Yemin Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? Kanal Değiştirecek mi? 246. Bölüm

Yemin dizisi 2. kez 8 mayıs 2020 de sezon finali yaparak ekranlara 4 aylık bir süre ile ara verdi. Başarılı bir ikinci sezon geçiren Yemi dizisi korona virüsten dolayı 1 ay erken sezon finali yaptı ve toplamda 2. sezonda 175 bölüm ekranlarda yer aldı.

Yemin dizisi 3. sezona 14 eyül 2020 pazartesi günü başlayacak. Yemin dizisinin yeni sezonunda Reyhan ölecek Reyhan’ın oğlu ise hayata tutunacak. Reyhan ve Emir’in oğullarına bakmak için gelecek bakıcıya da Emi aşık olacak. 

Yemin dizisi 3. yeni sezon çekimleri ise 22 haziran pazar günü itibari ile başladı ve Yemin’e yeni bir kadın başrol oyuncusu geldi. Genç yıldız İlayda Altuntaş Yemin dizisinde Özge Yağız’ın yerinde izleyicisi karşısında olacak ancak Reyhan karakteri ile değil yep yeni bir karakter ile ekranlarda olacak. Yemin dizisinde Gökberk Demirci’nin partneri olan Cansu Tuman’ı yakından tanımak için tıklayınız

Yemin 3. Sezon set resimleri

Yemin 246. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? 2020 / 2021

Kanal 7 yönetiminden Yemin dizisinin yeni sezonu ile ilgili açıklama geldi.  Kanal 7 yönetimi Karamel Yapım yetkililerine özel bir durum olmazsa 14 eylül 2020 de yayına gireceğiz bilgisi verdi.

Yemin dizisinin 246. bölümü  14 eylül 2020 de Kanal 7 ekranlarında yayında olacak. Yemin dizisi 3. sezon çekimleri ise ağustos ayında başlayacak. 

Yemin dizisinin sezon finali olan 245. bölümünde bilindiği üzere Reyhan karakterine hayat veren Özge Yağız ayrıldı. Özge Yağız’ın ayrılması ile Reyhan karakterinin öldüğü kesinleşti. Yemin dizisi 3. sezonunda yeni oyuncuları ile yoluna devem edecek.

Yemin Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Yemin dizisinin 3. yeni sezonu 14 eylül 2020 pazartesi saat 20:00 da ekranlara gelecek. Yemin dizisinin yeni sezonunda Emir karakteri ile Gökberk Demirci diziye devam edecek.yemin 3. sezon resimleri yayınlandı Emir

Yemin 3. Sezon Tanıtım Fragmanı

Yemin 2. Sezon Başlıyor 2019 / 2020

Güncelleme 1 Ağustos 2019

Yemin Yeni Sezon çekimleri 2 ağustos pazartesi günü başladı. Eylül ayına kadar yoğun bir tempoda devam edecek günlük dizinin çekimlerinde en az 15 bölüm stok çekilerek yeni sezona başlanacak. Yemin dizisinin başrol oyuncuları Özge Yağız ve Gökberk Demirci dizinin yeni sezonu için imza attı. Son dönemlerde başka dizilere geçeceği söylenen iki yıldız da Yemin dizisine sadık kaldı.

Yemin dizisinde yeni sezon 9 eylül 2019 pazartesi günü başlayacaktır. 

Yemin Yeni Sezon çekimleri

Karamel Yapım Yemin dizisi ile adeta turnayı gözünden vurmayı başardı. Başrollerini Özge Yağız, Gökberk Demirci, Can Verel ve Munise Özlem Gül gibi oyuncuların paylaştığı Yemin dizisinin ikinci sezon onayı Kanal 7 tarafından daha sezonun bitmesine 1 ay kala verildi.

Yemin Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

Bu durumda senaristliğini Nazmiye Yılmaz’ın üstlendiği Yemin dizisi 31 mayıs cuma günü ekranlara gelecek 70. bölümü ile ilk sezonunu noktalamış olacak. Böylece ocak 2019’dan beri yaklaşık 5 aydır ara verilmeden her gün gece geç saatlere kadar süren ve bölüm yetiştirmek için telaşla çalışan Yemin dizisi oyuncuları ve set ekibi de tatile çıkmış olacak.

Yemin Dizisi Sezon Finali Çekimleri Ne Zaman

Tahminlerimize göre ve planlamalara göre Yemin dizisinin 1. sezon finali olacak 70. bölüm çekimleri 13 mayısı bulacak. Yemin dizisi severleri ilk sezonun son bölümünde aksiyon dolu bir bölüm bekliyor. Yemin izleyicileri yaz boyunca diken üstünde olacak zira Yemin dizisinin ikinci sezonunda çok farklı bir senaryo ile dizi izleyicisi karşısında olacak.

Yemin Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Yemin dizisi ve Elif dizisi aynı senaristin elinden çıkan ve aynı kanalda yayınlanan iki dizi. Bu nedenle Elif dizisinin yeni sezon başlama tarihi ile Yemin dizisinin 2. sezon başlama tarihi ayı olacaktır. Elif dizisi bu zamana kadar hep okulların açıldığı ve yeni eğitim öğretim yılına başladıkları gün yeni sezona başladı. Bu durumda Yemin dizisi de çok büyük ihtimal ile 9 eylül 2019 pazartesi günü 19:00’da 71. bölümü ile yani yeni sezonu ile izleyicisi karşısında olacaktır.Yemin Yeni Sezon resimleri

Yemin 2. Sezon Çekimleri  Ağustos Ayında Başlayacak

Günlük diziler her gün bir bölüm çeker; 60 dakikalık bir bölümü her gün çekmek her ekibin yapabileceği bir iş değil bu nedenle de Yemin dizisi yapımcısı Karamel Film sezon içinde sıkıştığında yayınlanması için sete bir kaç hafta önce başlıyor ve en az 3 stok bölüm ile yeni sezon yayını başlıyor. Bu nedenle Yemin Yeni Sezon çekimleri ağustos ayı sonunda başlayacaktır.

Yemin Dizisinin Star TV veya Fox TV’ye transferi Gündemde

Yemin çok iyi reytingler alan ve 10 kat düşük bütçesi ile prime time  yani ekranda izleyicinin en çok olduğu zaman 20:30 da yayınlanan dizileri bile geçiyor. Bu nedenle de Yemin dizisi gündüz kuşağı için önemli bir dizi. Tabi ki hem Star Tv hemde Fox TV Kanal 7’den fazla para verip böyle karlı bir diziyi bünyesine katmak isteyecektir; ancak  Yemin dizisi başrol oyuncuları Özge Yağız ve Gökberk Demirci aşırı ünlü iki oyuncu oldu.

Özge Yağız ve Gökberk Demirci şuanda yaptıkları işin yarı ücretini bile alamıyor; Yemin dizisinin transfer olmasından önce Özge Yağız ve Gökberk Demirci büyük ücretler ile başka dizilere transfer edilebilir bu durumda da Yemin dizisi ilk sezonda yakaladığı başarıyı ikinci sezonda yakalayamayacaktır.

Şuan için ise Yemin dizisinin Kanal 7’den başka bir kanal ile görüşme yapması imkansız zira Karamal Film ile Kanal 7 arasında haziran ayına kadar sözleşme var ve diğer özel kanallarda bu sözleşmenin bitmesini beklemek zorunda transfer görüşmesi için. Şunda Yemin dizisinden gelen resmi açıklamaya göre Yemin dizisinin 2019 2020 yeni sezonu için anlaştığı bir kanal yok ve dizi Kanal 7’de yoluna devam edecek.

Yemin 71. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Her ne kadar Kanal 7 izleyicisi Yemin dizisinin 3 haziran pazartesi akşamı 71. bölümü ile yayında olmasını beklese de ne yazık ki Yemin dizisi 70. bölümü ile 31 mayıs cuma günü sezon finali yaptığı için yayında olmayacak. Yemin dizisinin yeni sezonu eylül 2019 da yayında olacak.

Yemin Yeni Sezonda Neler Olacak?

Yemin dizisinin 2. sezon senaryosu daha yazılmadı ama artık REyhan ve Emir’in gerçekten karı koca olması ve Reyhan’ın hamile olması en azından artık ikinci sezonda dillendirilen önemli izleyici isteklerinden biri

Yemin Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı

Yorum yaz

Yemin Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? Kanal Değiştirecek mi? 246. Bölüm (22 Yorum)

 1. öncelikle yılların vermiş olduğu film tecrübeme dayanarak birkaç yorum yazmak istiyorum
  1 Dizinin bütçesi düşük ve bu düşük bütçe ile yüksek reyting beklentisi bulanık suda balık avlamaya benzer
  2 Dizi oyuncularının kullanmış olduğu telefonlar s4 s5 not 3 marka bunlara düzenleme gerekiyor
  3 Kiralamış olduğunuz araçların sürekli değişimi göze çarpıyor
  4 Reyhanın erzuruma dönüşü telefonda evim yandı dönemiyorum tam bir traji komik oldu
  5 Hikmet tarhun gibi bir iş adamının eşi nasıl oluyor bir anda gece kondu ya düşüyor bu kadının yıllarca süren hükümdarlığı ve evliliği kendisine hiç mi elit bir çevre edinme şansı vermemiş yata birikimi olmamışmı o aileden kopan bir kadının mutlak elinde koz bulundurması gerekmezmiydi ne oldu şimdi bulamıyosunuz senaryo daha birçok eksiklik var.
  6.70 . bölüme kadar bir yeminin ardında devam eden tutunan dizi geçtiğimiz bölümde hikmetin emirden özürü ile yine trajedi ile sonuçlanıyor yani buraya kadar geldik emircim özür dilerim hele bakalım geleckte ne olacak sen bi iyileşte hayırlısı ile bakarız gibi bişey oldu.. 15 dakikada yoğun bakımdan çıkıyoruz ardından servise ve akabinde ticari taxsi ile eve 🙂
  7 istanbulu titreten saygın av kemal tarhun 3 kişi ile duruşmaya giriyor
  daha sayamadığım birçok eksiklik ve her ne olursa olsun bukadar düşük bütçeye sahip bir dizi ancak bukadar eksikle çekilebilir.
  bir insan senarya yazacak ise diziyi tam manası ile bilmesi gerekir ve geçmişte tecrübeye sahip olması gerekir.
  kısa bir örnek verdim yukarıda
  eğer bir kadın büyük bir iş adamının eşi ise bu şekilde gitmez gidemez
  öncelikle bütçede değişim ve profesyonel senariste ve o senaristin de danışmanlara ihtiyacı olacak
  bu diziyi erzurum memleketim adına seyrediyorum
  dizinin konusu hikayesi güzel kordinasyon eksikliğini bir an önce gidermeye bakın
  Ben kalemi elime almak istemiyorum
  beni buna mecbur etmeyin.

  • Ben de seni çok özledim ?? reyhan seni çok özledim ?? ben de seni çok seviyorum ? ben de seni çok sevdim sen si sen de amas ka Alba yok artık ne de cevap vermiyorum bana

 2. Hikmet Cavidanı ve Emiri konakda bırakıp Sunayı Reyhanı Melikeyi Seferi Nigarı alyp gider İstanbul’da yeni bir ev tutar Reyhan ona iyi bakar ve o 3ay içerisinde iyileşir bu arada Emir onları hiç bir yerde bulamamıştır Hikmet şirketi Kemale bırakmıştır Reyhan Yeminini bozar ve boşanma davası açar mahkeme 6 ay sonra olacaktır 3ay geçmiş ve 3ay kalmıştır Emir masum oldunu kanıtlayamaz ve kafede Zaferle otururken Cemre ile o kızın konuştuğunu görür ve hemen onların yanına gelir …
  Bence bu kadarı yeter.

 3. arkadaşlar diziseti.tv sitesinde Yemin dizisinin özetlerini yazacak bir yazar aranmaktadır. Yayınlanan bölümün özeti yazdırılacaktır. Ücreti detaylı olarak konuşulacaktır. irtibat için Admin@diziseti.tv adresine mail atabilirsiniz.

 4. “Yemin” dizisinin uğuru Türk qızı Reyhanın məsumluğudur.Saflıq və məsumluğu ilə geniş tamaşaçı auditoriyası qazanan Reyhan,yaxşı olar ki,senaryodakı sadəlövhlükdən bir az uzaqlaşsın.Rölünü yetərsiz edən nüansların senaryödan çıxarılmasına çalışsın.

 5. Yeni sezonda Emir ve Reyhan yeni evlerinde gerçek bir aile olup /3 kizi olursa/ çok güzel olur.Ama sorunlar hiç bitmeyecekmi?

 6. Yemi sezonda Cavidan boşanacaği ve Hikmetin her şeyi öğrendiği için bir itrafda bulunacak.Cemrenin korkunç plan hazirlayip,kendisini de tehdit ederek planina dahil ettdiğini söyler.

 7. Yeni sezonda Cavidan madam boşanacaği ve Hikmetin her seyi öğrendiği için bir itrafta bulunacaktir.Yani Cemrenin kendisini tehdit ederek korkunç pilanina dahil ettiğini söyler.Cemrenin plani ortaya çikar.By sefer Cemrenin başi yanar…
  GÖKBERK muhteşemsin!Hayatinda mutluluklar ve başarilar dilerim

 8. Yemin dizisini çok sevdim
  .Bən Cemrəni hiç sevmiyorum.Bence ikinci sezonda Emir və Reyhan mutlu bir ailə həyatı keçirsinlər

 9. Rehan ve Emir diziye gozelik watyo bu sozsuz olarin bir olmasini kari koca olmasini gocuk beklemelerini dogum heyacanini gormek isdiyoruz boyle bolum sayi bitirmek diziye olan ilgimi kayb etdiriyor ???

 10. Bu.dizi.kanal7.yayınladığı. için.odiziye.ugurlu.geldi.tıpkı.elifdizisinde.olduğu. Gibi. Başka.kanalda.bu.kadar.izlenmez. adınısenkoy.dizisindekigibi.

 11. ?Yemin?Dizisi Kanal 7 Den Başka Kanala Transfer Olması Doğru Olmaz Diziler Kanalar Deyişdikde Retink Tamamen Zeyifleyir Bunu Söylemeye Gerek Yok Zaten Bunları Yaşayan Dizilerde Gördük Dizilerde Oyuncuların Varlığın Daşıyır Oyuncularda Bir Yuvada Mesken Salmak İster Başka Kanalar Para Pul Teklifi İle Dizini Ala Biler Ama Bunların Sonuçları Göz Önünde Yönetmenler Yönetciler Bunları Düşünmelidiler Önçe Dizinin Ekranda Yaşamasın Düşünmelidiler Dizi Kolektivine Uğurlar Arzu Ediriz Nazmiye Hanıma❤️Yemin❤️Dizisi Ücün Teşekür Ediriz Dizi Yeni Sezonda Daha Gözel Senaryolarla Bezemesin Arzu Ediriz?Yemin?