İkimizin Yerine 319. Bölüm Özeti 23 Temmuz Ratan Geri Döndü

İkimizin Yerine dizisi 319. bölümü ile 23 temmuz salı günü ekranlarda olacak. İkimizin Yerine dizisinin 319. bölümünde Ratan geri dönecek ve başa bela olacak.

İkimizin Yerine 319. Bölüm Özeti

Şiv yaraları için doktora gitmek istemez. Anandi onun yaralarına pansuman yapar. Anandi Şiv’i bulamayınca onun için ne kadar endişelendiğini anlatır. Şiv bende aynı duyguları yaşadım der. Anandi, son 24 saatteki yaşadıklarımız sensiz yaşayamayacağımı bana gösterdi der.

İkimizin Yerine 319. Bölüm Sesli Özeti (Lütfen Abone Olmayı ve Takip Etmeyi Unutmayın)

Birden Şiv’in aklına bir fikir gelir ve sırt ağrıları varmış gibi yaparak Anandi’nin kendine masaj yapmasını ister. Anandi Şiv’in gömleğini açar; ama sırtının yarasız olduğunu görünce Şiv’in özel bir masaj istediğini anlar ve sana doktor çağırayım o sana iğne yapsın benim masajım ağrılarını kesmez der. Şiv güler.kimizin Yerine 319. Bölüm resimleri

Tam o sırada Daddu Şiv’i arar ve ikisine de telefon açmadıkları için kızar. Dadu telefonu kapatınca Anandi Dadisa’yı arar. Telefona Sumitra çıkar ve Anandi ile konuşur. Sumitra bir kabus gördüğünü anlatır;  Anandi Sumitra’yı rahatlatmak için her şeyin yolunda olduğunu söyler.

Anandi ve Şiv’in tatili biter ve Kaşmir’den ayrılma vakti gelir. Abdullah onlara mutlu olmalarını ve her zaman böyle gülümsemelerini söyler. Anandi ve Şiv mutlu şekilde vedalaşarak Kaşmir’den ayrılır.

Dadisa Mannu ile oynarken o sırada Ratan içeri girer. herkes Ratan’ı görünce şok olur. Dadisa nasıl cesaret ettin de evimize gelebildin der. Ratan özüt diler ve  Ganga’dan af dilemek ve oğlunu bir kez görmek için geldiğini söyler. Dadisa Ganga’ya onunla konuşmak zorunda değilsin onu attırayım istersen der Ganga onunla konuşmak için oğlunu Sumitra’ya teslim eder ve adam ol rol yapma ne istiyorsan onu söyle der.2 4

Ratan Tanrı’nın önünde tapınakta konuşmak istediğini söyler. Daha önce kadınlara hiçbir zaman saygı duymadım ama beni bir kaç kadın ölümden kurtardı ve ben çok değiştim artık kadınlar benim için kutsal der.  Bugün kadınlar sayesinde yaşıyorum artık iyi insan olacağım der.

Ganga şeytanın asla bir melek olamayacağını söyler. Ratan hayatımda gel tekrar birlikte olabilirsek geçmiş tüm yanlışlarımı düzelteyim, yanlışlarımı düzeltmek için bir şans ver söz veriyorum seni bir kraliçe gibi mutlu edeceğim der.

Ganga’nın hala yumuşamadığını gören Ratan ben onun babasıyım, o benim de oğlum  der. Ganga böyle baba olmaz babanın yerine getirmesi gereken hiç bir sorumluluğu yerine getirmedin; oğlum seninle hiçbir yere gitmiyor der. Gerçekten bir çocuğa ihtiyacın varsa o zaman hamile olan Padma’ya git der.

Ratan Mannu’nun babası olduğunu ve onun üzerinde haklarının olduğunu söyler. Bu sırada içeri Jagdiş girer. Ganga, kahramanı görünce rahatlatlar. Ganga seninle gitmek istemediğini söyledi  zorlama artık çık git buradan der.

Ratan neden benimle gelmek istemediğini anladım Jagdiş’i buldun, kaçmak için seni de kışkırtan oydu zaten der. Jagdiş çok kızar ve Ratan’dan çenesini kapatmasını, saçmalamayı kesmesini ve buradan gitmesini ister.4 5

Ratan Ganga’ya açıkça Jagdiş’in karısı olduğunu söyle der. Jagdiş  daha ileri gitmeden Ratan’ı yakasından tutup fırlatır. Jagdiş Ratan’a ancak senin gibi ucuz bir insan böyle düşünebilir der. Ganga sessizce oradan ayrılır. Jagdiş Ratan’a polis çağırmadan önce evimden çık git der; Ratan ayağa kalkar ve şimdilik gidiyorum ama gelecekte birbirimize tekrar göreceğiz der.

Odaya giden Jagdiş Ganga’yı ağlarken görür ve Ganga’ya Ratan gözyaşlarına değecek bir adam değil der. Ganga; Padma galiba kız çocuk doğuracak o yüzden Ratan buraya geldi Ratan’ın tek derdi Mannu’yu benden almak başka bir derdi yok, sonsuza kadar hapiste kalmayı hak eden insanlar nasıl kefaletle serbest kalır der.Jagdiş  Ganga’ya Ratan ile savaşında sonuna kadar seninle olacağım der. Ganga, Jagdiş’in yanında kendini güvende hisseder.

Dadisa yine Jagdiş’e bir kız arıyor; ama aracıya da  kızlarını satmak isteyen başka bir aile getirirsen bu sefer seni elimden kimse alamaz der. Kadın bir kez daha özür diler ve bu hata tekrar etmeyecek der. Dadisa kızlara bakar ilk başta hiç bir kız hoşuna gitmez nihayet bir kızı seviyor. Kızı Sumitra’ya da gösterir ve Sumitra da kızdan hoşlanır.

İkimizin Yerine 319. Bölüm Özeti burada bitmedi. İkimizin Yerine 319. Bölüm Özetinin ikinci kısmını okumak için tıklayınız

İkimizin Yerine Özet

İkimizin Yerine 319. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 319. Bölüm Özeti 23 Temmuz Ratan Geri Döndü (1 Yorum)