İkimizin Yerine 231. Bölüm Özeti 26 Nisan Anandi Jagat‘ın Evinde

İkimizin Yerine 231. Bölüm de Anandi yola çıkar ve Jagat’a gider. Peki neden Anandi Jagat‘ın evinde? İşte İkimizin Yerine 231. Bölüm özeti

İkimizin Yerine 231. Bölüm Özeti

Jagat Anandi’ye telefona neden cevap vermediğini, her şeyden habersiz olduğunu ve ailesi için endişelendiğini söyleyerek bağırır. Anandi, her şeyin iyi olmasının zaman alacağını söyler. Dadisa’nın geri döndüğünü, her şeyi öğrendiğini ve durumu düzeltmeye çalıştığını söyler. Gauri’nin konuşmalarını yanlış anlamasını istemediğini söyler. Jagat Gauri’yi destekler ve konuşmamızla sorunu yok der. Anandi, konuşmamız iyi değil der. Jagat, bir haber almak için konuşabileceği tek kişi olduğunu belirtir. Anandi telefonu kapatır.

Gauri sevinir. Gauri Jagat‘a gelir ve Anandi seninle böyle konuşuyor diye yarasına tuz basar. Jagat, sinirlenir ve Anandi diye bağırır. Bunların hepsi onun egosu yüzünden oldu der. Gauri, Jagat’ı yatıştırır. Basant ve Bairon işle ilgili konuşur. Anandi herkesin duasını alır ve Lal ile gider. Sugna ve Şiyam, Dadisa’yı görmeye gelirler. Varun yürür ve herkes bunu görünce duygusallaşır.

Şiyam, Dadisa’dan ayrılmasından sonra evdeki mutluluğun ortadan kalktığını, kardeşlerin artık böyle olduğunu söyler.  Sugna Dadisa‘ya nasıl öğrendiğini sorar, ama Dadisa söylemez ama her şeyi nasıl düzelteceğini düşünür. Sugna, neden Anandi‘ye çok acı çektirdiğini sorar. Dadisa ona Mumbai’ye gittiğini söyler.  Anandi yolda Jagat’ın ona telefonda söylediklerini hatırlar.

Varun kırmızı lazeri yakar ve Dadisa Nandu’nun da ona aynı şeyi yaptığını söyler.  Varun, Nandu’nun lazeri ondan çaldığını söyler. Sugna onu azarlar. Dadisa, Varun’un söylediği şeye şok olur ama Sugna örtbas eder. Dadisa inanmaz ve Sugna’dan gerçeği söylemesini ister. Sugna, Nandu’nun eşyaları izinsiz alma alışkanlığı olduğunu, her istediğini aldığını ve geri vermediğini söyler.

Basant ile konuşmayı düşünürler ama Anandi’ye olanlardan dolayı cesaret edemezler. Sugna, Nandu’nun çocuk olduğunu söyleyerek onu örtbas etmeye çalışır. Dadisa, bir dahaki sefere başkasının evinden bir şey alırsa ne olacak der. Dadisa, Sugna’ya ona olan biten her şeyi anlatmasını söyler. Anandi sergide Lal ile konuşur. Jagat da geliyor ve o yaklaşırken Anandi etrafa bakınır.kimizin Yerine 231. Bölüm resimleri

İkimizin Yerine 231. Bölüm özetinde Lal ne olduğunu sorar. Anandi, ona yakın birinin yanında olduğunu hissettiğini söyler. Sugna, Nandu’yu dürbünle ilgili bir çocukla tartışırken görür. Varun, Sugna‘ya, Nandu’nun her gün diğer çocuklara zorbalık yaptığını söyler. Sugna, oğluna beklemesini söyler. Diğer çocuğun annesi, çocuğuna Nandu’ya boyun eğmesini, aksi takdirde Dadisa‘nın torunu olduğu için başlarını belaya sokacağını söyler.

Nandu, Sugna’yı görünce para biriktirip aldım der ve gider. Anandi, görür ve ona görülmeden gitmeye çalışır. Lal, de Jagat’ı görür ve Anandi kaçabilsin diye Jagat‘ı oyalayacağını söyler. Jagat Lal’i görünce etrafına bakar ve yalnız mı geldin diye sorar. Lal kimi getirecektim ki deyip gider.

Anandi takside, Jagat’tan nasıl kaçacağını düşünür. Aniden taksi durur. Yolda yaralı bir bayan var. Anandi bayanı hastaneye götürür. Bayanı Gauri tedavi edecektir. Gauri, Anandi’yi görünce şok olur. Sugna, Dadisa’yı arar ve Nandu ile arkadaşları arasındaki tartışmayı anlatır. Çocuğun ailesi işlerini kaybetmekten korkup susuyor der. Dadisa kötü hisseder ve ailesindeki tüm çocukların şımarıklaştığı için üzülür. Sugna’dan eve gelip bunu Gehna ile Basant’a bildirmesini ister ama Sugna reddeder. Dadisa bir şeyler planlar. Gauri Anandi‘ye kaba davranır. Hastanın tehlikede olmadığını bildirir.

Anandi‘ye laf sokar. Anandi cevap vermez ve gider. Anandi hastanede dalgın yürürken sedye taşıyan biri onu iter. Jagat elini tutup onu dengeler. İkili de birkaç dakika bakışır. Jagat ona bakarken mutludur.  Lal’ı hatırlar ve onunla gelip gelmediğini sorar. Anandi başını sallar. Jagat ciddileşir ve neden onunla konuşmadığını sorar. Anandi, onunla konuşamadığını söyler.

Jagat, onu Gauri’nin artık değiştiğine ve konuşmalarına hiç kötü anlamayacağına ikna etmeye çalışır. Anandi oradan gitmeye çalışıyor. Jagat elini tutarak Gauri’ye doğru yürür. Gauri kıskanır. Jagat, Gauri ve Anandi bir odaya gider. Jagat, Anandi’ye, sor bakalım bizim arkadaşlığımızla ilgili Gauri‘nin bir sorunu var mıymış? Gauri, Anandi’nin her şeyi açığa vurmasından korkar.

İkimizin Yerine 26 Nisan Özeti Devam Ediyor

Ama Anandi, ilişkilerin değerini bilmeyen biriyle konuşmak gereksiz deyip gider. Gauri masum davranır. Jagat peşinden gider ve Anandi’ye evine gelmesi için yalvarır. Anandi reddeder. Lal oraya gelir. Gauri, Dadisa için eve gelin diye duygu sömürüsü yapar. Dadisa için bir hediye aldım ve ona vermeni istiyorum der. Anandi yumuşar ve Lal’den onunla gelmesini ister. Hepsi dışarı çıkar.

Gauri rol yapmaya başlar ve ne kadar sevindiğini göstermeyi düşünür. Jagat, Anandi ve Lal arabanın yanında bekler. Gauri anahtar ile gelir ve açmaya çalışır. Ama Jagat onu durdurur ve ben varken sen niye süresin ki der. Gauri, Anandi‘ye bakarak, Jagat bana ne kadar şefkatle bakıyorsun diye Anandi‘ye laf sokar. Anandi kötü olur. Yolda, Gauri, Anandi’yi köyde yaşadığı, pizza ve hamburger hakkında düşüncesinin gelişemediğini söyleyerek ezmeye çalışır.kimizin Yerine 26 Nisan fotoğrafları

İkimizin Yerine 26 Nisan özetinde Anandi pizza ve hamburger hakkında bir şey bilmediği için ona “Samosa“ (Tatlı) alırız der. Jagat, çaktırmadan hayır Gauri Anandi biliyor diye onu savunur. Anandi doğum günümde Mumbai’ye gelince sana pizza getirdiğimi hatırlıyor musun? Çok hoşuna gitmişti der. Gauri mort olur ve kıskanır. Hepsi eve gelir.

Gauri Anandi’yi yatak odasına götürür ve laf sokar. Anandi odalarındaki aile resmine bakar. Jagat onları çağırır. İkisi de gelir. Gauri, Anandi’ye Samosa sunar. Anandi cevap vermez. Jagat Gauri’den onlara çay hazırlamasını ister. Gauri gider ve çay hazırlarken onları dinler. Jagat, Gauri’nin değiştiğini söyler. Anandi, Jagat’ı keser ve ona hediye idolünü ver de gidelim der. Gauri çıkıp Jagat’ı içeri çağırır. Jagat, idolü dolaptan çıkarır ve Gauri‘ye bu bizim aldığımız aynı idol der. (Ama Gauri hastanede ben Dadisa için hediye aldım demişti). Gauri Jagat’a endişeli bakar.

İkimizin Yerine 231. Bölüm Fragmanı