İkimizin Yerine Anandi Jagat’a Neden Tokat Attı

İkimizin Yerine dizisinin 10 Mayıs günü ekranalara gelecek 245. bölümünde Anandi Jagat‘ın tokatlayacak. İşte detaylar

Jagat özür dilemek için kliniğin başhekimine gider, ama başhekim samimiyetine inanmaz ve onu küçümser. Jagat diklenir ve ben eğitimimi her şekilde bitirebilirim, bir gün sen benim hastanemin kapısına iş istemeye geleceksin der.

Jagat Gauri‘ye başhekime asla yalvarmayacağını söyler. Bairon, Jagat’a ailenin payını vermeye karar verdiğini, yarın evrakları alacağını ve dava sürecinde hiçbir sorun yaratmamasını söyler. Jagat Gauri’ye verilen kararı anlatır. Gauri çok sevinir ve ne tür bir hastane kuracaklarını anlatır. Jagat ilgisizdir.12

Dadisa, Jagat’ın çocukluk fotoğrafını görür ve Jagat her para istediğinde, onu nasıl şımartıp sevdiğini hatırlar. Sonra Jagat’ın hayalini görür. Hayalinde Jagat ondan af diler. Dadisa hayalinden ayılınca çok üzülür.  Sumitra gelir ve böyle bir oğlu olduğu için hatalı olduğunu söyler. İkisi de ağlarlar.

Sumitra bazen Dadisa’yı kıskandığını, annesini çok seven 2 oğul büyüttüğünü söyler. Gauri, Jagat’a bize ne kadar para vereceklerini sor, hakkımızı yemesinler der. Jagat, dur artık, aralarında ne kadara bölmeleri önemli değil der. Gauri, parayla insanların her şeyi yapabileceğini söyler.11 1

İkimizin Yerine 245. Bölüm Özeti

Anandi okula hazırlanır, evin etrafına bakar ve Jagat ile geçmişini hatırlar ama sonra toparlanır. Bairon ve ailesi otele gelir. Basant da giderken Anandi nereye gittiğini sorar. Basant avukata gideceğini söyler. Anandi sorgular. Basant kıvırır ama Anandi hala peki Dadisa’nın neden gitti diye sorar.

Singh ailesi Jagat‘lara gider. Jagat onlara kibar davranır. Bairon, yine de senin Dadisa’nın ayağına düşüp af dileyeceğini düşünüyorsun ama bu bir hataydı der. Jagat, payını lüks için istemediğini söyler.  Dadisa lafını keser ve sebebi neyse umurumda değil der.  Bairon kâğıtları Jagat’ın eline verir ve tam o sırada Anandi durun diye bağırır. Hepsi onu görünce şok olur.

Anandi, Gehna ve Sumitra ile gelmiştir. Anandi evrakları alır ve burada ne yaptıklarını sorar. Bu boşanmanın bedeli ve siz benim özgürlüğümü satın alıyorsunuz der. Dadisa, bunun ortaya çıkmasını istemediklerini söyler. Anandi, Jagat‘ın evlilik kavramını anlamadığını, bir ilişkiye fiyat biçebileceğini ve bu kadar alçalabildiğini söyler. Gauri, bu Jagat’ın hakkı der.kimizin Yerine Anandi Jagata tokat attı resimleri

İkimizin Yerine 10 mayıs özetinde Bairon, Anandi’yi suçlamaya devam edersen bir kız olduğunu unutacağım der. Jagat’ın sözleri senin sözlerin ve sen hep bir yabancı olacaksın der. Jagat o zaman Anandi bu durumda nasıl konuşabiliyor, o da ailenin bir parçası değil der. Dadisa, sizi bir dilenci gibi düşündük ve size sadakamızı verdik der.

Jagat, boşanma gerçekleşmezse, her şeyi bir yabancıya vermiş olacaklarını söyler. Anandi, 17 yıllık ilişkilerine bir fiyat koyduğunu söyler. Jagat bunun nesi yanlış ki? Sen ailemin beynini yıkadın der. Anandi onu tokatlar. Herkes şok olur.

İkimizin Yerine 245. Bölüm Fragmanı