İkimizin Yerine 243. Bölüm Özeti 8 Mayıs Madan Sugna‘yı kovacak

Diziseti.tv takipçileri hepiniz hoş geldiniz. İkimizin yerine 243 bölüm özetini sizler için seslendireceğiz. 8 mayısta yayınlanacak yeni bölümde Madan Sugna‘yı kovacak.

İkimizin Yerine 243. Bölüm Özeti

Gauri eve gelir ve çiçekleri ve Jagat’tan bir mesaj görür. Onu görmesine mutludur. Jagat, restorana gidip akşam yemeği yiyip sinemaya gideceklerini söyler. Gauri, paranın boşa harcanacağını söyler. Jagat, artık bir hastanede işi olduğunu, ayrıca derslerini de tamamlamaya bileceğini söyler. Bana derslerimi tamamladıktan sonra terfi alacağımı söylediler der.  Bairon ve Dadisa gelir. Her ikisi de onları görünce şok olurlar. Gauri dua almaya gider, ama Dadisa gerek yok der.

Bairon hemen konuya girmek ister. Jagat onları görmeye geldiklerini düşünür. Bairon, Jagat’a boşanma evraklarını imzalatmaya geldiğini söyler. Jagat ve Gauri şok. Anandi okulda huzursuz olur. Jagat evde, Anandi okula düşünceye dalar. Gauri, Jagat’ın ne düşündüğünü ve neden belgeleri imzalamadığını merak eder. Dadisa, Jagat’a Anandi’yi terk etmene rağmen onu hayatından çıkarmadın, kâğıtları imzala ve onu özgür bırak der. Jagat’ın belgeleri imzalar.

Bairon belgeleri alır ve 3-4 ay seninle iletişim kuracağım ve 6 ay içinde özgür olacaksın der. Dadisa ve Bairon gider. Gauri, olayların iyiye gittiğine inanamaz. Jagat, Anandi’nin ondan böyle ayrıldığına inanamadığını söyler.  Gauri ona, olanlar bizin için daha iyi der. Anandi eve giderken alışverişe çıkan Asha ve Abhi onu görür. Anandi çok dalgın ve Asha’nın ne dediğini algılayamaz. Asha ve Abhi ne olduğunu merak eder.

İkimizin Yerine 243. bölüm özetinde gece, Jagat barda içerken Anandi‘nin boşanma evraklarını nasıl imzaladığını düşünür. Anandi ise Jetsar’ı gelişimi gece geç saatlere kadar çalışır. Dolapta Jagat‘ın madalyonu görünce onu hatırlar. Garson bar kapanıyor deyince Jagat kalkar ve eve gelir. Gauri ona neden Anandi boşanmak istedi diye bu haldesin der.

Jagat Anandi için değil ailem beni onun yüzünden reddetti diye içtim der. Ağlayarak ailem onu seçti,  kimsesizim der. Gauri de ben varım kimsesiz değilsin der. Ertesi sabah, Dadisa herkese Jagat‘ın eşyaları olan valizi ona vereceklerini söyler. Jagat‘ı hatırlar ve duvardaki resmin kaldırılmasını söyler. Gauri Jagat‘ı hazırlar ve onu öper. Her ikisi mutludur. Jagat‘a okunmuş yoğurt verir. Jagat Anandi‘yi hatırlar ve gazeteden bulup ayarladığı işe gider.kimizin Yerine 243. Bölüm resimleri

Asha ve Abhi Madan‘ın duasını almaya gelir. Madan onlara ne cüretle gelirsiniz der. Sugna ben çağırdım der. Madan‘ı onları affetmeye ikna etmeye çalışır. Madan Sugna‘ya bağırıp çağırır. Bunlar hepsi senin eserin der. Sugna‘yı zorla evden atmaya çalışır. Radha engel olmak ister. Asha her şey benim yüzümden Sugna‘yı bırak der.

Madan Şagun’u Sugna‘dan ayırır. Varun ile Sugna‘yı kovar. Sugna‘yı iter ve Sugna Şiyam‘a çarpar. Çocuklar da Şiyam‘a sarılır. Şiyam Madan‘a ailemi kovamazsın diye hesap sorar. Sugna giderse ben de giderim der. Radha da oğlum giderse ben de giderim der. Radha Şiyam ve ailesi giderken Madan Şagun benim torunum o benimle kalacak der.

Şiyam onu durdurur ve o benim kızım ve benimle geliyor der.  Madan Şiyam‘a tokat atacakken kendini tutar.  Şiyam zor da olsa Madan‘ı inadından dönmeye ikna eder. Madan pişman olur ve Sugna‘dan özür diler. Tüm kalbiyle Abhi ve Asha‘yı affeder. Asha‘ya mücevher seti hediye eder ve onu kutsar. Anandi Makan’a Bairon‘un çantasından bir evrak verirken boşanma dilekçesini görür ve Jagat‘ın da imzaladığını öğrenir.

İkimizin Yerine 8 Mayıs Özeti Devam Ediyor

Anandi Jagat ile evlendiğinden beri yaşadıklarını hatırlar ve ağlar. Dadisa onu görür. Anandi odasına gelir. Dadisa gelir ve ona bir şeyler anlatır. Anandi ona sarılır. Jagat yeni hastanede çalışırken bazı usulsüzlüklere tanık olur. Diğer doktor ona sessizce göz yummasını söyler. Jagat hiç hoşlanmaz.

Madan ve ailesi Dadisa‘lara gelir. Onlara ettiği hakaretler için özür diler. Abhi ve Asha‘yı kabul ettiğini anlatır. Dadisa mütevazı bir şekilde onu affeder. Sumitra Asha‘ya bilezik takar. Her şey tatlıya bağlanır. Gece, Jagat işten gelir. Gauri yemek yapar. Jagat ona hastanedeki usulsüzlükten bahsetmez.kimizin Yerine 8 mayıs resimleri

İkimizin Yerine 8 mayıs özetinde Gauri’ye bir evrak gelir. Gauri Mumbai şehir hastanesinde Doktor olarak kabul edilmiştir. Gauri ve Jagat çok sevinir. Gauri, ben sana bir iş ayarlarım merak etme der. Jagat bozulur ve hayır gerek yok, ben işimden memnunum der.

Arkadaşı Gauri‘yi arar ve onu tebrik eder. Jagat Gauri‘den bir evrak ister ama Gauri onu göz ardı eder. Jagat bozulur ve evrakı alıp gider. Gauri hâlâ konuşmaktadır.

İkimizin Yerine 243. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 243. Bölüm Özeti 8 Mayıs Madan Sugna‘yı kovacak (1 Yorum)