İkimizin Yerine 223. Bölüm Özeti 18 Nisan Gauri Jagat‘ı Ailesinden Soğutur

İkimizin Yerine dizisi 223. bölümü ile 18 Nisan perşembe günü Kanal 7 ekranlarında olacak. 223. bölümde Gauri kocası Jagat’ı köyünden ve ailesinden koparmak ister. Gauri Jagat’ı kaybetmekten korkmaktadır.

İkimizin Yerine 223. Bölüm Özeti

Jagat, Gauri’ye nereye gittiğini sorar. Gauri Bopal’e gittiğini söyler. Jagat, bu bilet Bopal için değil deyince Gauri, Bopal’a direkt gidemediğini, bu yüzden Jaipur üzerinden gittiğini söyler. Jagat tatmin olmasa da Gauri onu inandırır. Anandi odasında Jetsar’da uygulanabilecek bazı gelişim planları için çalışır.

Bairon, maaşını yatırmak için Phuli’ye banka hesabı açmak için bir form verir. Anandi teşekkür eder. Ertesi sabah, Gauri, Jagat’ı geç oldu diye uyandırır. Bazı romantik anlar yaşarken Gauri’nin annesi gelip romantizmi bozar. Jetsar’da, eve Anandi’nin okuduğu üniversiteden bir zarf gelir. Aile, Anandi’nin sınav sonucu olması gerektiğini düşünerek heyecanlı. Basant açar ve kocaman bir gülümsemeyle sınavda çok iyi notlar aldığını söyler. Hepsi sevinir.

Bairon, mezun olduğu için Anandi‘yi tebrik eder. Basant, şeker dağıtmak için Makan’a para verir. Mumbai’de Gauri evi çok güzel süsler ve notlarla Jagat‘ı terasa çeker. Mum ışığında akşam yemeği yerler. Jagat şaşırır ve çok etkilenir. Gauri, ailesinin bir yere gittiklerini ve Jagat‘ı şaşırtmak için bunu ayarladığını söyler. Gauri masraflarım arttıkça kredi çekmem gerekecek der.

Jagat kabul etmez ve aracın ödemesinin yapıldığını, Bade Papa’dan maddi yardım aldığını ve bu krediye gerek olmadığını söyler. Gauri, Bade Papa‘dan yardım almayı bıraktım der. Jagat üzgün ve ne zaman olduğunu sorar. Gauri son zamanlarda diyor. Eğitimim bittiği için, ondan yardım almayı garipsedim der.

Jagat, aynı fikirde olduğunu söyler ama neden kararını benimle paylaşmayı hiç düşünmüyorsun der. Bana bilgi vermeden birçok şey yapıyorsun der. Gauri, Sumitra’nın meydan okumasını hatırlar ve Jagat‘ı idare eder. Jagat‘ın da ailesinden yardım almayı bırakmasını ve kimseye muhtaç olmadıklarını söyler.kimizin Yerine 223. Bölüm Özeti resimleri

İkimizin Yerine 18 Nisan Özetinde

Jagat mutludur ve Gauri’nin bu şartlarda dinlenmeye ihtiyacı olduğu için ekstra vardiyada çalışmasına izin vermeyeceğini söyler. Abhişek Dadisa‘lara gelir ve Şiyam’ın adresini sorar. Ancak yol tarifini anlayamaz ve Anandi onu götürür. Gauri, Jagat’ın dolabında ailesinin fotoğrafını bulur. Abhişek Varun‘u tedavi ederken Varun ayağa kalkar ve yürümeye çalışır. Düşmek üzereyken Abhi ve Asha onu tutar. Bu arada yanlışlıkla ikilinin elleri değer. Anandi aralarındaki çekimi fark eder. Asha elini çeker.

Hepsi Varun’un ilerleyişinden memnun. Varun, Jagat’a sağlık durumunu anlatmak isterken Sugna bundan kaçar. Asha Abhi’ye çay verir. Abhi bunu takdir eder. Anandi gülümser. Jagat eve gelir ve ailesinin fotoğrafını odasının duvarında görünce sevinir. Gauri’ye sorar. Gauri, çerçevelenirse iyi hissedeceğini düşündüğünü söyler.

İkimizin Yerine 18 Nisan özetinde Jagat, duygulanır ve Dadisa ile ailesinin onu nasıl sevdiğini söyler Gauri’ye teşekkür eder. Gauri, ona güzel hatıraları hatırlamanın iyi olduğunu söyler ama artık seni sevmiyorlar der. Jagat kötü hisseder ve gider. Mutfakta, annesi Gauri’ye o fotoğrafı neden odasında tuttuğunu sorgular.imizin Yerine 18 Nisan resimleri

Gauri, fotoğrafın Jagat‘a, ailesiyle iyi ve kötü günlerini hatırlatacağını söyler. Kötü anılar arayı daha fazla açacak. Ayrıca kendisine Sumitra’nın meydan okumasını hatırlatacak ve Jagat’la ilişkisindeki zorluklarla mücadele etme gücü verecek

İkimizin Yerine 223. Bölüm Fragmanı