İkimizin Yerine 214. Bölüm Özeti 9 Nisan Anandi Aklandı.

İkimizin Yerine dizisinde geldik 214. bölüme.  İkimizin Yerine dizisinin 9 Nisan salı günü ekranlara gelecek  yeni bölümünde Anandi aklanacak.

İkimizin Yerine 214. Bölüm Özeti

Anandi, Şravan’ın babasını otobüste görür ve otobüsü takip etmeye başlarlar. Sabah olur. Şravan’ın babası otobüsten iner ve bir yere yürür. Anandi ve ekibi de onu takip eder. Şravan’ın babası terk edilmiş bir binaya girer. Anandi‘ler kapıyı açar ve babasını Şravan‘a kimsenin haberi olmadan önce gitmen gerek derken görürler. Hepsi şok olur. Anandi Şravan’a çok kızgın. Şravan’ı yakalamak üzereyken aniden Şravan’ın babası dikkatlerini dağıtmak için şalını üzerilerine atlar ve Şravan’dan kaçmasını ister. Şravan oradan kaçmayı başarır ve koşar. Babası da öyle. Ancak Anandi ve ailesi onları kovalayıp yakalamayı başarır.

Anandi öfkeyle Şravan‘a gider ve onu sertçe tokatlar. Sonra babası ve Şravan’ı köye götürürler. Tüm köylüler onları görür ve Şravan’ın Sing ailesiyle neden olduğunu merak eder. Heth bir adamından Sing ailesinin Şravan’ı bulduğunu öğrenir. Heth, iyi bir haber olmadığı için onlara göz kulak olmasını emreder. Şravan ve babası onu satarsa, planının başarısız olacağını düşünür ve ne pahasına olursa olsun buna engel olacağını söyler. Evde, bazı köylüler Sing ailesiyle birliktedir. Şravan ve ailesi de oradalar. Basant, Şravan’ı tehdit eder ve ondan gerçeği söylemesini ister. Şravan, bunu Heth’in oğlunun isteğiyle yaptığını açıklar.

İlk önce ailenin güvenini kazanmak zorunda kaldım, sonra plan gereği kendimi ve Anandi’yi köyün önünde karaladım. Tanrı idolünü çaldım ve göle attım, sonra idolü bulmuş gibi yaptım.  Anandi’nin kaçırılmasından önceki gece eve gelip Anandi’nin kıyafetlerini ve takılarını çaldım, böylece insanlar Anandi’nin isteyerek kaçtıklarını düşüneceklerdi. Anandi ve Jagat’ın fotoğrafını gördüm ve Anandi‘yi iyice karalamak için bilgisayarda fotomontaj yaptım.

Ertesi sabah, adamlarla birlikte Anandi’yi kaçırdık der. Hepsi şok olur. Anandi, öfkeyle, üzücü hikâyesini dinleyince ona iş bulduğunu, böyle bir şey yapabileceğini asla düşünemediğini söyler. Şimdi, kaçıranların neden bana zarar vermediklerini, hatta ipeksi giysilerle bağladıklarını anladım, böylece vücudumda hiç iz olmayacak ve isteyerek kaçtığım kanıtlanacaktı der. Bir yabancıya güvenmesinin onun suçu olduğunu söyler.

Anandi Şravan’da bağırmaya devam eder. Sonra köylüler Şravan ve ailesine bağırıp Şravan’ı döverler. Şravan’ın ailesi onları durdurmaya çalışır, ancak başaramazlar. Sonra Sing ailesinden af dileyerek köylüleri durdurmalarını isterler. Bairon köylüleri durdurur ve duygularını anladığını söyler ama onları polise vermeleri gerekir. Hepsi, Heth’in oğluna karşı dava açmak için karakola gelir.

Müfettişi bir şey söylemeye çalışır. Birden Heth oğlunu oraya getirir, onu müfettişin masasına iter ve ondan utandığını söyleyerek onu döver. Babanın itibarını mahvettin falan diye oğlunu herkesin önünde azarlar ve polise onu tutuklamasını söyler. Bairon‘lar şok olur. Müfettiş Bairon’a, ben de Heth‘in Anandi kaçırıldığı için oğlunun karakola getirdiğini söyleyecektim der. Bairon‘lar Heth’e tepki göstermez ve giderler. Sonra Heth oğluna yaklaşır ve gerçekten kızgınmış gibi onun başını tutar.kimizin Yerine 214. Bölüm resimleri

Çok kısık bir sesle onunla konuşur. Şravan’a, bilerek kendi ismini değil, oğlunun adını almasını söylemişti. Böylece bu davadan kurtulur ve oğlunu da kurtarmayı planlayabilir. Sonra tekrar oğluna bağırmış gibi yapar ve müfettişe onu tutuklamasını söyler. Karakolun dışında, köylüler Anandi’den özür diler. Anandi her şeyi unutmalarını söyler. Hepsi gider. Heth, her şeyi uzaktan izler ve Anandi‘de politikacı olacak tüm niteliklerin olduğunu söyler.

İkimizin Yerine 214. bölüm özetinde Anandi, insanların kalbini nasıl kazanacağını biliyor der ama henüz yenilgiyi kabul etmez. Eve gelince, Bairon onlara kızı Anandi’yi çok sevdiği için ona helva yaparak mutluluğunu göstermek istediğini söyler. Basant da ona katılır. Anandi nasıl yapacaklarını merak eder, ama Sumitra onlardan yapmasını ister. Her ikisi de mutfakta helva yapmak için yarışır. Gehna, Anandi ve Sumitra onlara güler. Helva yaparken çok komik sahneler yaşanır. Bairon Anandi’yi eliyle besler. Anandi duygusallaşıp ve Bairon‘un baba sevgisinin çok güçlü olduğunu söyler. Sumitra ortamı hafifletmeye çalışır ve helvanın çok lezzetli olduğunu söyler. Artık herkese helvayı bu iki kardeş pişirmeli der. Hepsi güler.

Heth aileyi görmeye gelir. Basant neden geldiğini sorar. Heth, oğlumun yaptığı şey için özür dilememin bir anlamı yok, ama onu ​​affetmenizi umuyorum der. Oğlunun davranışı için özür diler. Basant, hiç kimsenin olanları unutamadığını ve Heth’in ailesi ile ilgili düşüncelerini herkesin bildiğini söylüyor. Heth, tekrar özür diler ve bunu yapması gerektiğini hissettiğini belirtir. Sumitra evin huzuru için Puja yapmaya Basant ve Bairon’u ikna eder.

İkimizin Yerine 9 Nisan Özeti Devam Ediyor

Sumitra, Dadisa’ya Puja‘dan bahsetmek ister, ama Bairon, Dadisa’nın soru soracak diye onu durdurur. Zamanı gelene kadar Dadisa’nın bir şey bilmesini istemiyorlar. Jagat ve Gauri ders çalışırken, Jagat, Gauri’ye süt falan getirip onu yatıştırmaya çalışır. Onunla ilgilenir. Gauri, onunla ilgilendiği zaman çok sevildiğini hissettiğini söyler ve yaptığı şey için teşekkür eder.  Anandi, Jagat’la kaçışını ve ona ihtiyacı olduğunda onunla nasıl ilgilendiğini hatırlar.

Yardımları için Jagat‘a teşekkür etmesi gerektiğini düşünüyor. Jagat ve Gauri yatakta göz göze bakarak romantizm yaşarlar. Telefon çalar ve Gauri almaya gider. Gauri Anandi’nin adını görür ve Jagat’a verir. Jagat ismi görünce aramayı keser. Anandi, çağrının kesildiğine şaşkın. Jagat Gauri‘yi uyutur ve iyice kontrol eder. Telefonunu alıp Anandi’yi aramak için odadan çıkar. Anandi salıncakta kendisiyle Jagat’ı düşünür. O sırada Jagat arar.

Jagat, daha önce açmadığı için Anandi’den özür diler. Anandi yaptıkları için teşekkür eder, bana olan güvenin çok önemli, eğer bana inanmasaydın onurumu yitirirdim der. Anandi, Şravan ve ailesinin hapiste olduklarını söyler. Kışkırtanın da Heth’in oğlu olduğunu söyler. Jagat, her şeyi unut ve kötü bir şey yapamayacağın için sana zarar gelmesine izin vermem der. Jagat dönünce kaynanasını görür.

İkimizin Yerine 9 Nisan özetinde kaynana, Gauri’nin söyledikleri için geçmişini göz ardı edip sana güvenmemizin teşekkürü bu der. Anandi‘ye öteki kadın diyor. Gauri’nin çocuğunun yanındasın, ama Gauri’nin de yanında olduğundan her zaman korkuyorum der. Jagat, ona Anandi‘ye öteki kadın değil, adını söylemesini ister. Bir zamanlar eşimdi ve sorumluluğum var, ama onunla bir ilişkim yok der. Kaynana, eğer böyle giderse Gauri’nin kırılacağına ve eski karın Anandi‘ye döneceğine inanıyorum der.kimizin Yerine 9 nisan resimleri

Gehna ve Sumitra mutfaktayken Anandi gelir ve ortam sessizleşir. Anandi Dadisa olmadan her şey boş gözüküyor, onu özlüyorum der Evdeki Puja devam eder, herkes Anandi’nin mutluluğu ve durumundan bir çıkış yolu bulmasına dua eder. Anandi, gelir ve onlara teşekkür eder. Bir köylü eve gelir ve Bairon ile Sarpanç’ın konumu hakkında konuşmak ister. Aklında ideal biri olduğunu, bu pozisyon için biçilmiş kaftan olduğunu söyler. Bu kişinin zaten çok değişiklik yapmaya yardım ettiğini söyler ve Anandi‘nin adını açıklar. Herkes şok olur.

Anandi, onu düşündüğü için teşekkür eder, ama ben bile bu kadar büyük bir şeyi düşünemem, daha öğrenmem gereken çok şey var ve böyle bir pozisyon alma kabiliyetim olduğunu düşünmüyorum der. Anandi, evde Dadisa olmadan karar veremediğini ve görüşlerini aldığını söyler. Bairon, kesin bir karar vermeden önce düşünmesini ister.

Anandi, Bairon ve Basant’ın çokça bildikleri ve çocukluğundan beri orada yaşadıkları için Sarpanç pozisyonuna onları koyar. Bairon, her zaman işlerle meşgul olduklarını ve zaman bulamayacaklarını söyler. Basant da Anandi’den işi kabul etmesini ister. Mevcut Sarpanç, kararını yeniden düşünmesini ister.

İkimizin Yerine 214. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 214. Bölüm Özeti 9 Nisan Anandi Aklandı. (2 Yorum)

  1. Harika ela kimodurcokkk beyendim baxiram elaaa
    Ama Qauriden hic hosum gelmiyo
    Cokk kotu kizdir