İkimizin Yerine 216. Bölüm Özeti 11 Nisan Phuli‘ye Büyük Şok

İkimizin Yerine dizisi 216. bölümü ile 11 Nisan perşembe günü ekranlarda olacak. İkimizin Yerine  dizisinin yeni bölümünde Phuli bilmeden taşıyıcı anne olarak kullanıldığını öğrenir.

İkimizin Yerine 216. Bölüm Özeti

Phuli’nin annesi Dadisa‘lara gelir. Phuli’nin doğumu için birbirlerini tebrik ederler. Annesi, üzgün ​​olsa da, uzun yıllar çocuğu olmayan bir ailenin bazen sert bir eylemde bulunduklarını anlar. Anandi ve Phuli‘nin annesi törene gidecektir. Phuli kaynanasına isim koyma töreninde giymesi için yeni sârilerinden birini verir. Phuli, tören için çok heyecanlıdır.

Kaynanasının Phuli‘ye karşı tutumu serttir. Phuli, onlara Anandi’nin bebek için önerdiği adı(Şlok) bildirir. Kocası (Barat) bunun iyi bir isim olduğunu, ama yine de Rahibe soracaklarını söyler. Kaynana bebek ile oynar ve giderken Phuli‘nin ona seçtiği sâriyi düşürür ve üzerine basıp geçer. Phuli üzülür ama babaanne olma sevincinden dolayı hiçbir şeye odaklanmadığını düşünerek kendini rahatlatır.

Anandi mağazadayken herkes ona Sarpanç olduğu için saygı gösterir. Anandi oyuncak ve diğer eşyaları alır ve Gauri hamile kaldığında Jagat’ın bir sürü oyuncakla eve geldiğini hatırlar. Anandi başka bir oyuncak daha almak ister ama parası yok. Bu yüzden Gulli bunu öder. Evde Anandi, çocukluk oyuncaklarına bakar ve Jagat’la geçirdiği zamanı hatırlar. Jagat’a çağrı yapıp kapatır.

Jagat, onu geri arar. Anandi, Jagat’ı Phuli’nin bebeği hakkında bilgilendirir.  Ayrıca ona Sarpanç olduğunu anlatır. Jagat şok olur ama bundan memnun. Jagat bunu Gauri’ye de söylemek ister ama konunun Anandi ile ilgili olduğunu düşünüp vazgeçer.

Gauri, hastaneye gidecektir. Jagat gece vardiyasından döner. Gauri onu bırakmasını ister ama Jagat çok yorgun olduğunu söyler. Gauri kızar ve gider ama çantasını unuttuğunu anlar. Bu arada Jagat, Anandi’yi arar ve onu Sarpanç olduğu için tebrik eder. Phuli’nin bebeğine onun adına da bir şeyler hediye etmesini ister. Anandi yapacağını söyler.

Gauri Jagat‘ı görür ve Anandi ile konuştu diye ona bağırmaya başlar. Anandi bunları dinler ve kapatır. Gauri, Jagat’a araba taksitlerini ben ödüyorum ama kullanamıyorum diye alay eder. Jagat kızar. Gauri bir hışımla gider.

İkimizin Yerine 216. bölüm özetinde Anandi ve Gulli bir sürü oyuncakla Phuli’nin evine gelir. Anandi mutlu bir şekilde bebekle oynar. Tüm oyuncakları Phuli’ye verir. Jagat adına da bir oyuncak ayı verir. Phuli’nin kaynana gelip bebeği alır ve Phuli’den Puja’ya gelmesini ister. Anandi şaşırır. Puja töreni yapılır ve isim verme töreni başlar. Phuli, Anandi’ye önerdiği ismin (Şlok) iyi olduğunu, kocasıyla kaynanasının da beğendiğini söyler.

Anandi, kaynanadan bebeği bir süre ona vermesini ister, ama kaynana ona kaba davranır. Tören başlarken birisi Phuli‘nin kocası Barat‘ı arar. Cevaplamak için bir kenara gider. Anandi şaşırır. Anandi, hediyeleri almak için içeri girer ve Barat‘ı bir kadınla konuşurken duyar.

Barat, kadına her şeyin istediği gibi gideceğine söz verir. Anandi düşünceli. Barat törene döner ve bebeğin adının Ganşyam olduğunu açıklar. Anandi, Phuli ve kaynanası şok olur. Anandi Barat’tan şüphelenir.kimizin Yerine 216. Bölüm resimleri

Gauri hastaneye gelir ve Şivani ile karşılaşır. Şivani onun çok sinirli olduğunu anlar ve onu ısrarla kantine götürür. Sonra Gauri kendine ve çocuğuna karşı güvensiz hissettiğini söyler. Çünkü Jagat’ın 1 karısı onu terk etmiyor ve Jagat’ı onunla paylaşmış gibi hissediyor. Şivani‘ye, Jagat‘la hikâyesini anlatır. Gauri, bir insan nasıl bu kadar bencil ve zeki olabilir diye Anandi’yi suçlar.

İkimizin Yerine 11 Nisan Özeti Devam Ediyor

Anandi, Jagat ile hiçbir ilişkisi olmayacağını söyledi, öte yandan Jagat‘a yardım ederek veya yardım isteyerek ve saçma kaçırılma hikâyeleri yayarak Jagat‘ı çekmeye çalışıyor der. Şivani, onun yanında olduğunu ve Jagat’a olan inancını korumasını söyler. Gauri’nin hayatında bazı değişiklikler getirmesi gerektiğini söyler. Tıbbi kamplara giderken seni de yanıma almak isterdim ama bu, senin için zor bir yolculuk olur der.

Phuli’nin evinde Phuli, Anandi ve Gulli kaçırılma olayını konuşurlar. Phuli duygusaldır ve Anandi’nin güvenliği için Tanrıya şükür eder. Anandi, ailesi ve arkadaşları nedeniyle çok şanslı olduğunu söyler. Phuli, kocasının bebeğin ismini son dakika değiştirdiği için üzgün olduğunu söyler.kimizin Yerine 11 Nisan resimleri

Anandi, kötü hissetmediğini söyler ama içinden Barat’ tan şüphelenir. Anandi, bebekle oynar. Phuli, burada olmasının harika olduğunu söyler. Anandi, ona Jetsar’a gelmesini önerir. Phuli, kaynanası gelince ona sorar. Kaynana kabaca reddeder. Sonra ses tonunu değiştirir ve bebeğin sağlığı için iyi olmayacağını söyler. Phuli durumu yönetmek için kabul eder. Anandi, kaynanadan da şüphe duyar.

Basant ve Bairon telefonda Dadisa ile konuşur ve ona her şeyin yolunda olduğunu söylerler. Bairon, aile üyelerine Badi’nin artık iyi olduğunu ve Dadisa’nın yakında geleceğini söyler. Phuli bebeğin ağladığını duyar ve odaya koşar. Kaynanasını bebeği biberonla beslemeye çalışırken görünce şok olur. Bebeği alır ve daha çok küçük olduğunu söyler. Kaynana, geleceğe dair bir garanti olmadığı için bebeği sensizliğe alıştırıyorum der. Gelecekte onu besleyemezsen biberonla beslenmesi daha kolay olacak der.

İkimizin Yerine 11 Nisan özetinde Phuli, hiçbir yere gitmeyeceğini söyler. Fakat kaynana hâlâ garip sebeplere devam eder. Phuli gerilir. Anandi, Phuli’nin kaynanasını düşünür ve o da gerilir. Phuliyi arar ve kaynanasının garip tavrını sorar. Fakat Phuli her şeyin yolunda olduğunu söyler. Kaynanam bebeğe karşı çok evhamlı ama beni hala çok seviyor der. Anandi ona her zaman onunla birlikte olduğunu söyler ve çaresizce onu ve bebeği görmek istediği zaman gelmesini söyler.

Gehna bunu duyar ve kötü olur. Gehna mutfağa gelir ve Sumitra’ya Anandi’nin Phuli ve bebeğini gördükten sonra çok mutlu olduğunu söyler.  Gehna, eğer Anandi ve Jagat birlikte olsaydı, Anandi’nin de anne olacağını söyler. Anne olmak bir kadın için çok özel bir şey ve onsuz bir kadın eksik hissediyor, o da eksikliğini hissediyor olabilir der. Anandi gözyaşlarıyla bunu duyar. Sumitra ve Gehna durumu yönetmeye çalışır. Anandi, Gehna’nın haklı olduğunu söyler.

Phuli’nin bebeğini gördüğünde, onun içindeki anne sevgisini fark ettim ama Nandu olduğu için kendimi eksik bulmuyorum, Sugnanın çocuğu, Phuli’nin çocuğu ve öğrencilerim de var der. Phuli ve bebeği uyuyor. Yüzü kapalı bir kadın gelir ve bebeği alır. Phuli uyanınca endişeyle dışarı koşar.

O bayanın bebeğine biberonla süt verdiğini ve bir çeşit kutlama için hazırlıklar yaptığını görür. Phuli öfkeyle bayana bağırır. Bayan yüzünü açar. Phuli, düğünden sonra ona lanet eden kadın olduğunu hatırlar ve şok olur. Phuli bebeğini almak isteyince, kadın vermez. Phuli yine ona çık evimden diye bağırır. Bayan kabaca, bu benim evim, bu benim bebeğim diyor. Phuli şoklarda.

İkimizin Yerine 216. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 216. Bölüm Özeti 11 Nisan Phuli‘ye Büyük Şok (2 Yorum)