İkimizin Yerine 227. Bölüm Özeti 22 Nisan Mahavir Anandi‘ye Kızgın

İkimizin Yerine 227. Bölüm de Mahavir Anandi‘ye Kızgın. İşte İkimizin Yerine  22 Nisan özeti.

İkimizin Yerine 227. Bölüm Özeti

Nagor’daki evde Nandu koşarak mutfağa gelir ve Gehna‘ya bugün günlerden ne diye sorar. Gehna aniden oğlunun doğum günü olduğunu hatırlar. Unuttuğu için Nandu’dan özür diler ve bugün en sevdiği yemeklerin hepsini yapacağına söz verir. Ama Nandu çok mutsuzdur ve ikna olmaz. Beni Jetsar’daki ailemden ayırdın, buradaki ailemle hiç hevesim yok der. Mumbai’de, Gauri Jagat‘a ona ailesinin doğum tarihlerini verdiğini söyler ve Nandu‘nun doğum gününü hatırlatır.

Jagat Nandu’ya bir kart göndermeyi düşünür. Ama Gauri, kart vaktinde ulaşamaz ki Nandu’yu arayıp tebrik et der. Jagat ikna olur. Gehna Basant’a oğlunun doğum gününü unuttuğunu ve Nandu’nun Jetsar’daki ailesiyle arkadaşlarını özlediğini söyler. Basant’a Nandu’yu bir okula kaydettirmesini, okulda yeni arkadaşlar edineceğini ve oraya alışacağını söyler. Birden Basant’ın telefonu çalar. Basant, Bairon‘un sürekli arayıp onu rahatsız ettiğini söyler.

Telefonunu alır ve Bairon’dan, Nandu’yu kutlamak için aradım yazan bir mesaj görür. Jagat Anandi’yi arar ve Nandu’yu tebrik etmek için aradığını söyler. Anandi ne diyeceğini bilmez. Jagat, Nandu’nun evde olmadığını tahmin eder ve gece döndüğünde arayacağını söyler. Anandi, hepsinin gece geri döneceğini umduğunu söyler. Jagat anlayamaz ve kapatır. Nagor‘da, Nandu yalnız oturup kriket oynayan bazı çocukları izler. Mahavir gelir ve neden burada yalnız oturduğunu sorar.

İkimizin Yerine 227. bölüm özetinde Nandu, kimse doğum günümü hatırlamadığı için üzgünüm ve Jetsar’ı ve arkadaşlarımı özlüyorum der. Mahavir ona gidip oradaki çocuklarla oynamasını ve arkadaş edinip doğum gününe davet etmesini söyler ama Nandu ikna olmaz. Mahavir, Basant ve Gehna’nın gelmesinden dolayı Jetsar’da büyük bir sorun olduğunu tahmin eder.

Bairon’u arayıp Nandu’nun doğum gününe davet eder. Sonra Gehna gelip telefonu kapatır. Mahavir neden kapattığını sorar. Gehna, Bairon, Sumitra ve Anandi ile gelirse Basant’ın hoşlanmayacağını söyler. Mahavir ondan gerçeği söylemesini ister ama Gehna mutfağa gider. Mahavir oraya gelir ve onu gerçeği anlatması için ikna eder.

Gehna tüm olayları Mahavir’e anlatır. Jagat Anandi’yi arar ve bir şeylerin yanlış olduğunu bildiğini söyler ve ona neler olduğunu anlatmaya zorlar. Anandi, Jagat’a her şeyi anlatır. Mahavir ve Jagat ayrı ayrı şok olurlar. Mahavir, Anandi’ye ailesini utandırdığı ve Basant‘a konseyin önünde hakaret ettiği için kızgın.

Jagat, Basant’ın fevri olduğunu ve kızınca mantıklı düşünemediğini söyler. Jetsar’a gelmeyi teklif eder. Anandi ona gelmemesini söyler ve şimdi neyin doğru neyin yanlış olduğu umurumda değil, sadece Basant ve Gehna’nın dönmesini istiyorum der. Jagat, Anandi’ye onu haberdar etmesini söyler. Anandi telefonu kapatır ve Sugna ve çocuklarını orada dururken görür.kimizin Yerine Basant evden gitti resimleri

İkimizin Yerine 22 Nisan Özetinde

Sugna her şeyi duymuş ve şok olmuş. Mahavir, Anandi’yle ilgili homurdanıyor. Gehna ona Anandi ve diğerlerinin oraya gelmemesi gerektiğini söyler. Mahavir gelmeleri gerektiğini söyler. Jetsar’da Bairon hediyelerle eve gelir ve sevinçle herkese Nagor’a gitmeye hazırlanmalarını söyler.

Sugna çocukları içeri alır. Sumitra Bairon’a, Basant’ın onları görmek isteyip istemediğini sorar. Bairon, Mahavir’in bir şey bilmediğini söyler. Sumitra Basant’ın hoşlanmayacağı için tereddüt eder. Bairon ve Anandi gitmesini söylerler.

Bairon, en azından Basant ve Gehna’yı geri dönmeye ikna etmeye çalışmak için gideceğini söyler. Sumitra kabul eder ve her şeyin yoluna gireceğini umar. Mumbai’de Jagat endişelidir. Gauri, sorun ne diye sorar. Jagat, Nandu’yu kutlamak için Anandi’yi aradığını söyler.

İkimizin Yerine 22 Nisan özetinde Gauri kızar ama belli etmez. Jagat daha sonra her şeyi Gauri’ye anlatır. Nagor’da, Basant, Gehna’nın Mahavir’e gerçeği söylemesinden memnun değil. Babam sadece gidecek yerim yok diye Nagor’a geldiğimi düşünebilir der. Gehna, Mahavir’in gerçeği bir gün başka şekilde öğreneceğini söyler.

Ayrıca Mahavir’in oğlunu kötü düşünmeyeceğini söyler. Gauri, Jagat’a Anandi sana sadece kendi versiyonunu anlattı, gerçeği kim bilebilir ki der. Bairon‘lar Nagor’a gelir. Herkes, Nandu‘yu tebrik eder. Nandu onları görmesine çok sevinir. Mahavir gelip çocukları içeri gönderir. Herkes onun duasını alır. Mahavir Anandi’yi kutsamaz ve ona ailesindeki yaşlılara hakaret ettiği için bağırır.

İkimizin Yerine 227. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 227. Bölüm Özeti 22 Nisan Mahavir Anandi‘ye Kızgın (1 Yorum)