İkimizin Yerine 260. Bölüm Özeti 25 Mayıs Anandi‘nin annesi ölüm döşeğinde.

İkimizin Yerine dizisi 260. bölüm özeti ile 25 Mayıs  günü yayında olacak.  İkimizin Yerine dizisinin yeni bölümünde Anandi‘nin annesi ölüm döşeğinde olacak.

İkimizin Yerine 260. Bölüm Özeti

Anandi nihayet evrakları imzalar. Sonunda boşanma gerçekleşir. Dadisa ve ailesi gelip Anandi‘yi teselli eder. Anandi, Jagat‘ın gittiğini görür. Jagat ciddiyetle yağmurda yürür, Anandi ona seslenir ve yanına yaklaşır. Bugün sadece duygularda değil, kanun gözünde de yabancıyız, hayatın sadece sana ait der. Onu tebrik eder ve mutluluklar diler.

Jagat, olanlar ne senin ne de benim suçum, çocuk evliliği yüzünden cezalandırıldık der. Anandi, ailelerinin de bundan etkilendiğini söyler. Sadece arkadaşlığı biliyorken, aşkın da anlamını öğrendim der. Jagat, hedeflerinin farklı olduğunu söyler. Anandi, umarım hayallerin gerçek olur ve bizi unutursun der. Ben de hayatıma devam etmeye çalışacağım, şimdi elimde olan hiçbir şeyi yokmuş gibi. Anandi giderken Jagat omzunu ve elini tutar. Senin yaptıklarını asla yapamadım, teşekkür etmek çok hafif kalır ama kendine iyi bak der. Sana hiçbir şey vermedim ama hak ettiğin her şeyi alman için dua edeceğim der. Sonra ayrı yönlere giderler.

Anandi cipte yolda. Gauri, Jagat‘ı arar ama Jagat dalıp gitmiştir. Anandi de öyle. Sonunda Jagat Gauri‘nin çağrısını açar. Gauri boşanmanın sorunsuz olup olmadığını sorar. Jagat, düşük sesle her şeyin bittiğini söyler. Anandi, ailem ve her şey gitti, artık geri dönemem der. Gauri mutludur. Bairon Anandi‘nin odasına gelir ve Sumitra‘nın bugün ona vermesini istediği bir kutu verir. Ofiste Şiv, Anandi‘nin resmine bakar ve karakolda olanları hatırlar. Jagat‘ın Anandi‘nin değerini bilmediğini düşünür. Sumitra Anandi‘ye duygusal bir mektup yazmış.kimizin Yerine 260. Bölüm resimleri

Bu gün kızım evine döndü, döndüğümde seni mutlu görmek istiyorum diyor. Ona yas tutmamasını ve güçlü olmasını söyler. Anandi sonra Bago‘nun resmine bakıp onu hatırlar. Dadisa bunu görür ve üzülür. Dadisa Bairon‘a gelir ve Anandi‘nin şu an iki annesinin sevgisini alması gerektiğini söyler. Anandi‘yi Şiv‘le evlenmeye ikna edebilen tek kişi o der. Dadisa yarın sabah oraya gitmeye hazırlanmalarını söyler. Gauri, Jagat‘ın Mumbai’ye döndüğünü görmesine sevinir. Gauri ona her şeyin sorunsuz gittiğini söyler.

İkimizin Yerine 260. bölüm özetinde Jagat Anandi‘nin son söylediklerini ve iyi dileklerini hatırlar. Jagat düşük sesle tüm ilişkilerin koptuğunu söyler. Boşanma belgesini Gauri‘ye gösterir. Gauri mutlu ama Jagat keyifsiz. Gauri acısını anladığını söyler. Jagat, Jetsar koleksiyoncusu yüzünden bütün gece nezarette kaldığını söyler. Olayı anlatır. Eğer ailem gelmeseydi, o zaman mahkemede olmazdım der. Gauri şok. Gauri ona her şeyi unutmasını söyler.2 3

Jagat kimi arayacağımı bilemedim ve Bade Papa‘nın bana yardım edeceğini düşündüm der. Gauri panikle aradın mı diye sorar. Jagat, numarasının olmadığını söyler. Gauri bir oh çeker. Jagat ne demek istediğini sorar. Gauri Bade Papa‘nın onun üzerinde kötü bir izlenim bıraktığını söyleyerek kıvırır. Jagat, ona katlanabileceğini, en azından aile üyelerinin yüzündeki nefreti görmediğini söyler. Boşanma davası olmasaydı, babam bile oraya gelmezdi der. Babam orada bir dilenciye yardım ediyordu der.

Sabah Anandi, Dadisa ve Bairon‘un sabah erkenden nereye gittiğini merak eder. Gehna, önemli bir devlet işine gittiklerini söyler. Şiv, müfettişin okulu teftişe geleceğini bildirmek için Anandi‘yi arar. Anandi‘yi götürmeyi teklif eder ama Anandi reddeder. Basant‘tan şoförün onu götürmesini ister. Basant izinli olduğunu söyler. Gehna Anandi‘ye Şiv ile gitmesini söyler ama Basant ben bırakırım der. Anandi hazırlanmaya gider. Gehna Basant‘a Şiv‘i desteklemeleri gerektiğini ve Şiv‘in Anandi’yi almasına izin vermesini söyler.

Gehna Basant beni tapınağa götürecek diye bahane uydurur ve Anandi‘yi Şiv‘in ofisine bırakacaklarını söyler. Bade Papa Gauri‘yi arar ve Jagat açar. Gauri duyar ve panikle banyodan çıkar. Jagat, Bade Papa‘ya neden aramayı bıraktığını sorar. Badepapa, Gauri sana hiçbir şey söylemedi mi diye sorar. Gauri telefonu kapar ve içeri girer. Badepapa, Gauri‘ye ortak hesaplarını kapattığını söyler. Jagat şüphelenir ve Gauri‘yi sorgular, Gauri bahane uydurur. Anandi ve Şiv müfettiş ile tanışır.1 3 1

Müfettiş gidince, Anandi Basant‘ın onu almasını bekler. Şiv, yağmur yağarken Anandi‘yi bırakmayı teklif eder. Basant, cipi tamir etmesi gerektiği için onu alamayacağını söyler. Anandi mecbur Şiv‘le gider. Dadisa ve Bairon, Anandi‘nin ailesini görmeye gelir. Kazan şaşırır. Dadisa ve Bairon içeri girerken, Bago‘nun hasta olduğunu görürler. Şok olur. Kazan, kalp krizi geçirdiğini ve Anandi ile Jagat‘ın ilişkisinin bitişinden beri böyle olduğunu söyler. Kazan, Bago‘nun durumunu Anandi‘den de gizlediklerini söyler. Dadisa ve Bairon üzgün.

Kazan, Anandi‘yi üzmemek için söylemediğini söyler. Kazan, neden Anandi‘yi de getirmediklerini sorar. Dadisa, Anandi‘nin Jagat‘tan boşandığını bildirir. Ailesi şok olur. Bago, ağlayarak yıkılır. Bago, ya gelecekte Anandi‘yi de Jagat gibi bırakırsanız ne olacak diye sorar. Dadisa, böyle bir şey nefes aldığımız sürece olmayacak der. Bago kötü konuşur, eğer öyle olsaydı Jagat‘ın Anandi‘nin hayatıyla oynamasına izin vermezdiniz der. Dadisa, Anandi‘yi evin kızı olarak düşündüklerini açıklar.

Baba için kızını evlendirmek harika bir şey ve Bairon bunu yapacak, eğer Anandi evi terk ederse bir gelin gibi gidecek der. Dadisa, Anandi‘nin tekrar evlenmesini istediklerini açıklar. Anandi‘nin ailesi şok. Dadisa, Anandi şimdi kendine bakabiliyor ama gelecekte hayat arkadaşına ihtiyacı var der. Bairon ve Dadisa, Şiv‘in Anandi hakkında her şeyi bildiğini ve onu sevdiğini söylerler.kimizin Yerine 25 mayıs resimleri

Anandi‘nin bunu kabul etmesi gerek, ama biz Anandi‘ye onu evlenmeye zorlamamaya söz verdik der. Dadisa Şiv‘in fotoğrafını gösterir. Bairon, bu konuda çok düşündük, Şiv iyi bir insan diye onu över. Bago söylediklerine pişman olur ve özür diler. Dadisa, Anandi‘nin evlenmek istemediğini söyler ve Bago‘dan Anandi ile konuşmasını ister. Bago, Anandi‘nin annesi olduğu için ona hayır demeyeceğini ve bu konuda endişelenmemesi gerektiğini Anandi‘nin kabul etmesini sağlayacağını belirtir. Dadisa mutludur ve yarın Anandi‘yi getireceğini belirtir.

İkimizin Yerine 260. Bölüm Özeti 25 Mayıs Anandi‘nin annesi ölüm döşeğinde. (9 Yorum)

  1. Gözün.aydın.anandi.o.ailenin.uğruna. annendende.oldun.sen.okafayla.daha.babamdan. olursun.sevmeyen.istemeyen.birisİ. için.deymezdi.anandi.

  2. Çok şükürler olsun sib olan bölümler geliyor anandı jagata değil şive yakışır devam devam ramazandan sonra bölümleri uzun olursa iyi olur

  3. Çok şükürler olsun sib olan bölümler geliyor anandı jagata değil şive yakışır devam devam ramazandan sonra bölümleri uzun olursa iyi olur

  4. Yaa cok guzel ya evlenecekler bu anandi ohohh???ama jagat olanlari orendinde pisman olacak ????ne guzel sonraki pismacilik fayda vermezzz ayyy???resul bey elinize salik sonraki bolumu bekliyom??????