İkimizin Yerine 256. Bölüm Özeti 21 Mayıs Jagat Anandi‘yi Şiv İle Basar

İkimizin Yerine dizisi 256. bölüm 21 Mayıs salı günü ekranlarda olacak. İkimizin Yerine 256. Bölüm de Jagat Anandi‘yi Şiv ile görecek ve kıskançlıktan çıldıracak.

İkimizin Yerine 256.Bölüm Özeti

Anandi Şiv‘in yarasıyla ilgilenir. Şiv onu aşkla izler. Dadisa gelir ve çocuk evliliğiyle olan mücadelesi için Anandi‘yle gurur duyduğunu ve şimdi yalnız olmadığını Şiv‘in var olduğunu söyler. Anandi ne dediğini anlayamaz. Gece Anandi yatağında ve Jyoti onun yanında uyuyor.  Anandi yaşadıklarını hatırlar ve Şiv‘in onu ve ailesini, Jyoti‘yi kurtarmaya nasıl geldiğini hatırlar. Keşke beni de Şiv gibi biri çocukken kurtarsaydı der. Şiv‘ onu arar ve ikili çocuk evliliğinden konuşurlar.

Yardımları için birbirlerini överler. Anandi bizi bırakma der ve kendi lafına şok olur. Şiv koleksiyoncu olarak kast ettiğini zanneder ve hep yanınızdayım der. Sabah, Jyoti‘nin ailesi nezaretten serbest bırakılır. Anandi ve Jyoti‘yi orada görürler. Aile defalarca Anandi‘den af diler. Anandi affetmez. Aile Jyoti‘den de, yaptıkları yanlışlıklar için özür diler. Jyoti onlara sarılır. Anandi gider. Basın toplantısı var ve herkes çocuk evliliğini durdurması için Şiv‘i över. Şiv Anandi‘den övgüyle bahseder. Anandi de gelir ve ikili çocuk evliliği hakkında uzun bir konferans yapar.

Anandi küçük bir kız çocuğunun tüm acılarını derinden yaşadığını, toplumun değişime ihtiyacı olduğunu söyler. Muhabir öfkeyle bu konuda hiçbir şey bilmediğini söyler. Nereden bildiğini sorar. Anandi kızar ve kendisinin de çocuk evliliği kurbanı olduğundan bildiğini söyler. Şiv, şok olur ve duyduklarına inanamaz. Tüm muhabirler Anandi‘ye nasıl kurban edildiğini sorar. Kocan seni başka biri için mi terk etti? Kocanla nasıl evlendin? Gibi sorular sorarlar Şiv Anandi‘yi basın toplantısından çıkartır.

kimizin Yerine 256. Bölüm resimleri 1

Anandi oturup ağlar. Şiv ona mendil verir. Anandi gözyaşlarını eliyle siler ve mendili almaz. Şiv, onun da çocuk evliliğinin kurbanı olduğunu bilmediğini söyler. Anandi‘nin neden Jyoti‘nin evliliğini durdururken bu kadar çaba sarf ettiğini ve onun çok acı çektiğini çok daha iyi anlıyor. Anandi‘yi çok acı çekip yıkılmadığı için över ve cesaretini takdir eder.

Anandi, Şiv‘e onu anladığı ve daha güçlü olmasına yardım ettiği için teşekkür eder. Gauri, Jagat‘a parti düzenlediği için söylenir. Jagat, parti yapmakta kararlı. Partide Jagat içiyordur.  Gauri gelir ve yemeğin hazır olduğunu belirtir. Arkadaşlar çalıştıkları işler hakkında konuşur. Jagat kardiyolojide olduğunu belirtir. Arkadaşları Gauri‘nin altında çalıştığı konusunda yorum yaparlar. Gauri evde ona nasıl yardım ediyorsa Jagat da işte ona yardım etmelidir diyorlar. Jagat‘ın çalışması ve ilişkileri hakkında şaka yaparlar.

Jagat yavaş yavaş sinirlenir. Arkadaşları sadece şaka yaptıklarını belirterek özür dilerler. Jagat oynama havasında değil ama arkadaşları onu ikna eder. Gauri’nin telefonu çalar ve tepsiyi Jagat‘a verip konuşmaya gider. Ardından arkadaşları da Jagat‘a iş verir. Jagat daha fazla sarsılır. Gauri, ertesi gün önemli bir ameliyatı olduğu için arkadaşlarının gitmelerini ister. Arkadaşlar bunu Gauri mi yoksa Patron mu söylüyor derler.

İkimizin Yerine 256. bölüm özetinde Jagat arkadaşlarının önünde küçük düşmüş gibi hisseder ve sinirlenir. Öfkeyle masayı devirir. Herkes şok. Anandi rüyasında Jagat‘ı arar ve ata binen birini fark eder. Elinde bir kupayla, Jagat’ı düşünerek at binicisine koşarken düşer. Ata binen biri gelir ve ona elini uzatır. Anandi elini tutar ve aslında Şiv olduğunu fark eder.

Anandi uyanır ve neden aynı rüyayı gördüğünü düşünür. Sabah Anandi salonda Dadisa‘yı bir kutlama düzenlerken görünce sorgular. Dadisa, Şiv‘in doğum günü için der. Şiv burada yalnız o yüzden kutlayalım der. Sonra benim Badi için mabede gitmem gerek deyip sorumluluğu Anandi‘ye devreder.

kimizin Yerine özeti resimleri 2 1

Hastanede, başhekim ve Gauri, bir hastayı kontrol eder. Jagat başka bir ilaç önerir ve Gauri‘yi adıyla hitap eder. Başhekim ona kızar ve protokolü izlemesini emreder. Gauri de Jagat‘a başhekimin işine karışmamasını söyler. Başhekim gidince Gauri Jagat‘la konuşmaya çalışır. Ama Jagat kırılır ve yerimi anladım deyip gider. Anandi ve Gehna parti düzenlemelerinden memnun. Anandi, Şiv‘in beğeneceğini umar. Anandi öğrencilerini de çağırmaya gider. Bhim Şiv‘e devlet fonunun Anandi‘nin okuluna yardım yapacağını bildirir ve mektubu verir.

Şiv mutlu ve Anandi‘nin mutlu olacağını söyler. Bu mektubu bizzat Anandi‘ye vermek ister. Bhim panikler. O da sürpriz için Dadisa‘yla işbirliği içindedir. Anandi‘nin okula gitmediğini söyler. Şiv, evlerine gider. Bhim panikle bilgi vermek için evi arar ve Gehna Anandi‘nin evde olmadığını söyler. Şiv Anandi‘yi yolda görür. Anandi onu görünce, sürpriz doğum günü planını öğreneceğinden korkar. Şiv Anandi‘ye resmi bir mektup teslim eder. Ardından Şiv onun saçlarında parlak bir kâğıt görür ve alır. Herhangi bir dekorasyon olup olmadığını sorar.

Anandi bir bahaneyle kıvırır ve okula gideceğim diyerek gider. Şivin onu bırakmasını istemez. Şiv ondan kaçtığını düşünerek incinir. Hastanede bir toplantı düzenlenir. Jagat düşüncelere dalar. O sırada başhekim ona bazı sorular sorar. Jagat cevap vermez. Gauri tekrar sorar. Jagat pardon ​​diyor. Başhekim dikkatsizliği için onu azarlar ve ekibinden atar. Jagat sinirlenir ve adamı yakasına yapışır. Bana nasıl bu kadar kötü davranabilirsin diye hesap sorar.

kimizin Yerine özeti resimleri 1 1

İkimizin Yerine 21 Mayıs Özeti

Gauri, araya girip Jagat‘ı durdurur ve başhekimden özür dilemesini ister. Jagat reddeder. Gauri kardiyolojiye layık olmadığını söyler. Seni buraya aldırmakla büyük bir hata yaptım der. Jagat, Gauri sayesinde işe girdiğini duyunca hayrete düşer. Jagat koridorda, başhekimin onunla dalga geçtiğini düşünür ve Gauri‘ye kızar. Bara gider ve tamamen sarhoştur. Gauri oraya gelir ve bardakları fırlatır ve durmasını ister.

Çift herkesin önünde kavga etmeye başlar. Herkes gidin kavganızı dışarıda edin dese de ikili birbirlerine bağırmaya devam eder. Gauri onu işe aldırarak yanlış bir şey yapmadığını söyler. Jagat Bangalore‘da iyi bir teklif vardı ama sen beni Mumbai‘de tuttun der. Sonunda yönetici onları polisi aramakla tehdit eder ve Gauri gider. Dadisa tapınağa gider ve Rahip‘e Jetsar‘lı olduğunu ve en kısa zamanda geri dönmesi gerektiğini söyler. Tapınaktaki bir kadın bunu duyar ve ona yaklaşır.

İkimizin Yerine 21 Mayıs özetinde Dadisa‘ya Şiv Raj Şekar‘ı tanıyor mu diye sorar. Dadisa çok iyi tanıdığını söyler. Kadın, kızına Şiv‘in evlilik önerisinin geldiğini söyler. Dadisa şok. Kadın Şiv‘i sorar. Dadisa, iyi bir oğlan olduğunu söyler, ama kısa süre onu öfkeli bir canavar olarak anlatır. Kadın korkar. Dadisa, Şiv‘in kimseyi beğenmediğini söyler. Ayrıca Aşima ile birbirlerini sevdiklerini söyler. Kadının kafası karışır. Dadisa, Şiv ve Anandi ile ilgili hızlı hareket etmesi gerektiğini düşünür.

kimizin Yerine 21 mayıs resimleri

Şiv ofise döner ve Bhim‘e yolda Anandi ile karşılaştığını söyler. Bhim rahatlar. Şiv Anandi’yi hatırlar ve gülümser. Sonra ergen gibi davrandığı için kendini azarlar. Kimsenin doğum gününü bilmediğini ve Bhim‘in bile unuttuğunu söyler. Kendini kutlar. Gehna Anandi‘ye Dadisa‘nın giymesini istediği bir kıyafeti verir. Anandi kabul eder.

Bairon ve Basant, Dadisa‘nın ne yapacağını merak ederler. Anandi oraya saçları açık ve sari giymiş halde gelir. Herkes ona iltifat eder. Jagat ve Gauri TV-de Anandi ve Şiv‘in karakol dışındaki röportajını izler ve şok olur. Jagat, Şiv‘in kim olduğunu merak eder.