Sen Anlat Karadeniz Vedat Geri Dönecek mi? Vedat Yaşıyor mu?

Sen Anlat Karadeniz izleyicisi bir türlü Vedat’ı öz babası Fikret’in öldürdüğüne inanmıyor; gerçi izleyici de haklı Vedat defalarca ölümün kıyısından hatta içinden döndü ama zombi gibi her seferinde yeniden ve daha kötü olarak geri fırladı; ancak artık Vedat’ın Nefes meselesinden başka bir meselesi kalmadı zira geçmişe dönük tüm sırlar ortaya çıktı.

Sen Anlat Karadeniz dizisinde artık bir kötüyü değiştirmek, mücadelenin yönü ile oynamak gerekiyordu; son dönemlerde düşen reytingler sonrası Sen Anlat Karadeniz dizisi senaristleri beklenen düzenlemeyi yaptı ve Vedat Tahir ile Nefesi’ ayıramadan öldü. Eğer Vedat’ı öldüren Tahir olsaydı bu sefer yine Tahir ile Nefes ayrılmış olacaktı.Mehmet Ali Nuroğlu Sen Anlat Karadenize dönecek mi

İzleyici Vedat’ın öldüğüne inanamıyor

Sen Anlar Karadeniz izleyicileri Fikret’in oğlunu bir şekilde mezardan çıkaracağını düşünüyor; ancak Fikret mezardan çıkaracaksa neden vurdu oğlun. Fikret bakalım oğlunu öldürdüğü için kaç yıl ceza alacak? Fikret tehlikeli bir adam değil; oğluna göre çok daha mert biri.

Sen Anlat Karadeniz tarzı dizilerde düşman asker dizileri gibi sezonda iki üç kez değişmez ancak yeni gelen düşman da uzun soluklu gelir. Sen Anlat Karadeniz dizisinde Tahir ve Nefes’in yeni düşmana ihtiyacı yoktu; Tahir hem annesine hemde dayısına zaten düşman olmuştu. Saniye hanımın ve Fikret’in gerçek anne ve babasının katilleri olduğunu bilmesi Tahir’i çok rahatsız edecek ama Sen Anlat Karadeniz de işler çok daha fazla karışacak.

Sen Anlat Karadeniz Vedat Yaşıyor mu?

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Vedat artık öldü ve hiç bir şartta tekrar dirilmeyecek ve Tahir ve Nefes’in başına bela olmayacak zira onların başı yeni bir düşman ile büyük bir dertte zaten.

Mehmet Ali Nuroğlu Sen Anlat Karadeniz’e Dönecek mi?

Mehmet Ali Nuroğlu Sen Anlat Karadeniz’den kesin olarak ayrıldı ve şuanda hiç bir şekilde tekrar Mehmet Ali Nuroğlu’nun Sen Anlat Karadeniz’e dönme şansı yok.Sen Anlat Karadeniz Vedat Yaşıyor mu

Vedat Sen Anlat Karadeniz’e Geri Dönebilir mi?

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Vedat yıkandı paklandı toprağın altına gömüldü; korkacak bir şey yok hiç bir şartta Vedat Sen Anlat Karadeniz’e dönmeyecek ama Tahir ile Nefes’te mutlu olamayacak zira Tahir’in düşmanı mı biter; ancak Vedat’ın ölmesinden sonra bir hafta mutlu bölümler ve aşk dolu sahneler izleyeceğiz.

Sen Anlat Karadeniz Vedat Geri Dönecek mi? Vedat Yaşıyor mu? (3 Yorum)

  1. mezara begndın mı veta sayar ıstedın gıbı olmus mu heeee ınsallah gerı donemasın sen anlat kara denıze senın gıbı kutu havan gencu tamar geldı bana musade