İkimizin Yerine 255. Bölüm Özeti 20 Mayıs Anandi ve Şiv Sırt Sırta

İkimizin Yerine dizisi 255. bölümü ile ekranlarda olacak. Dizinin 20 Mayısta ekranlara gelecek bölümünde Anandi ve Şiv çocuk evliliğini durduracak ve iki çocuğu işkenceden kurtaracak.

İkimizin Yerine 255. Bölüm Özeti

Anandi kına yapan kadına gelir ve onu sorgular. Kadın ona Jyoti‘nin evlendiğini söyler. Anandi şok olur ve kadına bağırır. Anandi ondan düğün yerini öğrenir ve yola çıkar. Anandi, Dadisa’yı arar ve ona her şeyi söyler. Düğünü durdurmak için Sumergad‘a gideceğini söyler. O sırada Şiv, Anandi‘yi arar ve durumu öğrenir. Şiv, yalnız gitmemesini ister. Sinyal kesilir. Anandi kendi çocuk evliliğinin zorluklarını hatırlar.

Jyoti‘nin hayatının mahvolmasına izin vermemeye karar verir. Anandi, düğüne ulaşır. Jyoti‘nin ailesi onu görünce ve şok olur. Anandi Jyoti‘yi görmeyi talep eder. Jyoti ona sarılıp ağlar. Anandi, düğünün derhal durdurulmasını ister. Kızın ailesi reddeder. Anandi sonunda polisi dâhil etmekle tehdit eder. Kızın ailesi panik olur.

kimizin Yerine 20 Mayıs resimleri

İkimizin Yerine 255. bölüm özetinde Jyoti‘nin babası ve damat babası Anandi‘yi kandırır. Müzik sesini yükseltirler. Damat babası rahipe törene derhal başlamasını söyler. Anandi, Bairon‘u arar ama Bairon onu duyamaz. Dadisa ve Bairon aceleyle düğün yerine gelmektedir.

Jyoti‘nin babası Anandi‘yi kandırıp odaya kilitler. Anandi kapıya vurur ama işe yaramaz. Jyoti‘nin annesi, onu ortaya getirir. Jyoti evlenmek istemediğini söyleyip durur. Anandi pencereden atlar ve yine nikâhı durdurmak için bağırır. Jyoti‘nin babası onu durdurmak ister ama Anandi pes etmez. O zaman damadın babası adamlarına Anandi‘yi yakalamalarını emreder.

İkimizin Yerine 20 Mayıs Özeti

Jyoti‘nin babası onun Sarpanç olduğunu söyler ama adam umursamaz. Anandi‘yi dışarı atmalarını emreder. Bairon ve Dadisa gelir. Dadisa Anandi‘yi bırakın diye bağırır. Damat babası Dadisa ile dalga geçer. Bairon onunla kavga eder. Silahlı adamlar her ikisini de esir alır. Sonra evlilik törenleri başlar. Anandi, onu tutan adamın elini ısırır ve silahını alır. Silahı damadın babasına doğrultur ve Bairon ve Dadisa‘yı serbest bırakmasını ister. Adam onun dikkatini dağıtır ve silahı ele geçirir.

kimizin Yerine şiv

3 kişi Anandi‘yi sürükleyip dışarı iter. Dışarıda yağmur yağıyor. Anandi düşmek üzereyken Şiv girer ve onun elini tutar. Anandi ve diğerleri şaşırır. Şiv çok kızgın. Şiv damat tarafıyla kavga eder ve adamları alt eder. Bairon dışarı çıkmayı başarır ve o da Şiv‘e katılır. Şiv, Jyoti‘yi getir diye Anandi‘ye bağırır. Anandi içeri girer ama damat babası silahı başına doğrultur ve ateş sesi gelir. Neyse ki Şiv yetişip silahı yukarı kaldırmış. Polis sireni duyludur.

İkimizin Yerine 20 Mayıs özetinde Şiv, aptal olmadığını, önceden polisi aradığını söyler. Sonra Şiv adamı tokatlar ve adam, yere düşer. Anandi‘lere zarar verdiği için birkaç kez daha vurur. Polis gelip suçluları tutuklar. Anandi yine hayatını kurtardığı için Şiv‘e teşekkür eder. Şiv, neden yalnız geldiğini sorar. Beni bekleyebilirdin der. Anandi, ne yapacağımı düşünecek vaktim yoktu diye bağırır. Şiv‘in kolundaki yarayı fark edince yumuşar. Anandi bir bitkiden çamur alıp Şiv‘in yarasına sürer.

kimizin Yerine 255. Bölüm resimleri

İkimizin Yerine 255. Bölüm Özeti 20 Mayıs Anandi ve Şiv Sırt Sırta (4 Yorum)