İkimizin Yerine 237. Bölüm Özeti 2 Mayıs Gauri Jetsar‘a Geldi

İkimizin Yerine 237. Bölüm Özeti ile 2 mayıs perşembe günü ekranlarda olacak. İkimizin Yerine 237. Bölüm de Gauri dayanamadı ve Jetsar‘a Geldi

İkimizin Yerine 237. Bölüm Özeti

Mabette Dadisa‘nın arkadaşı Jagat’a Gauri‘yi sorar. Badi, arkadaşı olduğunu düşünür. Dadisa, Jagat’ın karısını görmeye geldiğini söyler. Hepsi aceleyle eve gider. Sumitra, Bairon’a Jagat ve Anandi’nin yıldönümü kutlaması hakkında bilgi verir. Her ikisi de Anandi için üzülür. Dadisa gelir ve üçü kutlamalar hakkında tartışır. Dadisa, Anandi ile Badi arasında kaldığı için üzülür. Ama Anandi bu acıya sadece Badi için katlanmalıdır. Badi herkesi çağırıp Anandi’yi sorar. Jagat ve Anandi Hindistan cevizini Puja yerine koyarken Gauri Jagat’a seslenerek eve girer.

Badi, Jagat’a neden adını değiştirdiğini sorar. Jagat kıvırır. Badi Gauri’ye kim olduğunu sorar. Dadisa Jagat’ın arkadaşı olduğunu söyler. Gauri sinirli. Badi, Gauri’yi içeri davet eder. Badi Gauri’nin hamile hâliyle bu kadar yolu neden geldiğini merak eder. Gauri, Mumbai ‘deki durumunu anlatır. Gauri, Badi’ye evin gelini olduğunu söylemeye çalışırken Dadisa konuyu değiştirir. Badi, Anandi’den yiyecekler vermesini ister. Gauri bağırıp onu durdurur. Hepsi Jagat’ı ve ilişkisini açığa çıkarabileceği için şok olur.

Ama Jagat müdahale ederek bahanelerle ortamı yumuşatır.  Gauri hiç memnun değil. Gauri Dadisa‘yla kaba konuşur ve odaya çıkar. Badi gidince Bairon ve Basant Jagat‘a kızar. Ona Gauri‘yi idare etmesini söylerler. Dadisa ortamı yumuşatmaya çalışır. Dadisa Jagat‘a Gauri‘nin Badi‘ye gerçeği söylemesine engel olmasını söyler. Annesi Gauri‘yi arar ve Gauri ona gördüklerini anlatır. Yine Anandi‘yi suçlar. Anandi ona yemek getirince Gauri telefonu kapatır. Gauri yine Anandi‘ye hakaret eder. Anandi‘nin konuşmasına bile izin vermez.

Jagat gelir ve Gauri‘yi susturur ve Anandi‘yi gönderir. Gauri Jagat‘a bağırmaya başlar. Beni arkadaşın olarak tanıttın der. Jagat‘ın kolyesini görünce zorla çekip alır ve içine bakar. Anandi ve Jagat‘ın resmini görür ve ağlayarak Jagat‘a sitem eder. Jagat Badi‘nin hediyesi olduğunu açıklar Gauri inanmaz ve bağırıp çağırır. Jagat konuşurken Gauri onu keser ve Badi‘ye gerçeği anlatacağım der. Jagat onu durdurur ve Badi‘nin sağlığı için ona yalvarır. Bir kaç gün sabret mecburum der. Gauri ikna olur. Jagat çıkarken Anandi‘yi görür. Anandi Badi seni çağırıyor der. Jagat onu teşekkür eder.kimizin Yerine 237. Bölüm resimleri

İkimizin Yerine 237. Bölüm özetinde Gauri gelip Anandi’ye laf sokar ve onların konuşmalarını dinlediğini söyler.  Anandi’ye utanmaz ve çıkarcı diyor. Jagat araya girip Gauri‘yi susturur. Anandi gider. Jagat Gauri‘ye anlatmaya çalışır ama Gauri, bağırarak gitmek istediğini söyler. Basant mevcut durumdan bahseder ve herkesin sıkışıp kaldığını söyler. Gehna, Dadisa’dan bir şeyler yapmasını ister. Dadisa, derhal gitmeleri gerektiğini ve Badi’yi üzen hiçbir şeyin olmaması gerektiğini söyler. Jagat yokken Gauri onun odasına girer. Badi bunu görür ve neden Jagat’ın odasına girdiğini merak eder.

Gauri odanın içine Anandi’nin kıyafetlerini sertçe atar. Badi gelip onu sorgular. Gauri kıvırır. Badi’ye yemek istemediğini söyler, fakat Badi çocuğunun iyiliği için yemesini söyler. Badi, Gauri ve onun niyetinden şüphelenir. Gauri yemek masasına gelir. Badi küçük bir konuşma yapar ve diğerleri rahatsız olur. Badi, Anandi’nin yemeklerini över. Jagat’ın Anandi’yi Mumbai’ye götürmesini istediğini yineler. Anandi Gauri’ye yemek sunarken Gauri pirinç yemek istediğini söyleyerek reddeder. Badi, Gauri‘ye evini sorar. Gauri sadece kocasıyla yaşadığını söyler.

Badi hayatları hakkında sorular sormaya başlayınca Dadisa araya girip yemek yiyelim der. Badi, kızın neden Dadisa’ya geldiğini sorunca Dadisa örtbas eder. Gauri yine Jagat‘ın odasına giderken Badi‘ye yakalanır. Gauri, çantasının açılmadığını ve Jagat’ın yardımını istediğini söyler. Badi Jagat yerine ona yardım eder. Gauri’den şüphelenmeye devam eder. Anandi Jagat‘a, herkes uyuyunca Gauri gelebilsin diye gidip konuk odasında uyuyacağım der. Jagat, Gauri için endişelenme, onu ikna ettim, sabah gidecek der. Anandi, onun da gitmesi gerektiğini, derslerinin etkilendiğini, burada her şeyi idare edeceklerini söyler.

Jagat olanlar için özür diler.  Gauri, kapıyı çalar ve Jagat’ın yatakta uyuduğunu görür. Jagat, neden geldiğini sorar ve Gauri şokla odanın etrafına bakar. Anandi, Badi bir şey anlamasın diye doğal ortam yarattıklarını açıklar. Gauri, ayrılmak istemediğini, sadece Jagat‘la gitmek istediğini söyler. Jagat bugün gitmesini ister. Gauri, Badi’nin hiç hasta gibi görünmediğini söyler. Anandi Gauri’den Badi hakkında konuşmamasını ister.  Gauri Anandi’ye kızar ve odadan çıkar. Odasına girip Jagat’ın odasındaki sahneyi hatırlar ve sinirlenir.kimizin Yerine 2 Mayıs resimleri

İkimizin Yerine 2 Mayıs özeti

Yastıkları fırlatmaya başlar. Anandi, Jagat’a uyumasını söyler. Jagat ne diyeceğini bilmez ve sebep olduğu keder için özür diler. Jagat Anandi’ye ona duyduğu saygının son günlerde arttığını söyler. Gauri yerde, Anandi ikiyüzlü, Jagat beni azarladı, Anandi geceyi Jagat ile geçirdiğine sevinmiştir der.  Jagat’a güvendiğini ve aralarında hiçbir şey olmayacağını bildiğini söyler.

Jagat Anandi’ye işini yaparken bakar, ikili bakışırlar. Gauri kapıya gider ama kimseyi göremeyince sinirlenir.  Anandi’nin Jagat’ı ondan alamayacağını söyler. Anandi Jagat‘a süt getirir ve ikili geçmişte nasıl hatalar yaptıklarını hatırlarlar. Jagat, hep benim cezamı çektin ve hâlâ aynı şeyi yapıyorsun der. Anandi‘nin gözleri dolar. Jagat, Gauri olsaydı çoktan beni hapse atardı der.

Anandi’ye iltifat eder. Gauri’den bıktım der. Üzerine süt dökülünce Jagat gömleğini çıkartır. (Arka planda Chahat şarkısı var). Jagat ve Anandi bakışır. Jagat ona yaklaşırken Anandi geri gider ama duvara toslar. Bakışmalar devam eder ve kucaklaşırlar. Gauri ürker ve uyanır. Hepsi kâbusmuş. Dadisa, her şeyin sadece Badi’nin mutluluğu için yapıldığını ve bunu öğrenirse yapamayacağını söyler.

Bairon, Dadisa’yı teselli eder ve Gauri’nin geleceğini nerden bilirdik der. Her şey sorunsuz olur ve Jagat ile Gauri bir an önce giderler diye umarlar. Jagat, Bairon’un söylediklerini duyar. Gauri ile konuştuğunu ve birazdan ayrılacağını söyler. Jagat banyodayken Gauri gizlice odasına girip ona kıyafet ayırır. Jagat Anandi’ye seslenir. Gauri benim diyor. Jagat onu orada görünce şok olur ve kapıyı kapatır.

İkimizin Yerine 2 Mayıs özetinde Gitmesini ister. Gauri gitmez. Jagat her şeyi Badi için yaptığını söyler. Gauri dünkü davranışlarından dolayı özür diler ve gidemem der. Jagat Gauri’nin anlamasını sağlamaya çalışır. Gauri, ona Dekan ve dersleri anlatmaya çalışır. Anandi‘ye hakaret eder ve odadan çıkar.

Jagat onu takip eder. Badi onu görünce kafası karışır. Badi giysilerini vermek için Gauri‘nin odasına gider ve yarına kadar kalacaksa törenlerinin bir parçası olacağını söyler. Jagat odada yalnızken odaya girmemesini söyler. Sumitra onları görünce ne konuştuklarını merak eder. Sumitra gelip Badi’yi gönderir.

Özetlerimize Sesli Dinlemek İster misiniz? Kanalımıza abone olmayı unutmayın

İkimizin Yerine 237. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 237. Bölüm Özeti 2 Mayıs Gauri Jetsar‘a Geldi (2 Yorum)