Savaşçı Devam Edecek mi? Yeni Sezon Olacak mı? 2019 2020

Savaşçı Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Savaşçı dizisi 4. sezon 77. bölüm 13 ekim 2019 pazar günü başlayacak.

Savaşçı 77. Bölüm Yeni Sezon Fragmanı

Savaşçı Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

Savaşçı dizisinin 2019 sezonunu 76. bölümü ile 26 mayıs 2019 pazar günü noktalayacağı açıklandı. Savaşçı dizisi 26 mayısta sezon finali yaparak sezonu iki hafta önce kapatmış oluyor.  Savaşçı dizisi 77. bölümü ile 2019 2020 yeni sezonunda yeniden izleyicisi karşısında olacak.

Savaşçı 2019 2020 Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Savaşçı dizisi maddi sıkıntılar çeken bir yapım şirketi olan Limon Film’in dizisi. Eğer Limon Film maddi sorunlarını çözer ve yeni sezon çekimleri de aksaklık, sakatlık yaşanmadan başlarsa Savaşçı dizisi 4. sezona 16 Eylül 2019 tarihinde başlamasını bekliyoruz.

Savaşçı Yeni Sezon 57. Bölümde Neler Olacak?

Savaşçı dizisi ilk 3 sezona ile belli bir çizgide ilerledi ve bordo bereli Kılıç timi konseptini hiç bozmadı. Her ne kadar Savaşçı dizisinin 26 mayıs pazar akşamı ekranlara gelen 56. bölüm sezon finalinde Emre ve Galip gibi iki önemli karakterin yanında Kubilay ve Birsen gibi karakterler de diziden ayrılsa da dizi yine Kılıç timi konseptinde devam edecek. Savaşçı dizisinde Kılıç timine yeni askerler dahil olacak.

Güncelleme 3 nisan 2019 Savaşçı dizisi set ekibi ücretlerinin bir kısmının ödenmesinden sonra 3 nisan çarşamba günü yeniden sete çıktı. Büyük ihtimal ile bu ücret krizinden dolayı bir hafta izleyici ile buluşamayacak Savaşçı dizisi

Limon Filmin sevilen dizisi Savaşçı’da krizler bitmiyor. Eskişehir ve Ankara’nın dağlarında kar kış demeden çekimler yapan ve pazar akşamlarının en çok izlenen dizisi olmaya devam eden Savaşçı dizisi seti bir kez daha durdu. Daha önce iki sefer Savaşçı seti ücret krizinden durmuş ve dizi iki hafta ekranlardan uzak kalmak zorunda kalmıştı; sonunda yetkililerin ve oyuncu sendikalarının devreye girmesi ile Limon Film uzun zamandır ödeme yapmadığı Savaşçı oyuncularına bir kısım ödeme yapmış ve Savaşçı dizisi çekimlere devam etmişti.

Benzer bir durum ise mart 2019 da gerçekleşti. Murat Serezli, Berk Oktay ve Sarp Levevendoğlu gibi Savaşçı dizisinin bel kemiği olan başrol oyuncuları ile birlikte bir çok yan rol oyuncularına bölüm ücretleri uzun zamandır ödenmiyordu. Dizinin aldığı yüksek reytingler ve aldığı yeni sezon onayına rağmen hala hak ettikleri parayı alamayan Savaşçı oyuncuları sonunda isyan bayrağını çekti ve Savaşçı setine çıkmama kararı aldı.

Hal böyle olunca mart ayının s0n haftası Eskişehir’de bulunan Savaşçı setinde çekimler gerçekleştirilemedi. Şuanda Savaşçı dizisi seti bir hafta gecikti; eğer çok acil bir önlem alınmaz ve oyuncular sete çıkmama kararından vazgeçmez ise Savaşçı dizisi 71. bölümü ile 21 nisan 2019 pazar akşamı ekranlarda olamayacak. Aslında 31 mart pazar akşamı da Savaşçı dizisi seçim programları nedeniyle yayında olamamıştı; yani şuanda aslında Savaşçı seti planlamasından çokta sapmış değil; ancak Limon Film yine oyunculara parasını verecek çıkan yaygara yanına kara kalacak.

Savaşçı dizisi yapımcısı Limon Film kısa sürede oyuncuların parasını verecek ve bu kriz çözülecektir; Limon Filmin başka çaresi yok; en kötü ihtimal ile Fox TV’nin kendi yapım şirketi veya başka bir yapım şirketi Savaşçı dizisi yapımcılığını devralıp oyuncuların parasını ödeyerek diziyi devam ettirecektir. 

Savaşçı Yeni Sezon’da Devam Edecek mi? 2019 2020

Savaşçı dizisi bilindiği üzere yayın hayatına 9 Nisan 2017 Pazar akşamı başlamış ve yine 9 Nisan 2019 da 2. yıl dönümünü kutlayacaktı; ancak tatsız para meseleleri Savaşçı dizisinin geleceğini de olumsuz etkiliyor. Show TV’nin Nöbet dizisi hamlesi tutmadı ve Savaşçı’ya zarar veremedi ama Savaşçı dizisi yapımcısı Lim0n Film  kendi dizisine en büyük zararı verdi.

Fox TV Savaşçı dizisinin 4. sezonunun da çekilmesini istiyor ve Savaşçı dizisi yapımcısı Limon Filme 2019 2020 yeni sezonunda da pazar akşamları Savaşçı ile deva etmek istediğini açıkladı. Zaten maddi olarak zor durumda olan Limon Film her durumda Fox TV’den gelecek sıcak parayı reddetmeyecek ve Savaşçı’yı 4. sezonda da çekmek isteyecektir.

Savaşçı Yeni Sezon Olacak mı?

Savaşçı dizisi ile ilgili herhangi bir büyük olumsuzluk olmaz ve Savaşçı  dizisi başrol oyuncuları Murat Serezli, Berk Oktay ve Sarp Levevendoğlu diziden ayrılmak istemez ise Savaşçı dizisi 4. sezonunda da Fox TV’de yoluna kaldığı yerden devam edecektir.

Savaşçı Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

Savaşçı dizisinin 76. bölümü ile 26 mayıs pazar akşamı 3. sezon finalini yaparak ekranlara veda etmesi planlanıyor; ancak ücret krizi biraz daha uzarsa bu durumda Savaşçı dizisi 75. bölümü ile 26 mayısta ekranlara veda edecektir kısa süreliğine.

Savaşçı Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 4. Sezon

Savaşçı dizisi 72. bölüm ekim 2019 da ekranlarda olacaktır. Savaşçı dizisi diğer diziler gibi sezona eylül ayının 2. haftası değil ekim ayının ilk haftası başlaması bekleniyor. Daha önce ki sezonlarda Savaşçı dizisi hem ekim ayında sezona başladı; çünkü kış aylarının zorlu şartlarında çekimler durma noktasına gelindiği için stok çekimler eylül ayında yapılıyor.

Savaşçı Devam Edecek mi? Yeni Sezon Olacak mı? 2019 2020 (11 Yorum)

  1. Bence devam etsin diyorum inşallah yakında Mert kılıç ve Mehmet Korhan Fırat Dilara büyük Bayraktar Bora

  2. Cok seviyorum bu diziyi. Devam etmesini istiyorum. Tüm dizi oyuncularina saygilarimi iletirim. Türkün özü var olsun!

  3. Bu dizi bana hayat veriyor kendi yaşayamadıklarımızı izleyerek yaşıyoruz ve bunu bizler sadece dizi olarak görmüyoruz askerlerimizin bizler için neleri feda ettiklerini görmekteyiz ve bu dizinin devam etmesi için biz izleyicilere ne düşerse yapmya hazırız allah türkü korusun .

  4. Savaşçı 73.bölüme çırpınırdı Karadeniz türküsünü ekler misiniz.Ha bu arada lütfen final olmayın.

  5. ☀️Savaşçı☀️Dizisin Yeniden Yoluna Davam Etmesi Cok Gözel Savaşçı Dizisin Oyuncuları Gözel Secilip Dizinin Oyuncuları Deyişmese İyi Olar Zaten Diziler Sezondan Kayıtdığda Tanınmaz Olur Oyuncular Yenilenir Bütün Diziler Bunu Yaşayır☀️Savaşçı☀️Dizisin Retinki İyi Umarım İki Sezonda Davam Eder Dizi Kolektivine Uğurlar Arzu Ediriz Yeni Sezonada Yeni Başarılar☀️☀️Türküye Halkın☀️☀️Savaş Bölgesinde Şehid Olan Şehidlerimize Allah Rehmet Etsin Kebirleri Nurla Dolsun Ezan Oldum Dinmedim Bayrak Oldum İnmedim Şehid Oldum Ölmedim Adım Müselman Soyadım☀️Türk☀️Benim Bir Bak Tarike Türke Baş Kaldıranın Sonu Ne Olmuş Eger Tek Kişi Bir Orduya Meydan Okuyorsa Bilin Ki O Bir Türkdür Türkler Savaşmaya Başlarsa Şeytanı Çehennemde Esir Alır Cengiz.Han ☀️Şehidlerimizin☀️Ailelerine Rabbim Hz.Yusifin (S.A.V) Sebrin Bekş Etsin