Yemin 46. Bölüm ve 47. Bölüm Özeti 29 Nisan 30 Nisan Fragmanı

Yemin 30 Nisan Özeti

Savcılık Reyhan‘ın tutuksuz olarak yargılanmasına karar verir. Emir‘in mahkemeye kadar Zeynep’i bulması gerekiyor yoksa Reyhan hapse girebilir. Cavidan Emir‘e Reyhan‘la görüşebildin mi diye sorarken Reyhan‘ı karşısında görür ve şok olur. Cemre de oradadır. Zeynep adamın elinden kaçmaya çalışır ve elini ısırıp kaçar.Yemin 30 Nisanr resimleri

Kemal‘in dadısı Nedret Kemal ile Leyla‘yı evli sanıyordur. Leyla şaşkındır. Reyhan Zeynep için endişelidir. Emir ona nasıl olur ne zaman olur bilmiyorum ama Zeynep‘i sana getireceğim der. Zeynep dere tepe adamdan kaçar ve uçurum kenarında yakalanır. Adam üstüne gidince Zeynep’in ayağı kayar ve düşer. Adam şok olur.

Yemin 47. Bölüm Resmi Özeti

Emir, suçsuz yere hapiste olan Reyhan’ı kurtarmak için elinden geleni yapar. Amacına ulaşan Emir, elindeki delilleri polise sunarak Reyhan’ın özgürlüğüne kavuşmasını ister. Fakat Zeynep konusunda işler yolunda değildir. Zeynep’in yeri halen belli değildir. Emir, arama çalışmalarına devam eder ancak Reyhan’a durumu nasıl açıklayacağını bilememektedir. Zeynep ile ilgili gelen bir sarsıcı haberse her şeyi değiştirir. Öte yandan Leyla ve Kemal’i tatlı bir heyecan sarar. Eve gelen sürpriz misafire yakalanan Leyla ile Kemal, bu süreci yönetmek için oyun oynamaya başlarlar.

Yemin 47. Bölüm Fragmanı

Yemin 29 Nisan Detaylı Özeti

Polis Reyhan‘ı tutuklar. Emir konuşsa da işe yaramaz. Cemre ve Cavidan zaferlerini kutlarlar. Kemal toplantıda da Leyla‘yı oyalamaya devam eder. Suna Cavidan‘a Reyhan‘ı savunmadığı için kızar. Cavidan zeytinyağı gibi üste çıkar. Cemre de Reyhan‘dan yana gibi davranır. Suna karakola gitmek ister. Cemre ve Cavidan strese girmesin diye engel olur. Suna Zafer‘i arar. Kemal Leyla‘ya bir sürü iş verir ve öğle molasına gider. Kemal bilgisayardan Leyla‘nın arşiv odasının anahtarını almasını izler ve üzülür. Emir Kemal‘i arar ve karakola çağırır. Reyhan nezarette Zeynep için ağlar. Kemal komiserle konuşur ama son kararı savcılık verecektir.Yemin 30 Nisan resimleri

Emir ve Kemal üvey anneyle konuşur. Kadın Reyhan kızımı parktan kaçırdı diye duygu sömürüsü yapar. Leyla dosyayı alır ve Talaz‘ı kurtarmak ister. Taci sen gelemezsin diye izin vermez. Leyla şüphelenir. Emir Reyhan‘ı nezarette ziyaret eder. Reyhan endişeyle Zeynep’i sorup durur. Emir ona inanmıyordur. Reyhan sadece ona yardım etmek istedim sana söylemek istedim ama dinlemedin der. Reyhan üvey annenin yaptıklarını anlatır. Emir bana değil polise anlat deyip gider. Talaz Taci‘ye Leyla‘yı Kemal‘e ihbar et der. Nigar Reyhan‘ın çocuk kaçırdığına sevinirken Sefer ona acımasız der. Leyla Talaz‘ı görür ve Talaz rolüne devam eder.

Leyla Talaz‘a adamlara sahte ihale dosyasını verdim der. Talaz sinirlenir ama belli etmez. Suna karakola gelir ve Emir‘le konuşur. Reyhan suçsuz der. Suna olayla ilgili polise ifade verecektir. Emir‘e de her şeyi anlatır. Reyhan Zeynep için endişelidir. Zeynep ise kapalı bir yerde ayağı zincirlenmiştir. Başındaki adam onu korkutur. Zeynep çok korkar ve ağlar. Üvey anne adamına Zeynep’e göz kulak olmasını söyler. Kemal Leyla‘nın neden gitmediğini merak eder. Leyla ve Şehriye Reyhan‘ın durumuna üzülürler. Leyla gitmekten vazgeçtim der. Kemal‘in sütannesi Nedret onu arar ve konuşurlar. Kemal ve Şehriye ondan çok çekiniyordur.

Leyla nedenini anlayamaz. Melike Hikmet‘e Reyhan‘ın durumunu bildirir. Kemal Leyla‘ya soğuk davranıyordur. Leyla başka şeye gerildiğini düşünür.  Hikmet Kemal‘i arayıp bilgi alır ve geliyorum der. Emir Reyhan‘ın Zeynep’e olan hassasiyetinden etkilenir. Reyhan ağlamaktadır. Leyla Kemal‘e neden ona kötü davrandığını sorar ama Kemal söylemez. Emir Reyhan‘la konuşur ve onu teselli eder. Söz veriyorum çıkacaksın buradan Zeynep’i de bulacağız der. Reyhan‘ın gözyaşlarını siler. Reyhan bana inanıyor musun deyince Emir susar. Kemal Leyla‘nın hırsızlık yaptığını düşünerek görüntüleri izler ama anahtarı almadığını görünce sevinir.

Emir yolda Reyhan‘ı düşünürken kendine engel olmaya çalışır. Emir Zeynep’i bulmaya karar verir. Kemal Leyla‘ya olan tutumunu değiştirir ama Leyla kırgındır. Emir Cavidan‘a Zeynep’in evden ne zaman çıkmasını bulmak için kamera görüntülerini incelediğini söyler. Cavidan gerilir ve Cemre‘ye bunu bildirir. Cemre çok rahattır çünkü önceden kameraları kapatmıştır. Cavidan da rahatlar. Emir görüntü eksikliğini fark eder.

Reyhan tutuklu yargılanmak üzere cezaevine sevk edilecektir. Emir hemen karakola gider. Kemal uyurken Leyla da yanında uyumuştur. Cavidan Emir‘den Reyhan‘ın karakola götürüleceğini öğrenir ve Cemre‘ye haber verir. Emir evin çevresindeki kamera görüntülerini arar. Nedret teyze ansızın Kemal‘in evine gelir ve Leyla ile Kemal‘i yatakta bulur. Kemal onu görünce şaşırır. Reyhan ceza evine sevk edilirken Emir gelir ve kurtulacaksın der. Polis kime bakmıştınız deyince Emir karıma der. Reyhan şaşırır.

Yemin 46 bölüm Özeti

Reyhan nezarette Emir‘e suçsuz olduğunu ve Zeyneb‘i kurtarmak istediğini anlatır. Zeynep üvey annesinin elindedir. Üvey annenin adamı onun ayağını zincirle bağlamıştır. Zeynep ağlayarak bırakın beni diye yalvarır. Suna karakola gelir ve Emir‘e Reyhan‘ın boş yere suçlandığını söyler. Emir Reyhan‘a onu kurtaracağına ve Zeynep‘i de bulacağına söz verir. Reyhan‘ın gôzyaşlarını siler. Emir evin güvenlik kamera görüntülerini inceler. Zeyneb‘in evden ne zaman çıktığını araştırıyordur. Cavidan‘ın paçaları tutuşur ve Cemre‘yi arar.

Benim tahminime göre Zeynep oradan bir şekilde kaçacaktır. Emir‘i bulacak ve Reyhan‘ın masum olduğu anlaşılacak. Emir kamera görüntülerini tam izleyemeden Cavidan ve ya Cemre görüntüleri silecektir.

yemin 46. Bölüm Fragmanı

Yemin 45 bölüm detaylı özeti

Emir Reyhan‘ın bir adama para verirken çekilen resimlerini görünce çıldırır. Reyhan‘ın sevgilisi olduğunu zanneder. Kemal ise Leyla‘yı telefonda Taci‘ye belgeleri alacağım derken duyar ve ne olduğunu merak eder. Kemal Leyla‘ya güvendiği için kendine kızar. Leyla ise çok çaresizdir. Kemal‘e ihanet edemiyordur. Reyhan eve gelir ve Zeynep‘e üvey annesinin onu artık rahatsız etmeyeceğini söyler. Emir odada öfkelidir. Reyhan gelince onunla konuşmak ister. Emir onu duvara yaslar ve kolunu sıkar. Reyhan‘a bir daha benden izinsiz evden çıkmayacaksın der.

Reyhan bir süredir bu tavırların neden ne oldu anlat diye hesap sorar. Emir öfkeyle odayı dağıtır. Reyhan annesinin kırılan fotoğrafını alır ve üzülür. Reyhan Emir‘e yüzünü yere eğecek hiç bir şey yapmadım der. Emir öfkeyle gider. Cemre ve Cavidan izlerken sevinirler. Reyhan annesinin resmine sarılıp ağlar. Reyhan her zamanki gibi tüm kötülüklerden Allaha sığınır. Annesinin resmiyle konuşup ağlar. Zeynep de üvey annesinden korkusundan ağlar. Reyhan gelir ve onu sakinleştirir. Emir ofiste miras belgelerini fırlatır. Reyhan‘ın konuş suçum ne diye haykırdığını hatırlar. Telefonda onun resmine bakarak bana bunu nasıl yaparsın der. Cemre onu görür ve Reyhan‘ı kıskandığını anlar.

Cemre evde günlük yazarken Emir‘in Reyhan‘ı sevdiğini yazar ve ağlar. Bana bir kez öyle bakmadı, Reyhan‘a aşık diye ağlar. Emir‘e onu sevdiğini söylemeye karar verir ve Emir‘i arar. Emir‘e ben hiç iyi değilim nolur gel diye ısrar eder. Emir gelemem belki ben de iyi değilim der. Zafer veya Yoncayı ara der. Cemre ağlayarak öfkeyle odayı dağıtır. Süheyla gelip onu teselli eder. Cavidan Emir‘i arar ama Emir açmaz. Reyhan da gece boyu Emir‘i merak eder. Cemre Reyhan ile Emir‘in fotoğrafına bakar ve Reyhanı resimden yırtar. Ve parçayı mum ile yakar. Reyhan‘a bu dünyada cehennem yaşatmaya söz verir.

Leyla eve gelir. Kemal onun kasayı soyacağını düşünüyor. Leyla dolaylı olarak veda eder. Sabah, Reyhan Zeyneb‘e aldığı telefonu odada bulur ve ne olduğunu merak eder. Emir‘in telefonu ve bankadan çekilen parayı öğrendiğini anlar. Zafer Emir‘in geceyi şirkette geçirdiğini anlar. Reyhan Emir‘i arar ve Emir telefonu kapatır. Kemal ve Leyla işe giderken Masal kreşte arkadaşım yok diye üzgündür. Leyla onu sakinleştirir ve dolaylı olarak ona da veda eder. Kemal onun gideceğini biliyordur. Reyhan Zeynep‘i Suna‘ya emanet eder ve Emir‘le konuşmaya gider. Kemal Leyla‘yı şirketi soymaktan vazgeçirmek için yolunu uzatır. Leyla Talaz için endişelenir. Reyhan şirkete giderken Cavidan onu durdurur. Reyhan‘a hakaret eder ve oğlum dışarı çıkmanı yasakladı der. Reyhan zaten Emir‘in yanına gidiyorum deyip gider. Leyla Kemal yolda çay içerken gerilir.

Tefeciler Sefer‘i arayıp borcun son günü diye hatırlatma yapar. Sefer bulamadım deyince adam onu tehdit eder. Nigar ve Şehriye konuşmaları duyar. Sefer Nigar‘ı tatile götürmek için borç aldığını açıklar. Kemal kafedeki bir adamın Leyla‘ya baktığını görünce Leyla ile yer değiştirir. Ama adam da yer değiştirir. Bu yerdeğişme olayı bir kaç kez tekrarlanır. Adamlar Leyla‘yı arar ve onu tehdit ederler. Leyla akşama dosya elinizde der. Sonunda şirkete giderler. Reyhan ofise gelir ve Emir‘le konuşur. Emir‘e her şeyi anlatacağını söyler. Emir seni sevmiyorum diyeceğini düşünür ve kaçmaya çalışır ama Reyhan onu durdurur. Hemen konuşmalıyız der. Beraber eve giderler. Şehriye bileziklerini Sefer‘e verir. Nigar da biriktirdiği paraları verir. Sefer sevinir. Her üçü sarılır. Reyhan Emir‘i misafir odasına götürecekken üvey anne polisle gelir ve Zeyneb‘i arar. Reyhan‘ı kızını kaçırmakla suçlar. Reyhan ayaküstü Emir‘e her şeyi anlatır ama Zeynep evde yoktur. Her şey Cemre ve Cavidan‘ın planıdır. Reyhan tutuklanır. Emir sadece izler.

Yemin de yeni hafta başlıyor

31 mayıs cuma günü 75. bölümü ile sezon finali yapmaya hazırlanan Yemin  dizisinde geldik 10. haftaya. Oldukça yoğu bir gündem ve aksiyon ile geçecek Yemin dizisinin 10. haftasında Emir’in Reyhan’a olan öfkesinin az da olsa durulacağını fark edeceğiz ama olaylar iki tarafta da hiç durulmayacak

Yemin 46. Bölüm ve 47. Bölüm Tahmini

Yemin dizisinde Reyhan Zeynep’i kurtarmak için onun üvey annesine para vermeyi kabul etti. Cemre resimlerini çekip Emir‘e göndermiş ve Emir öfke krizi geçirmişti. Leyla ise Talaz‘ın oyununa gelmiş ve Talaz‘ın hayatını kurtarmak için Kemal‘in ihale dosyasını ele geçirmeyi düşünür.

Bu bölümlerde ise Cemre Emir‘in Reyhan‘a olan zaafını görecek ve Reyhan‘a dayanılmaz acılar yaşatmaya yemin edecek. Cemre Reyhan‘ın üzerine hırsızlık yıkabilir. Bir ihtimal daha Cemre Emir‘i tuzağa düşürerek Emir‘le beraber olmuş gibi yaparak Reyhan‘a acı çektirebilir.

Emir‘in Reyhan‘a olan öfkesi çok şiddetlidir. Emir Reyhan‘ın onu aldattığını düşünüyordur.  Reyhan ona Zeynep‘ten bahsedince Emir‘in öfkesi geçecektir. Emir Reyhan‘a miras belgesinden bahsedecek ve Reyhan bu suçlamanın peşine düşecek.Yemin 46. Bölüm resimleri

Leyla Kemal‘den dosyayı çalacak ve Talaz‘ı kurtarmak için vermeye gidecek. Orada evrakları verirken Kemal‘e yakalanabilir. Kemal Leyla‘nın telefon konuşmasını duymuş ve onu takip etmiş olabilir. Bir ihtimal daha Leyla Kemal‘in onu telefonda duyduğunu görünce ona her şeyi anlatacak. Kemal Leyla‘nın babasını kurtarmak için ihale dosyasını bilerek verebilir.

Sefer borcunu ödeyemeyecek ve tefeci onu dövecek. Borcunu ödemezse öldürülmekle tehdit edilecek. Nigar ve Şehriye durumu öğrenecek ve Şehriye oğlu için kiraya verdiği evini satmak isteyecek. Bence Leyla bunu öğrenecek ve Şehriye‘ye o parayı bulmakta yardım edecek. Bir ihtimal daha, Nigar Cavidan ve ya Cemre‘yi Reyhana yaptıklarını söylemekle tehdit edip para isteyebilir. Bence bu kişi Cemre olacaktır.

Yemin 46. Bölüm Fragmanı

Yemin 29 nisna fragmanı şuanda yayınlanmadı; fragman yayınlandığında sayfamıza eklenecektir.

Yemin 46. Bölüm ve 47. Bölüm Özeti 29 Nisan 30 Nisan Fragmanı (1 Yorum)

  1. Cadı cemre nolcak bi defol git artık be .reyhan ne çok hırpalandi kız ya emirede ne diyim artık hem kızı konusturmuyo dinlemek istemiyorum diyo hemde hesap vereceksin diyo orayı burayı dağıtıp öfkeden kuduryo bay gamzeli bi dinlemeyi öğren artık şu kızı be emir bizide deli etme ekran başında reyhan a iyi davran artık reyhan dayanamayıp bigün çekip gittiğinde çok ararsinda bulamazsın kızı yazık kıza ya zaten yapayalnız kimsesi yok kızın bide siz üzüp hırpaliyosunuz kızı ya .reyhan la emiri daha çok görmek istiyoruz artık .