Yemin 58. Bölüm Özeti 15 Mayıs 2019

Yemin 58. Bölüm Özeti

Emir Reyhan‘ın elini tutar ve umurunda değilse benim de umurumda değil der. Dost kalalım der. Reyhan Emir‘e yüzüğümü elimi yıkamak için çıkarmıştım diye açıklama yapar. Emir babam üzülmesin diye öyle davrandım diye tepki gösterir. Suna Reyhan‘a bana annelik yapma tedavi olmak istemiyorum defol git diye bağırır. Her şeyi kırıp döker. Emir gelir ve onu sakinleştirmeye çalışır. Ona sarılır

Cemre aileye Allahtan Suna Reyhan‘ı baskısı yüzünden kendine zarar vermedi der. Emir Reyhan‘a kızar ve sen doktor musun yoksa psikolog mu diye bağırır. Cavidan Emir‘e haksızlık ediyorsun Reyhan doğru olanı yapmış der. Cemre şok olur. Suna yolun ortasında engelli arabasıyla gidiyordur.

Yemin 58. Bölüm Resmi Özeti

Emir Reyhan’a tavırlı davranmaya devam ederken; Suna’nın yaşattığı şok konakta ki havayı bir anda değiştirir. Cavidan ise artık bambaşka bir insan gibi kendini gösterir;  ancak Cavidan’ın tavırları Cemre’nin hiç hoşuna gitmez. Diğer taraftan Leyla’nın babasına yardım etmek için Kemal’i ikna etme çabaları devam eder.yemin 15 mayıs resimleri

Yemin 15 Mayıs Fragmanı

Yemin 57 bölüm detaylı özeti

Emir Reyhan‘a inşaattaki her şeyi unutalım der. Reyhan ona bir şey mi var diye sorar. Bu konuyu kapatalım der. Emir sinirle unutalım der ve Reyhan‘a tavır yapar. Emir Reyhan‘ın dost olalım dediğini hatırlar ve kendine kızar. Leyla Kemal‘e Talaz‘ı ihbar etti diye çok kızar ve evden gitmek ister. Kemal onu bırakmaz ve Talaz‘ın kötü biri olduğunu söyler. Leyla‘yı odaya kilitler. Reyhan ve Melike Suna hakkında konuşur. Suna doktor kontrolüne gitmeyecektir. Melike Cavidan ve Suna‘nın ilişkisini anlatır. Reyhan çok üzülür. Reyhan Suna ile konuşur ve doktor kontrolüne birlikte gidelim der. Suna gitmemekte kararlıdır. Suna Cavidan‘ın sözlerini hatırlar ve ağlar. Şehriye Kemal‘i Leyla‘yı bırakmaya ikna etmeye çalışır. Kemal bırakmaz. Leyla kapıyı açmaya çalışır. Leyla kapıyı açmak Şehriye‘den bıçak ister. Ama Şehriye evine gitmelidir. Emir Reyhan‘ın yaşananları unutalım dediğini hatırlar. Sütanne Emir‘i arar ve Reyhan‘la yarın iftara çağırır. Emir Reyhan‘a söyler. Reyhan Emir‘in keyifsiz olduğunu söyler. Emir inkâr eder.

Reyhan gözlerin öyle söylemiyor der. Emir ne diyormuş gözlerim der. Reyhan onun yatağını yapmak ister. Emir tavırla gider. Reyhan bir şey olduğunu anlar. Emir onun sözlerini düşünüp üzülür. Kemal Leyla‘ya yemek getirir ve uyuduğunu düşünerek yemeği içeri bırakmak ister. Leyla kaçmaya çalışır ama Kemal izin vermez. Reyhan Suna‘nın doktorunu arar ve konuşur. Emir benden bahsediyor diye düşünür. Reyhan onunla konuşmak ister. Emir kaçar. Şehriye Kemal‘e Leyla için endişelendiğini söyler. Kapıyı açarlar ve uyuduğunu görürler. Kemal Leyla Talaz‘ın gerçek yüzünü görene kadar onu bırakmayacaktır. Emir Reyhan‘ın alyansına bakarak onunla günlerini hatırlar. Reyhan Suna‘yı son kez doktora gitmeye ikna etmeye çalışır. Suna umutsuzdur. Reyhan onu ikna etmeyi başarır. Cemre Cavidan‘a Emir‘in onu dinlemediğini anlatır. Cavidan Emir‘in inşaatta Reyhan‘a sensiz yaşayamam dediğini anlatır. Cemre kıskançlık krizine girer. Cavidan onu sakinleştirmeye çalışır. Masal Leyla‘nın odasına giremeyince üzülür.

Şehriye kıvırmaya çalışır ama Masal kapının önünde bekler. Cemre Emir‘e beni eve bırak der ve yola çıkarlar. Leyla not yazar ve Masal aracılığıyla Kemal‘e yollar. Bu yaptığını unutmayacağım Masal‘la konuşurum demiştir. Nigar Zeynep’i mutfakta çalıştırırken Hikmet gelir. Nigar‘a kızar. Zeynep Nigar‘ı korur. Nigar sonra ona çikolata verir. Kemal Leyla‘ya bu olaya Masal‘ı karıştırma der. Nigar Reyhan banyodayken onun yüzüğünü takar ama çıkaramaz. Reyhan yüzüğü bulamaz. Nigar sonunda yüzüğü çıkartır ama yerine koyamaz. Cemre Emir‘e Reyhan‘a karşı doldurmaya çalışır. Emir‘in elini tutar. Emir bu özel mesele der. Cemre sinir olur ve arabadan iner. Reyhan her yerde yüzüğü arar. Melike de aramaya başlar. Reyhan Suna ile doktora gider. Zafer Emir‘e evliliğinin 3 ayı olduğunu söyler. Hani boşanacaktın diye dalga geçer. Emir Reyhan‘a ettiği yemini hatırlar. Reyhan bu yüzden böyle davranıyor diye düşünür. Reyhan‘la konuşmaya eve gider. Nigar ilk fırsatta alyansı yerine koyar. Suna tedaviye umudu yok diye tedavi olmayı reddeder.

Doktor Suna‘nın morali yüksek olmalı der. Emir Reyhan‘ı arar ama Reyhan açamaz. Şehriye Leyla‘ya Kemal adından bir not iletir. Emir öfkeyle eve gelir ve alyansı masada görür. Reyhan ona yeminini hatırlatacak diye düşünür. Reyhan‘a kızar. Leyla Kemal‘in notundaki gibi sakin olmaya çalışır. Kemal gelir. Leyla sakinim der. Kemal içeri girer ve onu odaya kapattı diye özür diler. Kemal umarım gidip bir delilik yapmazsın der. Leyla Talaz‘ı savunur. Kemal çocukları kandıran bir adama baba demeye utanmıyor musun der. Hırsız olduğunu yüzüne vurur. Leyla sinirlenir ve vazoyu kafasına geçirir. Reyhan eve gelir. Emir onu tersler. Nereye istersen gide bilirsin der. Beni kocan olarak görmeyebilirsin ama evliliğimiz boyunda bu yüzüğü çıkarmayacaksın der. Yüzüğü takar.

Yemin dizisinde yeni sezon hazırlıkları hızlı başladı. Yemin senaristleri şimdiden senaryoya ikinci sezon senaryosunun alt yapısını yerleştirmeye başladı Yemin dizisinde sezon finali öncesi kadroya yeni oyuncular dahil edilecek.

Kanal 7’nin izlenme rekorları kıran dizisi Yemin’in 58. bölüm özeti kısa süre sonra sayfamızda olacak. Yemin  dizisinin 15 Mayıs 2019 çarşamba günü ekranlara gelecek yeni bölüm özeti öncesi sizlere Yemin dizisi 58. Bölüm tahminini veriyoruz. Özet çıktığında sayfamızda olacak.

 

Yemin 58 bölüm tahmini

Yemin dizisinde Cavidan ve Reyhan tefecilerin elindeydi. Emir son anda yetişti ama Reyhan ve Cavidan inşaatın tepesindedir. Kemal ise Talaz‘ın suçlarından dolayı polise ihbar etmiş ve Leyla‘ya Talaz‘ın babası olmadığını söylemişti. Bu bölümlerde Cavidan ve Reyhan oradan düşecek ama Emir tam zamanında ikisinin de elini tutacak. Emir annesi ve Reyhan arasında kalacak. Bence oraya başka biri gelecek ve Emire yardım edecek. Daha sonra tefeciler tutuklanacak. Hikmet Cavidan‘a aile yadigârı broşu rehin verdiği için kızacak. Cavidan‘a çok kötü hakaret edecek ve onu evden atmak isteyecek. Cavidan çok yalvaracak ama Hikmet dinlemeyecek. Reyhan bu durumu öğrenince Hikmet‘i Cavidan‘ı affetmeye ikna edecek. Cavidan Reyhan‘a borçlanacak.Yemin 58. Bölüm resimleri

Kemal Leyla‘ya o senin baban değil diyerek Talaz‘ı tutuklatmak isteyecek. Fakat Leyla Kemal‘e çok kızacak. Leyla Talaz‘ın öz babası olmadığını biliyordur. Talaz beni sokaktan alıp büyütmüş diye Kemal‘e kızacak. Kemal çok şaşıracak. Leyla Kemal‘e babasını tutuklattı diye çok kızacak. Kemal mecburen Talaz‘ı serbest bıraktıracak. Talaz Leyla‘nın beynini Kemal‘e karşı dolduracak. Leyla evden ayrılacak. Sonra Kemal ona kendini affettirmeye çalışacak. Leyla affetmeyecek. Leyla‘nın başı derde girecek ve onu Kemal kurtaracak. Daha sonra Leyla ister istemez Kemal‘i affedecek. Talaz çok uğraşsa da engel olamayacak. Cemre Emir‘e aşkını itiraf edecek. Emir onu arkadaşı gibi gördüğünü söyleyecek ve Cemre kahrolacak. Cemre bunun acısını Reyhan‘dan çıkarmaya çalışacak. Reyhan‘ı öldürmek için kiralık katil bile tutabilir.

Yemin 58. Bölüm Fragmanı

Fragman yayınlandığında sayfamızda olacak.

Yemin 58. Bölüm Özeti 15 Mayıs 2019 (1 Yorum)