İkimizin Yerine 248. Bölüm Özeti 13 Mayıs Anandi Şiv‘e Gıcık Olur 

İkimizin Yerine 248. bölümde Anandi Şiv‘e gıcık olacak. İşte İkimizin Yerine dizisinin 13 mayıs pazartesi günü ekranlara gelecek 248. bölümü.

İkimizin Yerine 248. Bölüm Özeti

Bairon Sumitra’yı havaalanına götürür. Bairon, Sumitra’yı özler. Anandi onu teselli eder.  Anandi çocuklarla birlikte. Bir masal duymak isterler ama Anandi hikâye için geç olduğunu söyler. Kız, masal kahramanını Şiv ile karşılaştırır. Anandi önceki gece gördüğü rüyayı ve Şiv’in onu nasıl kurtardığını hatırlar.

Sabah Gauri, Jagat’ı uyandırmaya çalışır ama Jagat yine uyumak ister. Jagat benim değil senin işe gitmen gerek der. Gauri, hayat sadece bir işten ibaret değil, senin pratik yapma için hazır olman gerek, başka bir şey değil der. Jagat, benim başarısız senin başarılı olduğunu söylemeye çalışıyorsun der.

Gauri, onu incitmek istemediğini söyler ve boşta kalarak kötü şeyler düşünmemesini ister. Anandi, Dadisa’ya Bairon’un kahvaltı yapmak istemediğini ve onun daha iyi hissetmesi için bir şeyler yapmaları gerektiğini söyler. Dadisa, Bairon‘un yemek yemesini sağlar. Anandi Şiv‘in ofisine giderken Dadisa, onu çağırır ve yemek yaptırır. Anandi’ye bir sefer tası almasını ve bu yemeği Şiv‘e vermesini söyler. Anandi, neden ona yiyecek götürmesi gerektiğini sorar. Dadisa hayatını kurtardığı için teşekkür bâbında der.kimizin Yerine 248. Bölüm resimleri

İkimizin Yerine 248. bölümde Anandi, Makan’ı çağırmak isterken Dadisa sen götür ve ona servis et der. Anandi bunu sorgular ama Dadisa Şiv yeni olduğu için iyi muamele görmesi gerektiğini söyler. Dadisa, ona güzel bir şey giymesini söyler. Anandi ne anlama geldiğini sorar. Dadisa, Sarpanç gibi görünmesi gerektiğini söyler.  Dadisa giymesi için kıyafet seçer ve Anandi’ye şikâyet etme şansı vermez.

Ofiste, bir adam Anandi’yi durdurur. Anandi, koleksiyoncuyu görmeye geldiğini söyler. Adam Şiv‘in özel asistanıdır ve Anandi‘yi randevusuz içeri almaz. Adı Bhim‘dir. Anandi, Sarpanç olduğunu açıklar. Adam inanmaz. Şiv gelip karışıklığı çözer. Anandi Şiv’e yiyecek verir.

Şiv, bu bir rüşvet mi diye sorar. Anandi karşılıksız verilen şey rüşvet olamaz der. Şivona teşekkür eder ve yemeği kenara koyar. Bazı insanlar planları ile gelir. Anandi, Şiv‘in ne yapmak istediğini merak eder. Bhim nihai karar Şiv‘e ait diye müdahale eder. Şiv, herkesin giriş hakkı olduğunu söyler. Topraklarını kaybeden iki köy olduğunu açıklar. Bhim ücret alacaklarını söyler.kimizin Yerine 13 mayıs resimleri

Anandi, arsa ve evin ödenebileceğini açıklar. Şiv alternatif plan ister. Anandi ona bir fikir verir. Şiv bunun pratik olmadığını söyler. İkisi de bunun için harcanacak parayı tartışırlar. Anandi onları bir yere götürür ve ıssız yerde şu anda hiçbir tarım yapılamayacağını söyler. Ziraatçı buraya gelirse toprağı kullanabileceklerini açıklar. Şiv, asistana bir ziraatçı getirmesini söyler.

Geri dönerken çamura saplanmış bir araba görürler. Şiv yardıma gider. Anandi de gelir, ama Şiv sen yapamazsın der. Anandi beni iyi tanımadığın için nerden biliyorsun der. Her ikisi de arabayı çıkarabilir. Araba sahibi onlara teşekkür eder. Anandi yakınlarda bir kuyu olduğunu söyler. Orada yıkanmaya giderler. Şiv, çok yetenekli olduğunu, yanlış yaptığını açıklar.

İkimizin Yerine 13 Mayıs Özetinde

kimizin Yerine bairon resimleri

Anandi de başkalarına yardım etmek için üstünü kirletmek isteyeceğini bilmediğini açıklar. Şiv, ziraatçı ile önerisini konuştuğunu açıklar. Jagat yemek pişirirken gaz olmadığını görüp Gauri’yi suçlar. Gauri’yi arar ve neden tüp sipariş etmediğini sorar. Gauri unuttuğu için özür diler. Onu almasını söyler. Jagat, çalışman benim tüm ev işlerini yapacağım anlamına gelmiyor deyip kapatır. Gauri geri arar ve sakinleşmesini söyler.

Bu seferlik tüpü onun almasını söyler. Telafi etmek için bir filme bilet al ve izleyelim der. Anandi eve geri döner. Dadisa, verdiği yemeği sorar. Anandi, bana bir iyilik yapmış gibi kenara koydu der. Şiv‘i şikâyet eder. Dadisa, senin yaptığını açıkladın mı diye sorar. Anandi, bana şans tanımadı ki der. Şiv‘in ego problemi olduğunu söyler. Asistan Şiv‘e Anandi’nin önerisinin pahalı olacağını söyler.

İkimizin Yerine 13 mayıs özetinde Şiv, herkese uygun bir plan izlemeleri gerektiğini söyler. Şiv, yemek hazırlanmasını ister. Şiv, Anandi‘nin getirdiği yemeğe alerjisi olduğunu söyler. Bhim, neden geri vermedin diye sorar. Şiv, geri vermenin saygısızlık olacağını açıklar. Şiv, diğer yemeğin ne olduğunu sorar. Bhim Helva olduğunu açıklar. Şiv direnemez ve helvayı yer. Fena olmadığını söyler.

İkimizin Yerine 13 Mayıs Fragmanı