İkimizin Yerine 249. Bölüm Özeti 14 Mayıs Jagat Gauri Kıskanıyor mu

İkimizin yerine dizisinin 14 Mayısta ekranlara gelecek yeni bölümünde Gauri Jagat‘ın onu çekemediğini söyleyecek.

İkimizin Yerine 249. Bölüm Özeti

Yemekte Şiv‘in mango soyarken etrafa sıçratması Anandi dâhil herkesi güldürür. Dadisa onu Anandi‘yle banyoya gönderir. Şiv üzerini temizlerken Anandi ona yardım eder. Mumbai’de. Gauri eve gelir ve dağınıklığı temizleyip uyur. Jagat sessizce izler. Şiv yemeklerin son derece lezzetli olduğunu söyler.

Dadisa Anandi‘yi över. Dadisa Şiv‘e bir hediye verir ve Şiv gider. Bairon Dadisa‘ya bu yaptığın yanlış diye tepki gösterir. Dadisa onlara Şiv Anandi için doğru adam der. Bairon onu vazgeçirmeye çalışır ama Dadisa Şiv‘i över. Şiv cipinin yanında durur ve Anandi’ye proje ile ilgili verdiği öneri için teşekkür eder. Fikrinin çok faydalı olduğunu söyleyip gider. Anandi çok şaşırır.mizin Yerine 249. Bölüm resimleri

Dadisa kendi kendini tebrik ederken Anandi girer ve ona ne olduğunu sorar. Neden bütün işleri Şiv‘in önünde yapmamı istiyorsun der. Dadisa, Anandi‘nin hala o kadar verimli olup olmadığını bilmek istediğini ve Şiv‘in hepsini görmesini istediğini söyler. Anandi, tüm bunları takdir ettiğini ama bunları yaparken Şiv‘in önünde çok utandığını söyler. Sonra Anandi ona ne hediye verdiğini sorar. Dadisa, geleneksel takım elbise der.

Anandi Şiv‘in hoşlanmayacağını ve bu tür bir hediye için Dadisa‘ya hakaret edebileceğini söyler. Dadisa bunu kabul etmez ve Şiv öyle bir çocuk değil der. Jagat Gauri‘nin peşinden koşturur ve gece için onu affetmesini ister. Gauri dinlemek istemiyor. Jagat onu durdurur ve geceki kavgamız kahvaltı ile ilgili değildi der. Hadi barışalım ve bir şeyler yiyelim der.

İkimizin Yerine 249. bölüm özetinde Gauri aç olmadığını ve isterse hastane kantinden bir şeyler yiyeceğini söyler. Kantin yemeklerini över. Benim için endişe etmene gerek yok der. Jagat, bunu hakaret sayar. Gauri, sen ne yiyeceksin diye sorar. Jagat, benim yediklerim için endişelenmene gerek yok, hastanenizde sizin gibi yiyecekler yemeyeceğim ama aç kalmayacağım der. Gauri yüksek sesle kapıyı vurarak öfkeyle gider.

Anandi mabede gider. Puja yaparken, Şiv‘i geleneksel takım elbisede tapınağa gelirken görünce şok olur. Şiv de Puja yapıyor. Anandi daha önce ne düşündüğünü hatırlar. Şiv neden şok göründüğünü sorar. Anandi, onu bu kıyafetle görünce şok olduğunu söyler.

Anandi, bunu giyecek biri gibi görünmediğini söyler. Şiv, sen de dış görünüme bakanlar gibisin der. Anandi çamurlu araba olayını hatırlar. Şiv, yoksul insanlara bağışta bulur. Bhim Şiv‘in annesinin doğum günü olduğu için mabette hediyeler veriyoruz der. Şiv Anandi‘yi eve bırakmayı teklif eder ama yürümeyi sevdiğini söyler.

İkimizin Yerine 14 Mayıs Özeti Devam Ediyor

Şiv onu ikna eder. Heth gelir ve Şiv‘i selamlar. Anandi onu görmekten hoşlanmaz. Heth Şiv ile tanışır ve yardıma ihtiyacın olursa bana gel der. Şiv, hatırlarım ama şu an için Anandi durumları iyi idare ediyor der. Heth, kendini Jetsar’ı ünlüsü gibi göstererek Anandi‘yi yıkmaya çalışır. Sonra Şiv‘in çalışmalarını sorar.kimizin Yerine 14 Mayıs resimleri

Şiv, Anandi‘nin önerisi üzerine fikir değiştirdiğini söyler. Bir adam Heth‘e gelir ve evini temizlerken buldum diyerek anahtarları verir. Heth tedirgin olur ve anahtarı alıp gider.  Jagat bir hastaneye gelir ve hastaların ve hastanenin kötü durumunu fark eder. Burada çalışamayacağını belirtir ve gider. Şiv Anandi ile Heth hakkında konuşur.

Anandi ilgisizdir. Heth, Şiv’i arayarak ona bir dosya göndereceğini belirtir. Ona iletişimleri iyi bildiğini ve iyi çalışan insanlar olduğunu söyler. Şiv, dosyayı inceleyip ona geri döneceğini söyler. Jagat, Gauri‘nin hastanesine gelir. Gauri‘yi sorar ve beklemesi söylenir. Jagat, içinde bulunduğu hastane ve Gauri‘nin çalıştığı hastaneyle ilgili yorum yapar. Başka bir Doktor Gauri ile konuşur ve işlerini tamamlar. Gauri doktora teşekkür ederken Jagat kıskanır.

Gauri, Jagat‘la konuşur ve Jagat ona gittiğim yeri beğenmedim, senin gibi bir yerde çalışmak istiyorum der. Sonra Gauri‘yle kantinde yemek yerler. Anandi, Şiv‘e Heth’e güvenememesini söyler. Şiv, bu doğru olabilir mi diye söyler. Bir süredir burada yaşadığını ve insanları iyi tanıdığını ekler. Yanlışı doğru biliyorum der.

Anandi, ben sadece söyledim, kendine güveniyorsan karışmam deyip gider. Jagat kantinde bir kız arkadaşını bulur ve ona doktoru sorar. Kız doktoru över ve Jagat‘ı Dr. Kanna ile tanıştırır. Jagat‘ın nerede çalıştığını sorar. Gauri, yüksek lisansını tamamlamaya ihtiyacı olduğunu, sonra çalışacağını söyler. Dr Kanna, Gauri‘yi çalışmalarında tamamlar. Jagat, Gauri‘ye bozulur ve gider.kimizin Yerine jagat resimleri

İkimizin Yerine 14 mayıs özetinde Anandi, Şiv‘in çocuklara bilmeceler söylerken görür. Çocuklar bilmecelerle eğlenir ve onları çözmeye çalışırlar. Anandi içeri girer ve Şiv, saatinin olmadığını ve bu nedenle geç geldiğini belirtir. Phuli, öğrencileri oyun oynamaya davet eder. Şiv okulu görmek istediğini söyler.  Anandi, gülümsemeni görmek güzel der. Şiv, tesisler hakkında bilgi alır.

Anandi, bunun için başvuru yaptığını söyler. Şiv, elinden geldiğince yardım etmeye çalışacağını söyler. Anandi, pozisyonunu kullanmanı istemiyorum der.   Jagat boş buzdolabına bakar ve Gauri eve gelince ona yiyecek bir şeyler getirdi mi diye bakar. Gauri, kendine alışveriş yaptığını ve Dr Kanna‘nın onu bıraktığını söyler.

Jagat, neden bütün bu eşyaları aldığını sorar. Gauri, şık görünmeye ihtiyacım var der. Jagat, sen bencilleşip beni düşünmüyorsun bile der. Gauri, maaş getiremiyorsan küçük ev işleri yaparsın der.  Başarısını kıskandığını söyler.

Şiv, Heth ile bir toplantıda. Heth, Şiv’i över ve baraj projesi için müteahhitlerin bir listesini verir. Şiv araştırmaya söz verir. Anandi bunu yanlış anlar ve gider. Şiv onu durdurur. Anandi, kabaca ona Heth’e güvenmemesi gerektiğini söyler. Şiv, yapmamam için bir neden yok der. Anandi, Şiv‘in Heth’in tarafında olduğunu düşünür ve baraj projesi için iyi bir müteahhit listesi bulduğunu ama muhtemelen Şiv‘in kararını çoktan verdiğini söyler.

Şiv, tüm katılımcıları inceleyip sonra karar alacağını söyler. Gauri yeni kıyafetlerle mangalsutrayı takmaz. Yine Jagat‘la tartışırlar ve Gauri gider. Bir arkadaşı Jagat‘a Banglore‘da bakım evini yönetebileceğini söyler. Jagat hemen kabul eder. Eve gelir ve hevesle bunu Gauri‘ye söyler. Gauri, işini bırakıp Banglore‘a taşınamayacağını söyler. Jagat‘a yüksek lisansını bitirmek zorunda değilsin der. Jagat kızar ve Banglore‘a gidecek misin diye sorar. Gauri reddeder.

İkimizin Yerine 249. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 249. Bölüm Özeti 14 Mayıs Jagat Gauri Kıskanıyor mu (1 Yorum)