İkimizin Yerine 23 Temmuz Özeti Sançi Jagdiş’e Aşık

İkimizin Yerine dizisi 23 temmuz özetinin ilk kısmında  Ratan belası yeniden başlar; Ratan şimdilik sessiz olsa da bu fırtına öncesi sessizliktir. İkimizin Yerine  23 temmuz özetinin ilk kısmını okumadıysanız okumak için tıklayınız. İkimizin Yerine

İkimizin Yerine 23 Temmuz Özeti (İkinci Kısım)

Şektar ailesi Şiv ve Anandi’nin gelmesini bekliyor. Sançi, cep telefonunda Jagdiş’in fotoğraflarına bakıyor ve gülümseyerek, utanıyor.

İkimizin Yerine 23 Temmuz Özetini Okumadan Dinlememek İçin Kanalımıza Abone Olabilirsiniz

Anandi ve Şiv eve girer ve evin yaşlılardan dua alıyorlar. Dadu neden erken geldiniz diye sorar. Şiv ben kalmak istedim ama Anandi sizi özledi der. Sançi nereye gittiklerini ve eğlenip eğlenmediklerini soruyor. Anandi nerelere gittiklerini, neler gördüklerini ve neler yaptıklarını anlatır. Anandi  bir daha ki sefere hepimiz birlikte gidelim biz size rehberlik yaparız der.

Anandi herkese hediyeler verir. Daddu Şiv’in yarasını görür ve yüzüne ne oldu der. Şiv bende bir şey yok asıl senin sağlığın nasıl der. Iravati Sançi’ye söyleme diye işaret eder ama Sançi eğer Doktor Jagdiş, zamanında tedavi etmeseydi Dadu’yu kaybedebilirdik der. Jagdiş’in Dadu’yu kurtardığını söyler. Dadu abartma sadece kan basıncım yükseldi der. Daddu, hastalıkları hakkında konuşmayı bırakmalarını söyler ve ne zaman büyük dede olacağım ben diye sorar? Tüm aile üyeleri heyecanlanır, Şiv ve Anandi utangaç hisseder.kimizin Yerine 23 Temmuz resimleri

Jagdiş hastahanede diğer doktorlarla toplantı yapar ve Udaipur’da gördüğü yeni makineleri anlatır. Jagdiş bu makineleri alırsak hastalarımız, herhangi bir özel test için şehre gitmelerine gerek kalmayacak der. Jagdiş makinaları tanıtmak için gelen doktoru doktoru diğer doktorlara tanıtır.

Sançi telefon ile Jagdiş’i arar. Jagdiş hemen Daddu’nun durumunu sorar. Sançi Dadu şu anda çok iyi ve ilaçlarını zamanında alıyor der. Sançi Jagdiş’e sitem eder; Jetsar’a vardığında neden beni aramadın en azından beni arayıp eve güvenli bir şekilde ulaşıp ulaşmadığını söyleyebilirdin der. Jagdiş zamanının olmadığını önemli işleri olduğunu söyler.  Sançi sıra bende hazır olun her an ben de size misafirliğe gelebilirim der.

İkimizin Yerine 23 Temmuz Özeti Devam Ediyor

Anandi’nin odasına giden Sançi Jagdiş’in mükemmel bir beyefendi olduğunu söyler. Jagdiş’in hayatta çok fazla zorluk gördükten sonra çok değiştiğini söyler. Artık Jagdiş’in de mutlu olmaya ihtiyacı olduğunu onu mutlu edebilecek gerçek bir yaşam partnere ihtiyacı olduğunu belirtir. Sançi Jagdiş’i olduğu gibi kabul eden kızın, ancak Jagdiş’i mutlu edebileceğini söyler.  Jagdiş’in kendisine nasıl kurtardığını anlatan Sançi Jagdiş çok olgunluk biri der. Anandi Sançi’nin Jagdiş’e aşık olmaya başladığını hisseder. gfd 1

Nirmala’nın bulduğu yeni kızın fotoğrafını Dadisa Bairon ve Basant’a sorar. Bairon, Jagdiş’in fotoğrafı görüp görmediğini sorar. Dadisa, daha eve gelmedi o yüzden görmedi der. Dadisa, Ganga’dan da kız hakkında yorum yapmasını ister; senin görüşlerin önemli sen tam bir insan sarrafısın der. Ganga ne diyebilirim ki? Herkesin söylediği şey doğru olmalı. Kızı yakından görmeden tanışmadan resmine bakarak bir şey diyemem der.

Dadisa Nirmala’yı arar ve mümkün olduğunca çabuk kızın ailesi ile buluşma ayarlamasını talep ediyor.Nirmala’ kızın annesine Sing ailesinin kızının fotoğrafını beğendiğini ve evlilikle ilgili meseleleri ilerletmek için görüşme  istediklerini bildirir.

Kızın annesi Nirmala’ya kızının ilk evliliği olduğunu oğlanın daha önce bir çok evlilik yaptığını söyler. Nirmala da Jagdiş’in çok değiştiğini ve artık inanılmaz iyi bir koca olabileceğini söyler. Kadın kızının zengin bir ailenin çocuğu ile evlendiği için şanslı olacağını düşünür ve görüşmeyi kabul eder.

222

Anandi ve Dadisa telefonda konuşur. Dadisa gönderdikleri hediyeleri sevip sevmediklerini sorar ve Sançi’ye de Jagdiş’e iyi baktığı için ve onu gezdirdiği için özel teşekkür etmesini söyler Anandi Sançi tarafından gösterilen misafirperverliği duyunca şaşırır.

Dadisa Amandi’den yakında Jetsar’a gelmesini ister ve ona iyi bir haberi olduğunu söyler, ancak bu haberi ancak Jetsar’a geldiğinde söyleyebilirim der. Anandi sürpriz konusunda heyecanlanır.  Şiv’e soracağını ve ardından ziyaretin zamanını söyleyeceğini belirtir.

Kapıdan Anandi ve Şiv’i dinleyen Sançi, Anandi’nin Jetsar’a gideceğini duymaktan mutlu ama Şiv daha yeni yolculuktan geldiklerini biraz evde durması gerektiğini anlatır; ama yine de Anandi’nin ısrarına dayanamaz ve gitmeyi kabul  eder.

Jagdiş Mannu ile oynamaktadır. Ganga onun uyuması gerektiğini söyler. Jagdiş hastane stresini Mannu ile attığını söyler. Ganga kısa zaman sonra ayrılacaksın Mannu’suz yaşamaya alışsan iyi olur der. Bu arada Dadisa gelir ve kızın ailesinin ertesi gün konağa ziyaret geleceğini söyler Ganga, Mannu’yu alır ve odadan çıkar Jagdiş ise bir anda strese girer

Jagdiş Dadisa’ya bu konuda konuşmak istemediği söyler. Dadisa ısrar edince Jagdiş evlenmek istemediğini  açıkça söyler. Dadisa şaşırır ve ona Anandi’ye verdiği sözü hatırlatır. Jagdiş, Anandi’ye söz verdiğini kabul eder ancak yine de zihinsel olarak evliliğe hazır olmadığını söyler.

İkimizin Yerine 23 Temmuz Fragmanı

İkimizin Yerine 23 Temmuz Özeti Sançi Jagdiş’e Aşık (1 Yorum)

  1. Ikimizin yerine dizisi sonuna kadar devam etsin sev yeter birde ah kalbim iyiki final oldu bunların yerine eskiler iyidi ama bunlar final olunca yepyeni dizi geldiğinde olsun mesela doktorlar gibi