır. Anandi şüphelense de Gulli bir şey söylemez. Dadisa, Bairon’a satarken mahsullerin fiyatını nasıl kontrol ettiğini sorar. Bairon ona şaşkın bakar ve her zaman yaptığımız gibi der. Genelde eski müşterilerin iyi niyetli olduğunu ve normal fiyatları söylediklerini söyler. Dadisa fiyatları bilgisayarda kontrol etmesini önerir.

Bairon şaşırır ve onunla dalga geçer. Dadisa Anandi‘ye gelir ve bilgisayarda mahsul fiyatlarını nasıl bulacağını sorar. Anandi ona gösterir. Dadisa çok etkilenir. Onunla gurur duyduğunu söyler. Gauri ve Jagat hastanedeyken, herkes onlara bakıp yorum yapar. Yönetim kurulu, Gauri’ye dikkatsizliğinin hasta hayatını ve hastane itibarını zedeleye bileceğini söyler. Gauri, o zaman bunu düşünmediğimi söyler.

İkimizin Yerine 198. bölümde kurul, sorumsuz olduğunu ve tıbbi lisansını reddedeceklerini söyler. Jagat ona ne düşündüğünü sorar. Gauri korkar ve yönetim kuruluna gider. Tüm yönetim kurulu üyeleri ona bakar. Ortam çok gergin. Gauri, sadece hastanın hayatını düşündüğünü söyler. Kurul, bir şeyler ters gitseydi ne olacaktı diye sorar. Gauri, tamamen kendine güvendiğini söyler ve hiçbir şeyin ters gitmeyeceğini biliyordum der.kimizin Yerine 198. Bölüm resimleri

Kendime tek bir şüphem olsa bile, bu riski asla almaz ve asla hasta hayatıyla oynamazdım der. Kurul, kendine güvenini daha fazla tartışmayacağız diyor. Gauri‘yi cezalandırmak gerektiğini söylerler. Başarıyla çalıştığı, hastanenin bir parçası olduğu ve bir kişinin hayatını kurtardığı için gurur duyduklarımı, bunu yalnızca birkaç kişinin yapabileceğini söyler.

Gauri‘yi överler. Ameliyat ettiğin hastanın kim olduğunu biliyor musun diye sorarlar. Gauri, tek bildiğim hayatını kurtarmak zorunda olduğum der. Sonra o bayan tekerlekli sandalyeye gelir ve ona güler. Bayanın hastaneye büyük bağışçı olduğu anlaşılır ve hastanenin sponsoru olur. Gauri böylece kurtulur.

Koridorda Jagat Gauri’ye ne olduğunu sorar. Gauri, yaptığı şeyle herkesin gurur duyduğunu, kariyerinin iyi bir gelebileceğini açıklar. Etraftaki insanlar da mutludur. Jagat kem küm ederek Gauri’yi tebrik eder. Müdür onlara gelir ve Gauri’yi över, onun parlak bir geleceği olduğunu söyler. Gauri övgü alırken Jagat kıskanır. Gauri bunu fark eder. Müdür, herkesin Gauri gibi davranması, hastalarını kariyerinin üstünde tutmasını umduğunu söyler.

İkimizin Yerine 24 mart özetinde Müdür Gauri‘yi biraz daha över ve gider. Gauri, Jagat’a sevinçle bakar ama Jagat aynı duyguyu göstermez. Gauri, yıllarca sıkı çalışmasının karşılığını aldığını ve şu anda çok mutlu olduğunu belirtir. Jagat, kendine fazla güvenmemesini, hasta yaşadığı için şanslı olduğunu, yoksa suçlanacağını, dün bir tesadüf eseri kurtulduğunu söyler. İnsanlar Gauri’yi tebrik etmeye gelir ve Jagat’a Gauri gibi bir hayat arkadaşı olduğu için şanslı olduğunu söylerler.

Hepsi Gauri’nin ilk ameliyatını yaptığı için kutlama yapılması gerektiğini söylerler. Jagat, hepsinin film izleyeceğini ve sonra restoranda yemek yiyeceklerini söyler. Herkes gider. Jagat, Gauri‘ye, sözlerimi sert bulduysan özür dilerim ama endişeleniyorum, başarını gözden kaçırmıyorum, ancak böyle bir risk almanın seni her zaman olumsuz etkileyeceğini anlatmaya çalıştım der. Jagat, bir de şaka yapar.

Bir hemşire gelip Gauri’ye Şivani’nin (kurtardığı hasta)odasında onu beklediğini söyler. Jetsar’da, Gulli yolda yürürken uzaktaki adamları görüp saklanır. Adamlar Gulli ile alay etmek için onu bekliyorlar. Gelmediğini görünce, elbet yine yakalarız daha ne kadar bizden kaçabilir diyerek giderler. Hasta odası. Shivani Gauri’ye teşekkür eder. Gauri sadece görevini yaptığını söyler.kimizin Yerine 24 mart

Gauri, Shivani’nin hastane için çok şey yaptığını söyler ve ne kadar süredir sosyal çalışma yaptığını sorar. Şivani, çocukluktan beri hemşire olmak istediğini söyler. İnsanların tedaviye gücünün yetmeyeceğini bildiği için bağış yaptığını söyler. Birini mutlu ettiğini görmek her şeyden değerlidir der. Gauri, düşüncesinin Şivani ile aynı olduğunu anlatır. Ben de daha fakir bir geçmişim olmasına rağmen, doktor olmak istiyordum der.

İkimizin Yerine 24 Mart Özeti Devam Ediyor

Şivani, onu tebrik edecek ve eleştirecek insanlar olacağını belirtir.  Herkesi dinlemeli ama kalbinin istediği şeyi yapmalısın der. Gauri kocası için kafasının karıştığını belirtir.  Şivani, kocan kendi tarafından haklı, ama sen de söylediklerinde haklısın, birinin kalbini dinlemesi gerek der. Jagat Gauri‘yi arar daha ne kadar süreceğini sorar. Gauri yakında oradayım deyip kapatır. Jagat sinirli. Dadisa‘larda, Anandi, özgür bir ülkede yaşadıklarından bahseder. Anandi ülkeyi özgür yapan “Shivaji Maharaj“ hakkında ders verir.

Kolej Koridorunda başhekim Gauri‘yi çağırır. Jagat Gauri‘yi arar. Gauri, başhekimin onu çağırdığını söyler ve biletlerini alıp filme gitmesini ister. Jagat onu bekleyeceğini söyler. Başhekim Gauri‘ye ameliyat gerektiren nadir bir vakadan bahseder. Gauri‘nin ameliyata yardım etmesini istediğini ve dün yaptığı şey yüzünden ona bh şansı verdiğini söyler. Gauri, bu fırsat için ona teşekkür eder.

Gauri, filme gelemeyeceğini bildirmek için Jagat‘ı arar ancak ulaşamaz. Sonra Jagat Gauri‘yi arar ama telefonu dolabındadır. Jagat sinemadayken Gauri ameliyattadır. Bütün insanlar sinemanın önünde Gauri’yi beklerler ama Jagat hala ona ulaşamaz. Arkadaşları Gauri’nin geleceğini sanmadıklarını söyler. Jagat içeri girin der. Arkadaşları Gauri’nin yanlış yaptığını, en azından Jagat‘la iletişim kurması gerektiğini söylerler.

Jagat, Gauri’nin onu bilgilendirmediği için biletleri öfkeyle parçalar ve gitmek ister. Bir arkadaşı yakındaki bir bara gitmesini önerir. Anandi odasında bilgisayarda çalışmaktadır. Odanın dışında Bairon ve Sumitra Anandi’nin nasıl büyüdüğü ve diğerleri için çok şey yaptığı hakkında konuşur. Gece, Gauri, Jagat’ın eve gelmesini bekler. Jagat zilzurna sarhoş gelir. Gauri içtin mi diye sorar. Jagat düşer ve Gauri ona yardım etmeye çalışır.

Jagat, destek veya yardımına ihtiyacım yok deyip ayağa kalkmaya çalışır ama yine düşer. Gauri, bari neden gelemediğimi sor der ve ona fırsat hakkında bilgi verir. Her zaman sinemaya gidebiliriz, seninle iletişim kurmaya çalıştım, ama ulaşamadım, bu benim suçum değil der. Jagat asla suçun yok, benim için değil, başkaları için zamanın var der. Gauri, babasının içki içip annesinin hayatını mahvettiğini ve buna dayanamayacağını söyler.

Jagat, sensiz de eğlenip mutlu olabilmemi kıskanıyorsun der. Gauri, onun davranışlarından tiksinir. Gauri, Jagat’ın olayları bakış açısıyla anlatmaya çalışır. Film izlemenin senin için çok büyük bir şey olduğunu ve benimle vakit geçirmek istemedi fark etmedim der. Jagat, yarın gideriz ama benimle alay edip bana gülen adamlar orada olmayacak der.

Jagat kendi haline gülerken çok duygusaldır. Ağlar ve içmeye gitmedim, kalbinde herhangi bir yerim var mı, hayatında ne kadar önemli olduğumu bulmaya gittim der.

İkimizin Yerine 198. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 198. Bölüm Özeti 24 Mart Jagdiş İçki İçer (1 Yorum)