İkimizin Yerine 245. Bölüm Özeti 10 Mayıs Jagat Ailesine Şantaj Yapar

İkimizin Yerine dizisinin 245. bölüm özetinde Jagat ailesine şantaj yapacak ve işler karışacak.

İkimizin Yerine 245. Bölüm Özeti

Dadisa, Anandi‘yi o aileye vermek ister ama Bairon önce Anandi‘yle konuşalım der. Jagat ve Gauri gelir. Herkes şok olur. Damat tarafı gider.  Jagat ailesine mirastan hakkı olan payı istediğini söyler.  Hastane açacağım, payımı vermezseniz Anandi‘yi boşamam der. Herkes şoklarda. Jagat Anandi‘nin özgürlüğüne karşılık hakkımı istiyorum der. Sumitra Jagat‘ı tokatlar. Yazıklar olsun, bu günleri de mi görecektim der. Gauri‘yi suçlar.15 2

Jagat Gauri‘yi savunur. Bairon ve Dadisa hayal kırıklığına uğramıştır. Dadisa ağlar. Bairon Jagat‘a elinden geleni ardına koyma, sana zırnık bile yok der. Jagat ben senden dilenmiyorum hakkımı talep ediyorum der. Gauri‘ye bakmam gerek, karar sizin Anandi‘nin özgürlüğü sizin elinizde deyip gider.

Gauri Sumitra‘ya gördün mü Jagat benim için her şeyi yapıyor deyip gider. Damat babası telefonunu unutmuştur ve almak için döndüğünde her şeyi duymuştur. Dadisa ona durumu izah etmeye çalışır.  Adam Anandi boşanmadan bize yamamaya çalıştınız, bu iş olmaz deyip gider. Hepsi üzülür.kimizin Yerine 245. Bölüm resimleri

Basant ve Anandi geri dönerler. Jagat ve Gauri’nin arabaya bindiklerini görüp burada ne yaptığını merak ederler. Bairon, Jagat’a öfkeli, Gauri’nin onu etkilediğini düşünür. Jagat’a pay vermeyi reddeder ama Dadisa, Jagat’ın boşanma belgelerini imzalamazsa Anandi, mutlu bir evlilik yaşayamaz ve Jagat hep Anandi‘nin hayatında bir engel olacak der. Mülk meselesi geleceğini etkilememelidir. Bairon, Jagat’ın hiçbir hakkı olmadığını söyler. Dadisa kızar ve hakla ilgili olmadığını söyler.

İkimizin Yerine 245. bölüm özetinde mevzu-bahis Anandi‘nin özgürlüğü der. Dadisa, Bairon’un avukatla görüşmesini ve mirası Basant, Bairon, Sugna, Anandi, Nandu ve Jagat için altı eşit parçaya bölmesini ister. Dadisa, Jagat’a payını vermeye geleceğim, bir kişinin mülk için öz ailesinin önünde ne kadar düşebileceğini görmek istiyorum der.

Basant ve Anandi gelip Jagat’ın ziyaretini sorar. Bairon, Jagat’ı bazı belgeler için çağırdığını söyler. Anandi şüphelenir. Sonra arabulucu gelir. Dadisa hemen mücevher gösterme bahanesiyle onu odasına götürür.

Arabulucu, erkek tarafının ittifakı reddettiğini söyler. Dadisa’ya vazgeçmelerinin sebebini sorar. Dadisa sadece başka bir aday aramasını ister. Arabulucu sorgulayınca Dadisa kızar ve gerek yok biz işimizi kendimiz hallederiz der. Gauri ve Jagat, evlerine döner.kimizin Yerine 10 mayıs resimleri

İkimizin Yerine 10 Mayıs özetinde Gauri Jagat‘a payını almadan önce yeni hastanelerini kurmak için gereken çok sayıda temel çalışmanın olduğunu söyler. Jagat’ın tutumunu değiştirmesini ve pratik yapma sınavlarına hazırlanmasını ister. Jagat‘a moral verir.

Bairon, Basant ve Dadisa avukat ziyaretinden döner. Anandi herkese çay getirmeye gider. Gehna ve Sumitra mirasın Dadisa‘nın istediği gibi bölündüğünü söylerler. Dadisa, Bairon’un Jagat‘ın evraklarını yanında tutmasını ister. Bairon, Anandi’nin aldığı çantayı hatırlar. Anandi çantayı düşürür ve evraklar düşer. Bairon gelir ve Anandi okumadan önce alır.

İkimizin Yerine 245. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 245. Bölüm Özeti 10 Mayıs Jagat Ailesine Şantaj Yapar (2 Yorum)

  1. Lutfen ah kalbim final olmasin kendi ulkesinede final olsa o zaman final olsun Turkiyede ben bu diziyi cok seviyorum Abhigya❤

  2. Ne olur artık ah kalbim final olsun ki sev yeter hergün yayınlansın ah kalbim ağustos ayında final olsun