İkimizin Yerine 267. Bölüm Özeti 1 Haziran Jagat Gauri‘nin gerçek yüzünü görür.

İkimizin Yerine dizisinin 267. bölümünde Jagat Gauri‘nin gerçek yüzünü sonunda görür ama artık Jagat bitmiştir. Hem maddi anlamda hemde psikolojik anlamda.

İkimizin Yerine 267. Bölüm Özeti

Gece Şiv Anandi hakkında daha çok bilgi edinmek istediğini düşünür ve Dadisa’nın Anandi’nin hislerini Sumitra ile paylaştığı sözlerini hatırlar. Sumitra‘yı arar. Sumitra şaşırır ve çok sevinir. Sumitra, Anandi‘nin acılarını gizlediğini söyler. Senin evlilikle ilgili hayallerinin olduğunu biliyorum ama bu zor bir ilişki olduğu için sabırlı olman gerekiyor der.kimizin Yerine 1 Haziran resimleri

Şiv, Anandi‘yi mutlu edeceğine ve hiçbir kederin hayatına girmesine izin vermeyeceğine söz verir. Gauri, Jagat‘ı çabucak işe göndermek ister. Jagat ondan biraz para ister.  Gauri, banka kartını ona verip yollar. Gauri arkadaşlarını arar. Jetsar‘da nişan hazırlığı, Mumbai‘de de Gauri‘nin evlilik hazırlığı devam eder. Gauri gelin kıyafetinde. Aile fotoğrafına bakar ve Sumitra‘nın sözlerini hatırlar. Artık oğlun bugün tamamen benim olacak. Bugün karısı olarak onu kazanacağım der.kimizin Yerine 267. Bölüm resimleri 1

Jagat Bade Papa ile çarpışır ve onu gördüğüne şaşırır. Oysa Gauri, Badi’nin Kalkuta‘da olduğunu söylemişti. Bade Gauri‘ye bir şey söylemediğini söyler. Jagat birlikte çay içmek ister. Bade sertçe reddeder. Jagat kızgın olup olmadığını sorar. Bade Gauri bana yalan söyledi yüzünü bile görmek istemiyorum der. Bade, Bairon‘un kocaman bir kalbi olduğunu söyler.

Gauri‘nin seninle bunu konuşmaması anlaşılabilir ama oğlu olduğun için sen nasıl yapabildin der.  Sonra Bairon‘un Gauri‘ye onun aracılığıyla burs verdiğini açıklar. Jagat şok. Bade, Gauri bunu öğrenince evinize gitti ve çok kötü bir şekilde ailene hakaret etti. Aileni sadece günah çıkarmak için ona burs vermekle için suçladı der. Jagat şoklarda.kimizin Yerine 267. Bölüm resimleri 3

İkimizin Yerine 267. bölüm özetinde Bade, bütün bunlar baban sayesinde oldu ve bunları anlamadığına inanamıyorum der. Gauri‘nin aşkı gözünü kör etmiş, Bairon bütün bunları ona vermeseydi, Gauri köyde 2-3 çocukla yemek yapacaktı der. Jagat Gauri‘nin bütün yalanlarını hatırlar. Jagat Badi sırasındaki tüm olayı hatırlar.

Ardından Gauri‘nin beynini nasıl yıkadığını, ailesinden ayırdığını dekana onu şikâyet edip okulda attırdığını, Anandi‘nin annesinin ölümünde yaptığı terbiyesizliği, Anandi‘yi bebeğini kaybederken suçladığını hatırlar. Gauri‘nin ailesinden intikam almak istediğini anlar. Onu nasıl desteklediğine inanamaz.

İkimizin Yerine 1 Haziran Özeti Devam Ediyor

Hayatındaki her şeyi kaybettiğini düşünür ve Gauri diye bağırır.  Jagat eve gelir ve süslemeleri görünce şok olur. Arkadaşları onun başına çiçekler atar.  Jagat‘ı tebrik ederler. Jagat Gauri’yi düğün kıyafetinde görür ve Badi’nin sözlerini hatırlar. Gauri, elinde çiçek çelengini boynuna takar. Jagat‘ın kızgın.  Gauri‘nin annesi Jagat‘a çelenk verir.

Arkadaşları o sadece senin karın der. Jagat çelengi alıp yere atar. Hepsi şok olur. Jagat, bana neden bu kadar büyük bir yalan söyledin der. Gauri bilmezden gelir. Jagat Badi’nin söylediklerini anlatır. Gauri‘nin annesi araya girer ve Jagat‘ın daha fazla olay çıkarmasını önlemeye çalışır. Jagat, herkes Gauri‘nin ne kadar kurnaz olduğunu, istediğini elde etmek için ne kadar aşağı inebileceğini duysun der.

İkimizin Yerine 1 Haziran özetinde arkadaşları gider. Gauri hala yanlış anladığını ve başkasının onu doldurduğunu söyler. Daha sonra evet her şey yolunda, baban her şeyimi aldı, hatta Bade‘yi bile der. Baban kötü bir insandan başka bir şey değil der. Jagat öfkelenir, yine ona el kaldırır ama Gauri elini yakalar.

Gauri‘nin annesi şok olur. Jagat senin için her şeyimi bıraktım, bana ve aileme çok acı yaşattın, hayatımı mahvettin der. Gauri onu ikna etmeye çalışır ama Jagat bana dokunma diye bağırır. Evimi, ailemi, hayatımı, hatta Anandi‘yi bile senin sahte aşkın için bıraktığıma inanamıyorum der. Gauri tamamen şok olur.

İkimizin Yerine 267. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 267. Bölüm Özeti 1 Haziran Jagat Gauri‘nin gerçek yüzünü görür. (1 Yorum)

  1. ikimizin yerine dizi anandiye çok yazyk kuçuk yasda ewlendi onça zorluklar çekdi ya artyk buydy ikinji kes ewlendi jatdis yeniden anandiden donmesini isdiyor ama anandi siyamla ewlendi