Sen Anlat Karadeniz Hazan ve Tahir Aşk Yaşayacak mı? Hazan Kimdir?

Sen Anlat Karadeniz dizisinde tarihin belki de en büyük çöküşlerinden birine canlı canlı şahit oluyoruz. İki sezon boyunca izlenme rekorları kıran, sosyal medyada en çok fan gurubu bulunan Nefes ve Tahir aşkında sona gelinde. Ulaş Tuna Astepe ve İrem Helvacıoğlu’nun başrollerini paylaştığı Sen Anlat Karadeniz dizisinde başroller 3. sezon itibari ile değişecek ve artık Sen Anlat Karadeniz dizisinin başrollerini Gülper Özdemir ve Ulaş Tuna Astepe paylaşacak.

Sen Anlat Karadeniz dizisinde daha önce de açıkladığımız gibi İrem Helvacıoğlu ve dizinin yönetim kadrosu arasında bir çok anlaşmazlık yaşanmış son anlaşmazlıkla artık medyada yansımış ve Yılbaşı Özel O Ses Türkiye programına İrem Helvacıoğlu katılacağını söylemiş ve deneme çekimlerine bile katılmıştı; ancak başta Sen Anlat Karadeniz dizisi yapımcısı Osman Sınav olmak üzere dizinin yönetim ekibi Nefes karakterine zarar vereceği gerekçesi ile irem Helvacıoğlu’nun O Ses Türkiye’ye çıkmasına izin vermemiş ve sözleşmesi ile oyuncu durdurulmuştu. Sonrasında da İrem Helvacıoğlu sette kuaför ve makyöz ekibini aşağılamış denerek kuaför ve makyöz ekibinin irem Helvacıoğlu’na saç makyaj yapmama kararı aldığı şeklinde bilgiler yine basına sızmış ancak dizinin yönetmeni Veli Çelik’in araya girmesi ile bu krizde çözülmüştü.

İrem Helvacıoğlu Sen Anlat Karadeniz Dizisinde Mutsuzdu

Sen Anlat Karadeniz dizisinin ikinci sezonu düşen reytingler, yoğun çalışma saatleri ve aileden uzak olunması nedenleri ile oldukça stresli geçmişti bir de üzerine bu huzursuzlukların çıkması oyuncularında diziye olan bağlılığını zedelemiş ve reytingler bir türlü beklenen seviyelere çıkamamıştı. İrem Helvacıoğlu’nun sözleşme bitiminde Sen Anlat Karadeniz dizisinden ayrılacağının kesinleşmesi ile İrem Helvacıoğlu olmadan 3. sezon için senaryo çalışmaları başlamış ve diziye İrem Helvacıoğlu çıkmadan Gülper Özdemir’in yeni kadın başrol olarak girmesine karar verilmişti.

Sen Anlat Karadeniz  dizisinin 17 nisan çarşamba akşamı ekranlara gelecek 48. bölümünde ise İrem Helvacıoğlu ile birlikte Gülper Özdemir de dizinin setine çıkmış oldu ve Tahir ve Hazan’ın ilk yakınlaşması da ilk bölümde izleyiciye gösterildi.

Tahir Hazan’a Aşık Olacak mı?

Sen Anlat Karadeniz senaristleri aptal değil tabi ki Nefes varken Tahir onu aldatıp da Hazan’a bakmaz ama 3. sezonsa saçma bir senaryo ile giriş yapmak istemeyen Sen Anlat Karadeniz  senaristleri sezon bitmeden hazan karakterini izleyiciye tanıtıp onu sevdirmek istedi. Zaten Sen Anlat Karadeniz’in 48. bölümünde de Hazan’ın Tahir yaralandığında ona ne kadar iyi baktığını ve ne kadar yardım sever ve iyi kalpli bir kız olduğunu göreceğiz.

Sen Anlat Karadeniz’in 3. sezonunda Nefes ölecek ve Hazan Tahir’e aşık olacak

Sen Anlat Karadeniz dizisi 54. bölümü ile 29 mayıs çarşamba akşamı 2. sezon finali ile izleyicisi karşısına çıkacak. Sen Anlat Karadeniz’in sezon finaline yakın bölümlerde Nefes karakteri diziden tahminimizce ölerek veya başka bir şehre giderek ayrılacak ve böylece Hazan ve Tahir aşkı için müsait bir orta m oluşacak.

SAK İzleyicisi Hazan Tahir’i Asla Kabul Etmez

SAK izleyicisi zaten Tahir ve Nefes varken bile artık Sen Anlat Karadeniz dizisinin senaryosunun saçmalamaya başladığını ve dizinin bu sezon sonunda iyice kalitesini düşürmeden ve izleyiciyi kendisinden nefret ettirmeden final yapmasını ve diziyi güzel hatırlamayı istiyorlardı ama Sen Anlat Karadeniz dizisi yapımcısı Sinegraf milyonlarca TL kazandığı bir projeden kolay vazgeçmek istemedi. Belki izleyici Nefes’in yokluğunu kabullenir ve Hazan ile Tahir’i kabul eder dedi ama kesinlikle Sen Anlat Karadeniz dizisi izleyicisi bu saçmalığı kabul etmeyecek ve Gülper Özdemir’in girdiği bölümler tepki ile karşılanacak ve dizinin reytingleri hızlıca düşecektir.

Sen Anlat Karadeniz Reytingleri Düşerse Mayıs Ayında Final Yapacak?

Sen Anlat Karadeniz dizisi yapımcısı Osman Sınav Sen Anlat Karadeniz dizisi devam edecek mi? 3. sezon olacak mı sorularına net cevap vermeyerek eğer son bölümlerde izlenme düşerse Sen Anlat Karadeniz dizisinin 3. sezonunu çekmeyeceğiz dedi.

Sen Anlat Karadeniz Hazan Kimdir?

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Hazan Tahir’e aşık olacak evinde büyük annesi ile oturup kısmet bekleyen güzeller güzeli bir kızdır. Hazan güzel olduğu kadar mert; iyi yürekli ve yardımseverdir de.

Sen Anlat Karadeniz Hazan ve Tahir Aşk Yaşayacak mı? Hazan Kimdir? (28 Yorum)

 1. Ya lütfen nefes ve Tahir ayrılmasın bir birlerine çok yakışıyor??? nefes ölmesin nefes diziden çıkıcaksa dizi bitsin?????

 2. Hikaye Nefes üzerine kurulu şimdi Nefesin diziden çıkması bunun üzerine Tahirin Hazanla aşk yaşaması izleyiciden tepkiyle karşılanır ve dizi kendi sonunu getirmiş olur tadında bırakmak en iyisi olur çünkü herkes iyi hatırlamak istiyor

 3. Bu me sacmalikkkkkk nefes tahir hazan da kimmiş yönetmen senarist kendinize gelin ya bu hazan tahir olucaksa bu sözün final yapin bitsin daha iyi em azından diziyi güzl hatırlayalım

  • Sen iyi misin ? NEFTAH’TAN DAHA GÜZEL BİR ÇİFT YOK VE OLAMAZ VE BU SİTEDE SAÇMALIYOR 2 SEZON BİTİMİNDE SİTENİN DEDİĞİNE GÖRE FINAL OLACAKTI AMA OLMADI AMA NEYMIS NEFES’İM olecekmiş TAHİR hazan pisliğine aşık olacakmıs NEFTAH’I KİMSE AYIRAMAZ AYIRAMAYACAKTA BUNU BU SİTEDE OSMAN SINAV DA AKLINA SOKSUN

 4. Hayırlı Sabahlar Diziseti tv Yorumcuları❤️Sen Anlat Karadeniz❤️Hazan Ve Tahir Arasında Böyük Aşk Yaşanaçağ Söylenilir Aşkın Böyükü Kücüyü Olamaz Aşk Aşkdı Aşkı Ele Yaşamak Lazımki Kalbe Bir Kere Konağ Olsun Zaten Aşka Deyer Veren İnsanların Sayı Azalıp Tahir Nefes Aşkı Cok Gözeldi❤️Sen Anlat Karadeniz❤️Bu Aşkın Açıları İle Yarasın Saradı Retink Yükseldi❤️Hazan Tahir❤️Aşkında Bu Açılar Olmayaçak Vedat Bir Daha Fırtınalarla Kapını Acmayaçak Umarım Yeni Düşmenler Tahirin Hayatına Açılar Getireçek?Nefes Tahir?Aşkı Hayalarda Yaşayaçağ Dizi Kolektivine Yeni Oyunculara Uğurlar Arzu Ediriz

 5. Hercai sevmedm diyenlere gicik oluyorum??? onlari döwesm geliyor yaa neolur dewam etsn sizi çok seviyorum????????????????❣❣❤?❤❤

 6. Dizi gözəl yani guzeldi.
  Bu yıl bitməsindən yanayım.
  Sak i iyi hatirlamak istiyorum.
  Benim icin 17 bolumluk ən iyi diziydi və hep oyle kalacak.

 7. Dizi gözəl yani guzeldi.
  Bu yıl bitməsindən yaşayım.
  Sak i iyi hatirlamak istiyorum.
  Benim icin 17 bolumluk ən iyi diziydi və hep oyle kalacak.

 8. nefessiz olmaz senanlatkaradeniz nefes ve tahir birbirine çok yakışıyor onlar olmadan olmazsenanlatkaradeniz hazan ?tahirden uzak dursun diziyi daha fazla mahvmahvetmesinler neftah çok yakışıyor?????

 9. ❤️Sen Anlat Karadeniz❤️Tahir Nefes Aşkı Bitmesi Üzüçü Nefes Obrazı Açılarla Geldi Açılarla Hekayeden Uzaklaşdı Hazan Obrazı Nefesin Yerin Tutamaz Hekayede Baş Kehraman Ölerse Hekaye Biter Nefes Obrazın Getmesi Retinkleri Yükseye Aparamaz Dizi Mutlu Sonlukla Bitse İdi İyi Olardı Tahirin Yeni Düşmenleri Yaranaçağ Vedatdan Kötü Düşmen Olamaz Vedat Nefesin Hayatın Caldı??Tahir Nefes??

 10. Nefes cikarsa diziden ben daha izlemem o buyuk ask biticek hazan mi olucak ask bu kadar basitmi